320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Midagi hakkab selguma...

    Algselt postitas ERR
    Koroonaviiruse geenijärjestus näitab, et see on üsna kindlasti inimeste loodud, väidavad USA teadlased nädalavahetusel avaldatud artiklis. See annab tugeva argumendi nendele, kes väidavad, et ülemaailmse pandeemia vallandanud viirus loodi Hiina laboris.

    COVID-19 geenijärjestuses esineb kombinatsioon CGG-CGG, mis on looduses ülimalt haruldane, aga mida kasutavad teadlased, kui teevad laboris geenimuutuste mõju (GoF) teemalisi uuringuid ... jne.
    Koroonaviiruse geenijärjestus näitab, et see on üsna kindlasti inimeste loodud, väidavad USA teadlased nädalavahetusel avaldatud artiklis. See annab tugeva argumendi nendele, kes väidavad, et ülemaailmse pandeemia vallandanud viirus loodi Hiina laboris.


    Teadlaste arvates siis ikkagi inimese loodud viirus. Midagi üritatakse siiski kinni mätsida. Viiruses esinev kombinatsioon CGG-CGG, millest teadlased räägivad, põhineb selgelt ladina tähestikul, hiinlastel endil on kasutusel hieroglüüfid ning näiteks kirillitsas ja kreeka tähestikus puudub tähemärk "G".
    Kui nüüd oma peaga mõelda, siis võib kindlalt öelda, et kogu see kompott on kas valmistatud Läänes või siis on hiinlased saanud lääne ekspertidelt tuge.

    Kommentaar


      Algselt postitas gaskoff Vaata postitust
      Midagi hakkab selguma...



      Koroonaviiruse geenijärjestus näitab, et see on üsna kindlasti inimeste loodud, väidavad USA teadlased nädalavahetusel avaldatud artiklis. See annab tugeva argumendi nendele, kes väidavad, et ülemaailmse pandeemia vallandanud viirus loodi Hiina laboris.


      Teadlaste arvates siis ikkagi inimese loodud viirus. Midagi üritatakse siiski kinni mätsida. Viiruses esinev kombinatsioon CGG-CGG, millest teadlased räägivad, põhineb selgelt ladina tähestikul, hiinlastel endil on kasutusel hieroglüüfid ning näiteks kirillitsas ja kreeka tähestikus puudub tähemärk "G".
      Kui nüüd oma peaga mõelda, siis võib kindlalt öelda, et kogu see kompott on kas valmistatud Läänes või siis on hiinlased saanud lääne ekspertidelt tuge.
      Mind ausalt öeldes see laborist vs turult teema eriti ei huvita ja pole sellesse ka liialt süvenenud. Kui peakski veenvalt selguma, et laborist, siis huvitaks rohkem kogemata vs meelega(ebatõenäoline, aga sel juhul oleks asi Hiinas ikka veel rohkem persses kui seni tundub).

      Aga nii kreeka kui vene tähestikes on g-täht üldiselt täitsa olemas, see näeb lihtsalt veidi teistsugune välja. Mida sa kogu oma muu postitusega öelda tahtsid, jääb mulle selgusetuks. Ma ei tea, kas asi on kahes õlles või selles, et see ongi mingi täielik #uhhuu.

      Kommentaar


        Ehk valetati ainult selle kohta, et viirus ei ole kindlasti inimese poolt loodud ja seda tõestab geenijärjestus. Pidid ju olema vandenõuteooria ja ka faktikontrolli tsikid kirjutasid millist jura aetakse kui väidetakse selle inimese poolt loodu võimalust. Nüüd juba ERR levitab vandenõuteooriat!
        ERR pole vist Helmede võimu alt veel pääsenud ja Helmed mõnuga pigistavad ERR rahvast.



        Fauci: "A number of very qualified evolutionary biologists have said that everything about the stepwise evolution over time strongly indicates that it evolved in nature and then jumped species."

        Kommentaar


          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
          Ehk valetati ainult selle kohta, et viirus ei ole kindlasti inimese poolt loodud ja seda tõestab geenijärjestus. Pidid ju olema vandenõuteooria ja ka faktikontrolli tsikid kirjutasid millist jura aetakse kui väidetakse selle inimese poolt loodu võimalust. Nüüd juba ERR levitab vandenõuteooriat!
          ERR pole vist Helmede võimu alt veel pääsenud ja Helmed mõnuga pigistavad ERR rahvast.



