320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Siis kui kõik kodus istuvad ja trenni teha ei saa ning immuunsussüsteem on olematu, siis on probleem lahendatud. Debiilsus kuubis on su jutt.
    Ei ole.

    Katsu mõelda - mitmesaja ruutmeetrilises saalis, kus ca 10 treenijat piisavate vahedega, keelati ära. Samal ajal aga ei pantud jõusaalidele mitte mingisuguseid piiranguid mahutavuse osas ei ruutmeetrite ega muude kriteeriumite alusel. Ja siis suur hulk rühmatreeningute inimesi, kes muidu treenisid rühmatreeningutes ühel kohal vahemaadega, läksid samuti jõusaali, kus mingeid piiranguid polnud. Kokkuvõttes kaotati kontrollitud viis siseruumides treenimiseks ja pannakse suurem koormus jõusaalidele, kus on liikumist keerulisem hallata. Niimoodi läheb asju veel palju hullemaks ju.

    Selle rühmatreeningute ära keelamise kõrval mitte panna mingisuguseid piiranguid mahutavuse osas jõusaalidele, on täielik debiilsus kuubis.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust

      Selle rühmatreeningute ära keelamise kõrval mitte panna mingisuguseid piiranguid mahutavuse osas jõusaalidele, on täielik debiilsus kuubis.
      Juba hetkel on jõuksis 50% nõue. Mis iganes see siis ei tähendab.

      MyFiti adminn väitis et loevad elektrooniliste väravate abil palju rahvast korraga sees on ja vajadusel piiravad sissepääsu. Minu isiklikul hinnangul on aegajalt tipptunnil ikkagi liiga palju rahvast. Selles mõttes et ise ei tunne ennast 100% turvaliselt. Seda, kas 50% nõue on täidetud, ei oska öelda.

      Kommentaar


        Ma selle Sputniku osas olen ikkagi natuke skeptiline, nagu kõige suhtes, mis tänasel päeval Venemaalt tuleb.
        Ei imestaks, kui see Sputnik on lihtsalt Vene siltidega ülekleebitud AstraZeneca vaktsiin.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Ultimate lockdown ja köiki kontrollima hakata seda viirust ära ei kaota ju. Ainus asi mis selle ära kaotab on vaktsiin ja ka sellega käib üks suur vindumine ja venitamine. Raha öigel ajal ei panustanud? vaktsiini ei saa. UK lükkas Euroopa keskmisest kümneid kordi rohkem pappi vaktsiinide alla (see summa vist oli isegi suurem kui köik teised Euroopa riigid kokku), selle tulemusel neil enim inimesi Euroopas vaiktsineeritud ka. 70+ on 90%+ vaktsineeritud. Palju meil Eestis on?

          Juba eos maha tehtud venelaste sputniku testis näitavad nüüd, et väga ok vaktsiin, mis meie AZ`le alla ei jäägi. Miks ei vöeta selle ostmist arutlusele, kui see aitaks elusid päästa ja kokkuvötteks kiirendaks pandeemia löppu?

          Pandeemia löpeb siis, kui 70% on vaktsineeritud, mitte siis ,kui me köik kodus istume ja ootame
          Huvitaval kombel on Austraalial päris hästi läinud lockdowniga. Nüüd ka piisas ühest nakatunust kui kohe kõik kinni ühes linnas
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            Ma selle Sputniku osas olen ikkagi natuke skeptiline, nagu kõige suhtes, mis tänasel päeval Venemaalt tuleb.
            Ei imestaks, kui see Sputnik on lihtsalt Vene siltidega ülekleebitud AstraZeneca vaktsiin.
            Pohhui ju - kui see ka nii oleks ja nad suudaks seda tarnida, siis miks mitte
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Huvitaval kombel on Austraalial päris hästi läinud lockdowniga. Nüüd ka piisas ühest nakatunust kui kohe kõik kinni ühes linnas
              Jällegi - ma tahaks teada, kuidas see lockdownidega viirusest lahti saamine täpsemalt käib? Vöi peakski edaspidi niimoodi elama hakkama? Kaua jaksab nii elada, et ei tekiks uued probleemid? Ressurss saab otsa varsti. Lockdown on ikkagi nagu köhakomm ja ibuprofen leevenduseks kui sul angiin on, aga tegelikult antibiotsi vajad
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Jällegi - ma tahaks teada, kuidas see lockdownidega viirusest lahti saamine täpsemalt käib? Vöi peakski edaspidi niimoodi elama hakkama? Kaua jaksab nii elada, et ei tekiks uued probleemid? Ressurss saab otsa varsti. Lockdown on ikkagi nagu köhakomm ja ibuprofen leevenduseks kui sul angiin on, aga tegelikult antibiotsi vajad
                Piirangute eesmärk on vähendada isikutevahelisi kontakte, pidurdada viiruse levikut ning eelkõige vältida ülekoormust haiglates.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Piirangute eesmärk on vähendada isikutevahelisi kontakte, pidurdada viiruse levikut ning eelkõige vältida ülekoormust haiglates.
                  Köik öige ja ei vaidle vastu, et hetkel vajalik leevendus. Kriitika ongi pigem liiga pehme poliitika kohta vaktsiinide osas, mis tegelikult ASAP vajadus, mitte selline "eks vaikselt vaatame palju üldse maksab, kust saab ja kes üldse tahab" lebotamine.

