320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Leedus ja mujal alumises idablokis väga neid venelasi pole üldiselt.
    Kes seal alles hiljaaegu vöimul olid siis? Sealt see usaldamatus körgeima vöimu suhtes tulebki, paarikümne aastaga seda välja ei juuri
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Norras on põhilised vaktsineerimise vastased pigem immigrandi taustaga inimesed kes on pärit riikidest kus üldiselt ollakse valitsuse suhtes umbusklikumad. Lahkuvalt (konservatiivselt) peaministrilt hea töö, kuid valimistel tal kõige paremini ei läinud. Ehk sellepärast, et ta ise enda poolt kehtestatud koroonareegleid rikkus

      Kommentaar


        Algselt postitas rennu Vaata postitust
        Aga mida siis siinsed suuremad valitsuse kriitikud lahenduseks pakuvad? Arvestades,et vahetame valitsust ja teised mõtlevad,ei ole lahendus ,vaid teie otsene mõte,kui kritiseerida oskate,pakkuge ka lahendusi.Siiani on ainult suur räuskamine vaktsiinivastaste poolt,aga ei midagi tarka,kuna nemad vähemuses,siis tulgu nende poolt ka lahendus,et ülejäänud ei peaks seda jura enam taluma.
        Teie küsimus on vähemalt umbes kuu aega hiljaks jäänud. Praegu on küsimus pigem selles, kas meil tuleb ka komandanditund või hakkavad meil erakorralist arstiabi vajavad inimesed surema mingi hetk.
        Ainuke kiire lahendus oleks Kiik päevapealt häbiga nahhui saata ja võtta reaalse juhtimiskogemusega no bullshit tüüpi vend asemele. Midagi suudaks see kindlasti veel päästa isegi praeguses olukorras.

        Kommentaar


          kas keegi saaks mulle öelda kus need ekre vabadusvõitlejad siis olid kui ekre ev kõige rangemad piirangud läbi ajaloo seadsid?
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas JuriM Vaata postitust


            Vaadata omal vastutusel.
            Ma muidu ei teadnudki, et kes see roosabanaanike on, täitsa sümpaatse mulje jättis.

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              kas keegi saaks mulle öelda kus need ekre vabadusvõitlejad siis olid kui ekre ev kõige rangemad piirangud läbi ajaloo seadsid?
              Äkki sellepärast, et kui piirangud kehtisid köikidele ühtemoodi ja polnud kohustusliku vaktsineerimise momenti ei ärritanud see niipalju? Lihtsalt pakun
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Ma muidu ei teadnudki, et kes see roosabanaanike on, täitsa sümpaatse mulje jättis.
                Ajakirjanikutööga teeb sisuliselt mitmetele tuntud "tegijatele" silmad ette
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Kas ma olen ainuke, kes hirmuga ootab reedet-nädalavahetust kui haiglad lõhki on? Täna suurenes haiglaravi vajavate hulk +44 võrra 516ni. Räägitakse 650-700 on absoluutne max. Päris hirmus ju. Ja piirangute mõju hakkab alates täna +7 päeva pärast tunda andma.

                  Ma räägin, varsti on meil sõjaväeline kord ja Herem tõmbab niite siin.

                  Muidugi ma siiralt loodan positiivsemat stsenaariumi ikka. Näiteks see, et statistiliselt mingi hetk on kõik need haigestunud kes saavad haigestuda oma liikumiste tõttu ja uusi enam juurde ei tule, ehk lühiajaline karjaimmuunsus. Mingite piirangute või inimeste meelemuutuste peale küll loota ei tasu praegu.
                  Järgmine nädal hakkab trendima uus sõna: "meditsiinipagulane". Inimene teeb reisikindlustuse ja läheb võõra riigi EMOsse, et ravi saada.

                  PS. Lugemist: https://www.err.ee/1608381206/raul-r...da-eesti-moodi
                  "Kinnituse sai tõdemus, et teadmised toovad kaasa kohustusi, usk toob vabaduse. Vabaduse uskuda ükskõik millesse, mis sel hetkel sobivam tundub."

                  Kommentaar




                    Järgmisel miitingul Koidu asemel.

