320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas ma olen õigesti aru saanud, et pea pooled eestlased hüppavad aknast õue, sest trepi kaudu minnes on samuti võimalik jalaluu murda ?

    Kommentaar


      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Keegi võib siin kindlasti faktidega parandada, kuid muus euroopas just tugevate piirangutega saadi rahvas ka vaktsineerima. Meil ka kõige karmimal ajal olid piirangud muudega võrreldes suht leebed.
      Kevadel, kui ma Hispaanias töötasin/puhkasin, siis oli maskikandmise kohustus ka õues ja kui sa selle kogemata hetkeks maha unustasid või lohakalt ees hoidsid, siis said keset tänavat lihtsalt sõimata. Juba kevadel oli soojust ca 30 kraadi tuuri ja see oli maskis päris ebamugav tunne, seega usutavasti sai rahvas üsna kiirelt aru, et sellest jamast tuleb lahti saada ning seda oma õlga alla pannes
      Prantsusmaal oli kõigele muule lisaks veel komandanditund.

      Eile saabusin Hispaaniast ja Valencia maakond on "roheline" ning maskikandmise nõue vaid siseruumides, aga jälgitakse seda üsna põhjalikult. Riigis on vaktsineeritud kahe doosiga 79.37%, Valencias 78.9%.

      Taani eduloost pärast 80% saavutamist oli pikk Twitteri postitus. Nagu mul mulje oli, siis oli neil riik sisuliselt ka turistidele kinni ja kogu poliitiline eliit oli ühe eesmärgi nimel asja eest väljas ehk puudus opositsioon, mis omakasu nimel asja kuidagi takistada üritaks. Loomulikult osales aktiivselt ka ajakirjandus, jne.

      Meil õnnestub see vastasus õhutamine ühel bandel kahjuks liigagi hästi ja karta on, et sellel praeguses seisus üsna oluline roll.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Meil õnnestub see vastasus õhutamine ühel bandel kahjuks liigagi hästi ja karta on, et sellel praeguses seisus üsna oluline roll.
        Ma ei tea kust seda vötad, aga meil pole ükski erakond vaktsineerimisest keelduma kutsunud. Olukorra juhtimise kriitilisus teatud bande poolt on öigustatud käitumine, sest praegune vöim nad opositsiooni eelmise laine tipphetkel lükkas, olles ise olukorra lahendamisel täiesti saamatud. See näitab teatud seltskonna kohta lihtsalt seda, et vöimupositsioon on tähtsam kui kriisi lahendamine
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust
          Pikaajalisi körvalnähtusid keegi ei tea, haiguse saamisest ei päästa ja kestab vaid 6 kuud. Suht obvious, et köik sellist diili ei osta
          Covidil on ka pikaajalised kõrvalnähud.

          Kommentaar


            Siin võid kyll oma kaaperdatud rukkilille prillid prygikasti visata, alles paar tundi tagasi oli riigikogu infotund, kus mitmed EKRE liikmed tegid kohutavad sõnavõtud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rudy Vaata postitust
              Covidil on ka pikaajalised kõrvalnähud.
              Nöus, edastasin lihtsalt möne vaktsineerimisest keelduja argumendid, kellelt ma isiklikult seda eales oodanud poleks.

              Algselt postitas käbi Vaata postitust
              Siin võid kyll oma kaaperdatud rukkilille prillid prygikasti visata, alles paar tundi tagasi oli riigikogu infotund, kus mitmed EKRE liikmed tegid kohutavad sõnavõtud.
              Jaga siis infot ka, kutsusid inimesi vaktsineerimisest keelduma vöi?
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Nöus, edastasin lihtsalt möne vaktsineerimisest keelduja argumendid, kellelt ma isiklikult seda eales oodanud poleks.


                Jaga siis infot ka, kutsusid inimesi vaktsineerimisest keelduma vöi?
                Grünthal jauras midagi, et kellelgi on peale vaktsineerimist "pool keha ja süda halvatud".

                Kommentaar


                  Ideaalis kutsuks ikkagi opositsioon ka üles vaktsineerima. Aga ei, neil on parem kahele poolele mängida, pohhui, kas inimesed surevad või mitte.

                  Kommentaar


                    Kuigi EKRE käitub suhteliselt nõmeldalt ja mitte üldse riigimehelikult (võttes arvesse, et ise valitsuses olles oli nende toon teine), siis ma lihtsalt tuletan meelde, et kui EKRE oli valitsuses, siis nad siiski tahtsid ka piirata ja teha just neid õigeid asju.

                    Aga siis muidugi oli esivingats Kaja see, kes (tõsi, viisakamal toonil) kõige ja kõigi vastu vaidles ja torpedeeris valitsuse tollel ajal teostatavate rangete meetmete punkte.

                    Et tulen tagasi selle juurde, et riigimehelik oleks Ratase poolt poolt REFid pikalt saata ja EKRE ning teistega koalitsioon teha, Martin Helmele Kiige koht anda, Kõlvartile tulevikuks KE esimehe kohta lubada ja siis tagasivaatavalt öelda, et "jah, erimeelsused küll, aga kriisi ajal tulime kõik* kokku Eesti nimel!"

                    Kommentaar


                      Ma saan aru, et kuna sm. Kallase valitsus on saamatu ja Lutsari punt ebapädev siis selles on süüdi EKRE? Bravo seltsimehed. Bravo.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        Ma saan aru, et kuna sm. Kallase valitsus on saamatu ja Lutsari punt ebapädev siis selles on süüdi EKRE? Bravo seltsimehed. Bravo.
                        Ma ei oskaks nii väita. Aga kas ka näiteks Taanis oli mingi erakond, kes aktiivselt vastu töötas? Kutsus üles rahvaallumatusele? Keeldus rahvast vaktsineerima kutsuma?

                        Kommentaar


                          Kuidas muidu seal jõupositsioonil olevad käitusid?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                            Ma ei oskaks nii väita. Aga kas ka näiteks Taanis oli mingi erakond, kes aktiivselt vastu töötas? Kutsus üles rahvaallumatusele? Keeldus rahvast vaktsineerima kutsuma?
                            Mida see erakondlus siia puutub. Praegu on vaja haiguse leviku piiramisega tegeleda. Vaja on kiirkorras luua uusi haiglakohti. Suurendada ajutiselt meditsiinipersonali. Aga selle asemel tegeletakse mingi mõttetu huina-muinaga.
                            Hello! I´m mentaly ill.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kui igapäevaselt rääkida antivaxxeritega, siis saab kuulda argumente

                              1) Eelmine aasta samal ajal polnud kedagi vaktsineeritud ja haiglates oli samapalju ning nüüd kui on pool rahvast vaktsineeritud ei ole muutunud mitte midagi kuigi oli jutt, et mida rohkem vaktsineeritud seda vähem haiglad koormuse all peavad kannatama
                              Ei. Eelmise aasta oktoobri teises pooles ei olnud meil 400+ inimest haiglas. Me jõudsime selle numbrini mälu pealt umbes veebruaris. Ehk haiguste kõrghooajal vms. Praegu on 20.oktoober. Et noh. Mõelgu ise, mis seis võib jaanuariks olla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Mida see erakondlus siia puutub. Praegu on vaja haiguse leviku piiramisega tegeleda. Vaja on kiirkorras luua uusi haiglakohti. Suurendada ajutiselt meditsiinipersonali. Aga selle asemel tegeletakse mingi mõttetu huina-muinaga.
                                Puutub niipalju, et suurema vaktsineeritute osakaalu korral poleks neid haiglakohti ja meditsiinipersonali juurde vaja. Noh, nii Taani näitel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X