320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsimus on puhtfilosoofiline. Ehk kui hetkel vaadata FB-d ja Twitterit, siis on seal üldine suhtumine, et kõik need, kes eile käisid miitingul, on suured värdjad, samamoodi ka need, kes ei kanna maske, kes käivad pooltõbisena tööl jne ja need inimesed oleks vaja kuhugi isoleerida, väga tore oleks ka, kui nende lähedased ja nad ise sureksid koledal kombel jne (ma ei tea, kas see on ainult minu seinal või üleüldse). Ehk hetkel, kus inimene, kes on enda poolt justkui kõik alati teinud, vaktsineeritud ja shit, et kas sellises mentaalsuses on see hetkel juba ok, kui tekib bussis maskivabu vaadates tunne, et "fakit, mis ma ikka siin enam tõmblen, in joors! Darwinism ja survival of the fittest!"

    Kommentaar


      Hetkel inimestel emotsioonid keevad üle. Normaalne inimene ei hakka ju näiteks vihast prügi maha loopima kui näeb, et mingid jorsid seda avalikus kohas demonstratiivselt teevad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Küsimus on puhtfilosoofiline. Ehk kui hetkel vaadata FB-d ja Twitterit, siis on seal üldine suhtumine, et kõik need, kes eile käisid miitingul, on suured värdjad, samamoodi ka need, kes ei kanna maske, kes käivad pooltõbisena tööl jne ja need inimesed oleks vaja kuhugi isoleerida, väga tore oleks ka, kui nende lähedased ja nad ise sureksid koledal kombel jne (ma ei tea, kas see on ainult minu seinal või üleüldse). Ehk hetkel, kus inimene, kes on enda poolt justkui kõik alati teinud, vaktsineeritud ja shit, et kas sellises mentaalsuses on see hetkel juba ok, kui tekib bussis maskivabu vaadates tunne, et "fakit, mis ma ikka siin enam tõmblen, in joors! Darwinism ja survival of the fittest!"
        Inimest ei saa aidata, kui ta ei taha seda. Kas sellepärast nüüd on mõistlik õli tulle valada... arusaadavalt mitte... või nuh, sõltub eesmärgist ja sellest, kuidas tahad, et sinuga käitutakse.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kurat, lugesin ise üle ja kõlab nagu sotsiopaadi küsimus, et kas nüüd on mul moraalne õigus teha paha Nevermind!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Küsimus on puhtfilosoofiline. Ehk kui hetkel vaadata FB-d ja Twitterit, siis on seal üldine suhtumine, et kõik need, kes eile käisid miitingul, on suured värdjad, samamoodi ka need, kes ei kanna maske, kes käivad pooltõbisena tööl jne ja need inimesed oleks vaja kuhugi isoleerida, väga tore oleks ka, kui nende lähedased ja nad ise sureksid koledal kombel jne (ma ei tea, kas see on ainult minu seinal või üleüldse). Ehk hetkel, kus inimene, kes on enda poolt justkui kõik alati teinud, vaktsineeritud ja shit, et kas sellises mentaalsuses on see hetkel juba ok, kui tekib bussis maskivabu vaadates tunne, et "fakit, mis ma ikka siin enam tõmblen, in joors! Darwinism ja survival of the fittest!"
            Et siis teeme meditsiinitöötajate elu veel keerulisemaks?
            Ajab närvi küll aga ei pea seda õigeks.

            Kommentaar


              See lahe et kui keegi näeb ühes lauses Helmet ja ivermektiini, siis sellega on süvaanalüüs kokku vöetud, tulemuseks "koeraussirohi" ja köik kes üritavad midagi vastu väita on automaatselt retakad kremli agentidest kaabudega lamemaallased
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                See lahe et kui keegi näeb ühes lauses Helmet ja ivermektiini, siis sellega on süvaanalüüs kokku vöetud, tulemuseks "koeraussirohi" ja köik kes üritavad midagi vastu väita on automaatselt retakad kremli agentidest kaabudega lamemaallased
                Kõik vastused, viited ja muu vajalik informatsioon on siin artiklis olemas. Sinu lause viimase poolega olen ma nõus, sest täpselt nii ongi.

                Perearst ja Tartu Ülikooli peremeditsiini kaasprofessori Marje Oona sõnul näitavad kõik senised uuringud, et ivermektiini tarvitamisest COVID-19 puhul abi pole – ei ennetuseks ega raviks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                  Kõik vastused, viited ja muu vajalik informatsioon on siin artiklis olemas. Sinu lause viimase poolega olen ma nõus, sest täpselt nii ongi.

                  https://tervis.ohtuleht.ee/1046684/p...al-kasu-ei-ole
                  Dr Helme vs mingi süvariigi arst-kaasprofessor. Come on, mõtle oma peaga ehk võtke pea põõsast välja.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    Dr Helme vs mingi süvariigi arst-kaasprofessor. Come on, mõtle oma peaga ehk võtke pea põõsast välja.
                    Sarkasm on mõttetu kui sa absurdsuselt enimlaigitud kommentaare ületada ei suuda :/

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Sarkasm on mõttetu kui sa absurdsuselt enimlaigitud kommentaare ületada ei suuda :/
                      njah, a see on foorum, ei veena, ei vääna. postitad, et igav ei oleks.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Vöidu onamise vöib ka sinna solvumisolümpia alla panna, kindel medal olemas
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Vöidu onamise vöib ka sinna solvumisolümpia alla panna kindel medal olemas
                          Ma näiteks AI seisukohti ja antud teemal toetan ja jagan täiesti, aga häirib see, et ta on selline max Liberastist Kalle Grünthal. Põhimõtteliselt võta Full Ekre mode vend nagu Kalle Grünthal ja keera ta 180 kraadi ringi ning saad AI. Solvav, üleolev ja agressiivsust peegeldub igas sõna. Umbes selline attitude, et pohhui võime kätega ka selle asja ära lahendada.

                          Kommentaar




                            Keegi meie omadest?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Vöidu onamise vöib ka sinna solvumisolümpia alla panna, kindel medal olemas
                              sa käid ja onad iga sotsi peale, a kui keegi vastu ütleb, siis on nutt ja hala ja ma ei tea mida. jumal sellega.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Ma näiteks AI seisukohti ja antud teemal toetan ja jagan täiesti, aga häirib see, et ta on selline max Liberastist Kalle Grünthal. Põhimõtteliselt võta Full Ekre mode vend nagu Kalle Grünthal ja keera ta 180 kraadi ringi ning saad AI. Solvav, üleolev ja agressiivsust peegeldub igas sõna. Umbes selline attitude, et pohhui võime kätega ka selle asja ära lahendada.
                                cry me river. ma pole solvamist isegi alustanud veel, sinuni on ikka v raske küündida, teivasjaam on ees, aga hobune ei kanna.
                                olukord on selline, et poiss vajab oppi, aga seda ei saa teha, sest haigla ja arst on hõivatud ja dr helme räägib, et lahendus on hobuse unenägu. Ajab närvi küll. tra. 8 aastane.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X