                    Kommentaar


                      See opositsiooni/venelaste süü, et masterplan mis pidi olema - tegelikult pole.
                      See on opositsiooni/venelaste süü, et valitsus laseb korraldada massiüritusi siis kui asjad on täiesti vittus.
                      See on opositsiooni/venelaste süü, et üks valitsuserakond selgesõnaliselt ei kommunikeeri vaktsineerimise vajalikkust ja jahub, et kõigil peab olema valikuvabadus.
                      See on opositsiooni/venelaste süü, et Anneli Ott on still pukis. Mis on vastastele hea kont.
                      See on opositsiooni/venelaste süü, et valitsus eesotsas Kaja Kallasega näitab teadusnõukojale keskmist sõrme.
                      See on opositsiooni/venelaste süü, et igasugu Varrosi ja Huusesid ei isoleerita ja nende lehekülgi kinni ei panda.
                      See on opositsiooni/venelaste süü, et valitsus saadab üksteisele emaile.
                      See on opositsiooni/venelaste süü, et ennem valimisi Kallased ja Jürkad valimisreklaami asemel ei agiteerinud inimesi vaktsineerima.
                      See on opositsiooni/venelaste süü, et Kiik ei saa tööga hakkama.
                      See on opostitsiooni/venelaste süü, et Kallas ei suuda otsustada.

                      peab ikka kõva reformi või keski fanatico olema.

                      Riik oleks pidanud ammu pogrommi tegema nendele idiootidele kes vastu võitlevad. Nagu kevadel, aga nüüd konreetselt jõuga siruli. Paar pauku üle küüru ja platele. Igasugused objektiivid ja muu pask kinni. Vähemalt kriisi ajaks. Jah, vittu need vabadused ja inimõigused kui meil inimesed surevad.

                      See banaani video oli päris hea. Enim meeldis tegelane kellel mitmekordne keskeri käis 5 korda kellus eriala koos keskharidusega omandamas? Ega suuremat kapatsiteeti oleks raske neilt ka oodata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Ma räägin, varsti on meil sõjaväeline kord ja Herem tõmbab niite siin.
                        Parem õudne lõpp, kui lõputu õud.

                        Näiteks. Võetakse inimesed ette suguvõsade kaupa ning kohaldatakse sundvaktsineerimist. See kätkeb endas arstlikku konsultatsiooni, ülevaatlust ja vajadusel erinevaid teste (näiteks viiruse kandjat või läbipõdenut pole vaja vaktsineerida).
                        Lisaks luuakse tüsistuste fond vms, sest kui sul suguvõsas kaks keskealist meest sellega ikka hauda on läinud, siis usu või ära usu.
                        Ja need, kes keelduvad saavad liikumiskeelu - korra nädalas saavad toidukoti, vajadusel naise asemel poksikoti ja... kuidagi on vaja veel see töötamise ning raha teema paberile panna.
                        Erasektorit kaasates vast saab kuukesega hakkama.
                        Kõige selle ette on veel vaja ka üks tore legend rakendada... et nuh, olukord on selline ja teisiti hakkama ei saanud ja nüüd siis ongi nii, et noh sorry vaan.

                        Kole lugu. Kui aga teisiti ei osata, siis võiks vähemalt aega säästa ja lasta olukord teistel ära otsustada.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust


                          Järgmisel miitingul Koidu asemel.
                          Ausalt, ma arvan et see päriselt töötaks. Pange mingid push upides grete paiad ja asjad sinna lavale ja saaks julgelt 5-10% süstitud jälle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                            Riik oleks pidanud ammu pogrommi tegema nendele idiootidele kes vastu võitlevad. Nagu kevadel, aga nüüd konreetselt jõuga siruli. Paar pauku üle küüru ja platele. Igasugused objektiivid ja muu pask kinni. Vähemalt kriisi ajaks. Jah, vittu need vabadused ja inimõigused kui meil inimesed surevad.
                            Nii idiootset juttu saab ainult tõsimeeli rumal inimene suust välja ajada...
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              Nii idiootset juttu saab ainult tõsimeeli rumal inimene suust välja ajada...
                              ma olen seda varem ka kuulnud valgusolenditelt. Samas ma lammas nkn - kannan maski ja torkida lasin ka ennast. mää mää määäääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääää ääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääää äääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääääää

                              Kommentaar


                                Viimase nädalaga haigestus ägedatesse respiratoorsetesse nakkustesse 2785 inimest, kellest 37,5 protsenti olid lapsed, kuid sams vähenes ägedate respiratoorsete viirushaiguste üldine haigestumus 13 protsendi võrra.


                                5% 0-11 aastastest lastest on vaktsineeritud. Varem nagu alla 12a ei olnud lubatud. Kas mingi pööre toimunud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X