                  Keegi teeb kindlasti kunagi analüüsi kumb on suurem, kas:

                  a) x summa vaktsiinide peale
                  b) kahjud veninud piirangute pärast

                  Ma pakun, et igatpidi oleks ära tasunud öigel ajal jaol olla ja jöud ning rahad sellele panustada, et doosid kiirelt endale saaks, mitte teiste kiiremate riikide järel jääke korjata. Eks see käib kogu EU kapsaaeda

                  Ungari näiteks tellis venelastelt 2 mln doosi ning seda on 13 teist riiki veel teinud.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      Köik öige ja ei vaidle vastu, et hetkel vajalik leevendus. Kriitika ongi pigem liiga pehme poliitika kohta vaktsiinide osas, mis tegelikult ASAP vajadus, mitte selline "eks vaikselt vaatame palju üldse maksab, kust saab ja kes üldse tahab" lebotamine.

                      Keegi teeb kindlasti kunagi analüüsi kumb on suurem, kas:

                      a) x summa vaktsiinide peale
                      b) kahjud veninud piirangute pärast

                      Ma pakun, et igatpidi oleks ära tasunud öigel ajal jaol olla ja jöud ning rahad sellele panustada, et doosid kiirelt endale saaks, mitte teiste kiiremate riikide järel jääke korjata. Eks see käib kogu EU kapsaaeda

                      Ungari näiteks tellis venelastelt 2 mln doosi ning seda on 13 teist riiki veel teinud.
                      Miks sa arvad, et eesti oleks oma 3m doosiga kusagil ravimifirmas üldse jutulegi võetud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Ära mölise, ma tahan edasi käia, sest õues suusatada praegu külm, kuigi okei.
                        Kui suusatada on õues külm, siis soovitan joosta. Täitsa mõnus on.

                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        Huvitaval kombel on Austraalial päris hästi läinud lockdowniga. Nüüd ka piisas ühest nakatunust kui kohe kõik kinni ühes linnas
                        Ära ei tasu unustada, et Austraalias on hetkel suvi. Õigemini see on lõppemas. Kuidas need numbris Eestis suvel olidki?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kaala Vaata postitust
                          Köik öige ja ei vaidle vastu, et hetkel vajalik leevendus. Kriitika ongi pigem liiga pehme poliitika kohta vaktsiinide osas, mis tegelikult ASAP vajadus, mitte selline "eks vaikselt vaatame palju üldse maksab, kust saab ja kes üldse tahab" lebotamine.

                          Keegi teeb kindlasti kunagi analüüsi kumb on suurem, kas:

                          a) x summa vaktsiinide peale
                          b) kahjud veninud piirangute pärast

                          Ma pakun, et igatpidi oleks ära tasunud öigel ajal jaol olla ja jöud ning rahad sellele panustada, et doosid kiirelt endale saaks, mitte teiste kiiremate riikide järel jääke korjata. Eks see käib kogu EU kapsaaeda

                          Ungari näiteks tellis venelastelt 2 mln doosi ning seda on 13 teist riiki veel teinud.
                          Mingi eriti retarded peab olema vene vaktsiini taga igatsedes. Viimati kui sputniku nimeline asi orbiidile saadeti, pidi üks õnnetu koer surema tundide jooksul ülekuumenemise tõttu, sest Hrjuštsovi arust oli tore oktoobrirevolutsiooni auks mingi kiirustatud saast välja saata. Küsiks seda ka miks oma rahvas seda sitta ei taha, et peab maha parseldama mujale?

                          Kommentaar


                            Kui siin ida-virumaal hakata ainult Sputniku süstima, arva ära, mis sellele vene meedias järgneks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Ma pakun, et igatpidi oleks ära tasunud öigel ajal jaol olla ja jöud ning rahad sellele panustada, et doosid kiirelt endale saaks, mitte teiste kiiremate riikide järel jääke korjata. Eks see käib kogu EU kapsaaeda

                              Ungari näiteks tellis venelastelt 2 mln doosi ning seda on 13 teist riiki veel teinud.

                              Selle Ungari suure kisa taustal on põnev fakt, et nad on ühed EU aeglasemad vaktsineerijad. Täielikult vaktsineeritud on 1.4% rahvastikust (Eestis näiteks 1.8%). Et kus need suured Sputniku ja Sinopharmi saadetised siis on?
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Seal samas on kus kõigi tootjate suured saadetised on. Tootmisega on kõigil suuri probleeme. Sputnikul iseenesest pole ekspertide jutu järgi häda midagi, ilmselt saab selllest koostöös AstraZenecaga vaesemate riikide jaoks põhivaktsiin, sest on odavam ja lihtsam toota.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X