          Fauci: "A number of very qualified evolutionary biologists have said that everything about the stepwise evolution over time strongly indicates that it evolved in nature and then jumped species."
          Selliseid asju, et viirus on inimese poolt loodud, saab väita ikkagi mingit tõestust omades. Vähemalt siis ametlikes kommentaarides. Muidu ongi suur osa asju vandenõuteooriad - ala, et võtmed püsivad õlgadel pärast vaktsiini jne.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Lesbide ja Vandenõulaste clash on vähim, mida inimkond tahab. Tuleks koonduda ühise lipu alla!

              Kuna mingis vaktsiinis kasutatakse ahvi adenoviirust, siis tõenäoliselt muutub suurem hulk inimesi pärdikuteks. Ehk siis on vandenõuahvid ja tavalised pärdikud - nii on parem koos edasi minna.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Selliseid asju, et viirus on inimese poolt loodud, saab väita ikkagi mingit tõestust omades. Vähemalt siis ametlikes kommentaarides. Muidu ongi suur osa asju vandenõuteooriad - ala, et võtmed püsivad õlgadel pärast vaktsiini jne.
                Mis samas ka ei tähenda, et väitja lame on. Ehk nagu ennist öeldud - sikso värk.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  ma mingi 5-6 kuud tagasi sain vaktsiini, seda kvaliteetset pfizer, mitte pööblivariant. 5-6 kuud olin ka kaine järjest ning siis oli mingi nädal aega peavalud sellised, et dafak maivõi noh. 10 kilost ibukat päevas, hommik algas nelja kilose ibuka ja 2 red bulliga, et pilti ette saada. mitte kunagi varasemas elus peavalusd olnud ei ole sellisel kujul. alguses süüdistasin viirust, aga siis kasutasin välistamise meetodit ja hakkasin uuesti jooma ning senimaani toimib.

                  lool on mingi moraal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    ma mingi 5-6 kuud tagasi sain vaktsiini, seda kvaliteetset pfizer, mitte pööblivariant. 5-6 kuud olin ka kaine järjest ning siis oli mingi nädal aega peavalud sellised, et dafak maivõi noh. 10 kilost ibukat päevas, hommik algas nelja kilose ibuka ja 2 red bulliga, et pilti ette saada. mitte kunagi varasemas elus peavalusd olnud ei ole sellisel kujul. alguses süüdistasin viirust, aga siis kasutasin välistamise meetodit ja hakkasin uuesti jooma ning senimaani toimib.

                    lool on mingi moraal.
                    Ma mõtlesin, et sa olidki enne viimast jauramist kuidagi ootamatult sirgeks tõmmanud. See seletab.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Ainus, mis mulle Pebre postituse puhul meeldib, on välja kumav eeldus, et tegemist pole omasooiharaga ega nende fänniga.

                      Kommentaar


                        Olla gei on täitsa okei!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ma mõtlesin, et sa olidki enne viimast jauramist kuidagi ootamatult sirgeks tõmmanud. See seletab.
                          nii et kõik vaktsineerima!!

                          Kommentaar


                            Fauci teooriaid ja follow the money juttu veits.

                            Kommentaar


                              See uus tase, kus propagandast räägitakse sellises "teeme ära 2021" võtmes.

                              Aga jätkuvalt. Me keegi ei teadnud.

                              ILutsar on geenius, EKREs on debiilikud ja REFid on ka geeniused, 2. laine läks lappama, aga õnneks see on EKRE süü.

                              ps. see sõna mida proua otsis võiks olla ehk "teavitus"?

                              pps. ma üldse ei imesta kui see pealkiri ja jutuajamise sisuline sõnastus on vabas vormis refereeritud mõne geenius-toimetaja poolt (samas kui midagi valesti oleks, siis küll oleks keegi reageerinud?).

                              Kommentaar


                                ps riigi osas... kui sul on tähtsaim spokesperson, siis 1,5 aastaga võiks nii palju eurosid leida, et ta hambaravi eest maksta. mitte, et see jutu kvaliteeti muudaks, aga lihtsalt "maksumaksjana" oleks seda tore näha ja teada, et väga tähtis inimene ei pea katkiste hammastega viimase 30 aasta suurimat kriisi lahendama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X