320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The New York Times:

    President Biden is expected to announce that civilian federal employees must be vaccinated or submit regular testing and other safety restrictions.

    Meil koalitsiooni minister paneb kelpa-jaani.

    Lutsari lobapidamatus koos: "üritan aru saada, mis seal ja seal riigis toimub" on ka täiesti uttivis juba. Kaua muidu see tagasivaates (noh siis kui sitatükid ventilaatori küljes on) öeldud "me keegi ei teadnud" jutt argumendina pädeb või võiks mingil hetkel ka proaktiivsed olla?

    Kommentaar


      Visuaalselt hästi teostatud vax vs unvax uuring USAs

      Kommentaar


        Kommentaar


          Haha, istuge endale need maskid lõpuks sisse!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Haha, istuge endale need maskid lõpuks sisse!
            See ainult ühistranspordis maskikohustus on ju täisrumalus. Lähen samade inimestega mujale siseruumi, keegi maski ei kanna. Maskist on saanud mingil määral valitsuste võimalus näidata justkui nad teevad midagi. Kõik ju näevad kui tänavapildis inimestel maskid ees on, muud piirangud on varjatumad. Loodetavasti on siis sellest vähemalt psühholoogilisel tasandil mingit kasu ja inimesed saavad aru, et veidi pekkis on vms.

            Muide, kust üldse praegu maske osta saab? Ma jätsin Ateenasse lennates kogemata maskid koju, lennujaama poes ei müüdud. Lõpuks väravast üks anti. Kreekas ka suvalistes poodides maske nähtavatel kohtadel ei olnud(kuigi riigis on siseruumides maski kandmine endiselt kohustuslik). Lõpuks käisin nädal aega ühe ja sama ühekordse maskiga, millest polnud alates teisest päevast vist enam mitte mingit kasu.

            Aga vähemalt see vaktsineerimispasside nõue on mõistlik. Võiks veelgi laiemalt rakendada.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Aga vähemalt see vaktsineerimispasside nõue on mõistlik. Võiks veelgi laiemalt rakendada.
              See muidugi pull, et riik ise piiril selle kontrollimisega hakkama ei saa, aga samas kõik kohvikupidajad ja asjad peavad nüüd qr-kooditama ja värki.

              Kommentaar


                QR-kood? Ei saagi nii, et esitan ID-kaardi ja nad tuvastavad ära, kas olen vaktsineeritud või mitte?

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  See ainult ühistranspordis maskikohustus on ju täisrumalus.
                  Ma pakuks, et ühistransport on peamine juhuslik ja suures mahus viiruse levitamise koht.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    QR-kood? Ei saagi nii, et esitan ID-kaardi ja nad tuvastavad ära, kas olen vaktsineeritud või mitte?
                    Hull oled või? Sa tõesti kujutad ette, et suvaline kontserdikorraldaja saab ligipääsu kõigi Eesti kodanike terviseinfole?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Hull oled või? Sa tõesti kujutad ette, et suvaline kontserdikorraldaja saab ligipääsu kõigi Eesti kodanike terviseinfole?
                      No kiirem ja lihtsam oleks kui ta saaks otse ligipääsu selleasemel, et ise riigiportaali andmebaasidesse tuhnima minna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        No kiirem ja lihtsam oleks kui ta saaks otse ligipääsu selleasemel, et ise riigiportaali andmebaasidesse tuhnima minna.
                        Eh, oot, mida?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Eh, oot, mida?
                          Ah veits arooniaid. Siin alles hiljut ju sulgeti ettevõtjatele andmebaase, kus sai vabalt surfata ja inimeste delikaatseid andmeid vaadata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Ah veits arooniaid. Siin alles hiljut ju sulgeti ettevõtjatele andmebaase, kus sai vabalt surfata ja inimeste delikaatseid andmeid vaadata.
                            No tra nyyd ei suudeta teha proget kus ID-kaarti sisestades pöördutakse spetsandmebaasi poole, kus on inimese vaktsineerimise kohta kirjas JAH või EI. Jääb mulje et ainuke variant on et kas ei saa yldse infot või saab full accessi rahvastikuregistrisse ja digilukku

                            Kommentaar


                              Free full body tattoo 4 everyone, you! Yeah!
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                No tra nyyd ei suudeta teha proget kus ID-kaarti sisestades pöördutakse spetsandmebaasi poole, kus on inimese vaktsineerimise kohta kirjas JAH või EI. Jääb mulje et ainuke variant on et kas ei saa yldse infot või saab full accessi rahvastikuregistrisse ja digilukku
                                Eee, ma ei topiks oma id kaarti iga suvalisse auku, mis oleks võimeline sealt andmeid lugema.. See on suht sus as fuck. Kogu see hetkel toimiv Qr koodide süsteem on väga mugav ja kiire ning lollikindel lahendus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X