320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Sain 13 aprill esimese, reedel lähen saan teise. Ehk mul 6 nädalat ja 3 päeva.

    Peale esimest süsti tekkis mul julm nohu, mis vältas 5 päeva. Mõtlesin reaalselt, et nuuskan oma nina otsast. Perearst ütles, et sellist kõrvalnähtu ei saa olla. Arvas, et olen külmetanud. Las siis olla nii nagu perearst ütles.
    Sain 1,5 tundi tagasi kõne- Tere. Pidite täna teisele süstile tulema. Mina- Ei, mu aeg on 28. Veidike kohmitsemist helistaja poolt arvutist- ei, täna peate. Mina- ok, ma siis hakkan kohe sõitma.

    Otsisin esimesel süstil saadud paberi ülesse ja tõepoolest see 28 võib olla seal ka 25. Kuigi jään ikkagi enesele kindlaks, et see on siiski rohkem 28. Ehk siis kahe süsti vahe täpselt 6 nädalat.

    Teise süsti kõrvaltoimetest kirjutan homme/ülehomme. Loodetavasti ei ole midagi kirjutada.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Loodetavasti ei ole midagi kirjutada.
      Arsenal nüüd nii kehva ka pole, et... rõõmsalt, palun.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kah nüüd vaksineeritud meie jalkakoondise peatreeneri sünnimaal...9 veebr regasis ja sain 6p ennem esimest süsti 23.04 smsiga aja(2,5 kuud ootamist) ja nüüd eelmine reede sain teise...pärast esimest süsti lihasvalu süstikohas 2 päeva aga pärast teist süsti järgmine päev pikutasin kogu päeva kodus ehk tundsin tõbisena,aga palavikku ei olnud...õnneks tuli telekas Girot 6 tundi ja kodune karikafinaal otsa...sain Modernat ja ega valida ei saanudki(AZ pole riik luba andnudki)

        Kommentaar


          Sain ka täna janssenit. Nüüd olen ühekäeline.

          Kommentaar


            Kas oled sellest kuhugi teatanud ka, et enam ühte kätt ei ole. TA on maha salanud kahjustuse?

            Kommentaar


              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
              Kas oled sellest kuhugi teatanud ka, et enam ühte kätt ei ole. TA on maha salanud kahjustuse?
              Mis sa naerad, trombooni enam ei mängi nii ju.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Mis sa naerad, trombooni enam ei mängi nii ju.
                Mängib tromboosi nüüd.

                Kommentaar


                  Absoluutselt ei naera ja eriti siis, kui inimene on trompetsit mängib.

                  Tänud kõigile oma koronatrippide kirjelduste eest, aga natuke enda isiklikku contenti ka:

                  Kolleeg, kellega ninapidi koos olen (tösi päeval, mil palavik tuli oli kodukontoris), jäi koroonasse ja nüüd kodus....nagu vanasti öeldi haige. Huvitaval kombel ei nakkunud asi kellegile teisele (kinnitab telegrammist loetud tihedaid analüüse).
                  Küll, aga teised kolleegid, kes on 1x vaxitud levitavad seda pagana ogavalku, mis mõjub kuidagi töötamise motti mahavõtvalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                    Mängib tromboosi nüüd.

                    Ma käisin haiglas uuringutel, sest enesetunne muutus võimatuks ja tromboosioht on täitsa olemas. Sa võid igast pelikani meeme siia toppida, aga kui ma olin esmasp full terve inimene, kes käis jalkat pelamas ja jõmmis ning täna mõtlesin pooleldi suremisele ning kellel alates vererõhust kuni vereanalüüsideni on kõik valesti, siis mitte kaastunnet otsides ma ei pruugi neid meeme väga naljaga võtta.

                    Mingu edaspidi perse oma vaktsiinidega ja koroonaga. Kes pole veel teinud, siis mõelge hoolega järgi ennem kui lähete.

                    Kommentaar


                      Hmm. Sain ka täna JJd. Eile õhtul unustasin ära, et homme vaktsiini saama ja tegin paar jooki ja täna hommikul pea valutas, panin ibukat ja tavapäraseid protseduure, kui pohmakas ja enne vaktsiini sõin veel kõhu täis ka aga pea endiselt valutas veidi. Peale süsti 4-5 minuti jooksul süsti koht andis tunda ja oli nagu veidi valus aga peavalu kadus 5minti peale süsti täielikult ära ja nüüd 3 tundi pärast süsti on endiselt väga hea olla. Näis mis mõne päeva pärast siis.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma käisin haiglas uuringutel, sest enesetunne muutus võimatuks ja tromboosioht on täitsa olemas. Sa võid igast pelikani meeme siia toppida, aga kui ma olin esmasp full terve inimene, kes käis jalkat pelamas ja jõmmis ning täna mõtlesin pooleldi suremisele ning kellel alates vererõhust kuni vereanalüüsideni on kõik valesti, siis mitte kaastunnet otsides ma ei pruugi neid meeme väga naljaga võtta.
                        Aus selgitus, excusii sel juhul.

                        Kommentaar


                          Paar sõna enda kogemusest ka. Teisipäeva õhtul sain Janssenit. Esimene reaktsioon paar minutit pärast süsti oli küll selline, et wtf nüüd toimub - süda täiega puperdas ja higi voolas, nagu oleks saunalaval istunud. Jõin vee ära ja sõin paar kommi, siis tõmbas enesetunde normaalseks. Õhtul enne magamaminekut kerge väsimus oli, aga ei midagi erilist. Hommikul ajas seitsme aeg üles - jõhkrad külmavärinad ja peavalu, mis kestsid enamus päevast. Palavikku üles ei löönud, aga enesetunne oli küll selline, nagu oleks vähemalt 39 palavik. Samal ajal kui ma voodis värisesin ja vutti vaatasin, siis Alvar Tiisler, kes vahetult enne mind Janssenit sai, oli juba Narvas mängu kommenteerimas. Õnneks oli halb enesetunne vaid päeva ja eile oli juba igati vinksvonks olla, ainult vasak käsi oli veel nii tundlik, et kahvlitki polnud mõnus käes hoida.

                          Kommentaar


                            Ma sain diagnoosiks interkostaalneuropaatia ülemises rindkeres ja organism lihtsalt arsti sõnul ülitundlik vaktsiinile.

                            Ühesõnaga long story short op asi see vaktsiin.

                            Kommentaar


                              Mu kunagine perearst tavatses iga häda kohta öelda, et see tuleb närvidest.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                Mu kunagine perearst tavatses iga häda kohta öelda, et see tuleb närvidest.
                                Jup a lisan selle ka ära, et enne vaktsiini jõin pool monstrit ära ja peale süsti teise poole, et ma ei tea kas äkki see ka aitas kõrvalnähtude vastu. 24h möödas ja kõik kena ilusti ja ei tunne süsti kohtagi.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X