320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaktsiin annab füüsilise vormi vöi mida?

    "Obesity of U.S. children increased among 5- through 11-year-olds from 36.2% to 45.7% during the pandemic"

    Keegi nagu sellest ei räägi, et vöiks liikuda ja trenni teha ning mitte paksuks süüa. Kevadel oli veel stats, et 78% haiglasolijatest ülekaalulised
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      what the fuck kaala, mine jookse, võta kõik saaremaa lapsed enda varju alla ja jookske kogu eestimaa läbi, keegi sind ei keela ju


      nagu reaaalselt tuli selline obesity kasv juurde sellepärast, et kohalikus gümnaasiumis treadmillil ei saanud ilma passita joosta või mida sa öelda tahtsid????

      Kommentaar


        Loe eelmist teksti ka ikka. Küsimus oli Reinu jutu jätkuks.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          No aga Rein tegi niisama nalja ju...
          Last edited by rahvaspordipäev; 30.08.21, 21:39. Põhjus: v noh pooleldi

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            No aga Rein tegi niisama nalja ju...
            Rein tõi meelevaldse näite, nagu purgeenius oma naabritest. Uskumisel pidi suur jõud olema.

            Julgen väita, et kui purgeenius laseks end vaktsineerida, siis kamm bäkk linnameeskonnas üle 13 aasta oleks garanteeritud. Ise ta ilmselt seda ei usuks, sest tema usub seda mida naised saunas räägivad.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Teadusnõukoja liige, psühholoog Andero Uusberg leiab, et tervisetõendi nõudmine suunab koroonavaktsiinis kahtlejaid rohkem vaktsineerima ning ennustab, et tõendid jäävad meid saatma vähemalt seni, kuni COVID on muutunud gripiga võrreldavaks nakkushaiguseks.


              Liigne keskendumine ühele asjale lõppeb läbipõlemisega.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Paistab, et mitte, sest raiutakse ikka veel, et 80/20. Inimese aju toimib teisti - sissetallatud mõttemustrit on keeruline lahti arutada.
                Leidsid natuke vale inimese, kelle statistikaanalüüsi oskustes kahelda. Äkki saad ise lähendandmete loogikast veits valesti aru? Miks haiglaravil on 80+% inimestest vaktsineerimata?

                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                https://www.err.ee/1608322430/andero...ga-veel-kauaks

                Liigne keskendumine ühele asjale lõppeb läbipõlemisega.
                Üldiselt need süvausklikud kipuvad olema 69aastased Ülled Abja-Paluojalt, keda mingi kino või ipad vähe kotib, istuvad päev otsa facebookis ja nutavad milline fašism siin riigis toimub ise kodust välja astumata. Tegelikult tuleks igasugused pebred ja muidu retardid vangi panna korraks valeinfoga manipuleerimise eest oma veidrate produktide müügi jaoks. Saaks need kajakambrid kinni pandud muutuks õhk kohe värskemaks.

                Vaatasin järgi kohe, millega tegeleb

                Neli webinari on see aasta juba tehtud erinevatel teemadel nagu:
                1) Suur Ärkamisaeg & Veel Suurem Pettus
                2) Elus/Surnud Sümbolism ja Geomeetria
                3) Muinasjutulised Rassid/Inimkonna Ajalugu - Kust oled pärit Sina?
                4) Harmooniline Suhe Iseenda Suhtumiste & Vastutustega

                20 euri igaühele webinari sisseost.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Tegelikult tuleks igasugused pebred ja muidu retardid vangi panna korraks valeinfoga manipuleerimise eest oma veidrate produktide müügi jaoks.
                  Kas meil mitte umbes selline riigikord alles polnud hiljaaegu.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Kas meil mitte umbes selline riigikord alles polnud hiljaaegu.
                    mkm, siis oli valeinfoga manipuleerimine riigikord, mitte paha asi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      mkm, siis oli valeinfoga manipuleerimine riigikord, mitte paha asi
                      Ei toeta absoluutselt ühtegi soolapuhujat, aga kuidas liberaalset maailmavaadet omav inimene autoritaarset korda toetab ma aru ei saa.
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaala Vaata postitust
                        Ei toeta absoluutselt ühtegi soolapuhujat, aga kuidas liberaalset maailmavaadet omav inimene autoritaarset korda toetab ma aru ei saa.
                        mina näiteks arvan, et sihilik lollidele soolapuhumine on võrdne inimesele noa selga löömisega. teed suurt kahju ja mitte keegi sellest kasu ei saa.

                        ehk ei näe midagi autoritaarset selles kui sellised inimesed korraks kongi pandaks.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Tegu on ju puhtakujulise kelmusega nende inimeste puhul, mis siin autoritaarset on? Politsei võiks lõpuks tegeleda lihtsalt nendega.

                          Mis mu liberaalne pool on muidu? Et absoluutselt tülgastava olekuga nartsissistlik 3 klassi hariduse jutuga oranz mees mind oksele ajab ja Euroopas populismi lõkkele tule andis, sest tõde pole enam tähtis? Ma olin tegelikult parempoolne, aga neid piire on nihutatud väravajoonelt parklasse kuidagi viimase 5 aastaga.

                          Kommentaar


                            Jah, paneme need Eesti soolapuhujad vangi, aga arvate, et meil on siin Eestis sisevõrk või? Parem jäägu see raha meie majandusse kui mujale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaala Vaata postitust
                              Vaktsiin annab füüsilise vormi vöi mida?

                              "Obesity of U.S. children increased among 5- through 11-year-olds from 36.2% to 45.7% during the pandemic"

                              Keegi nagu sellest ei räägi, et vöiks liikuda ja trenni teha ning mitte paksuks süüa. Kevadel oli veel stats, et 78% haiglasolijatest ülekaalulised
                              Siis tuleb vaktsineerida! - 15kg peale süsti, tegi imesid.

                              Kommentaar


                                Eelnevalt kirjutati, et need vaktsiinivastased on paljud mingid steroide süstivad jõuka jõmmid. Siin eelnevalt on helgemad pead ju lahenduse esitanud kuidas inimesi veel vaktsineerima saada.

                                Unustage oma Popovi, Kersti ja Anne Veski reklaamid "Pane õlg alla" ära. Uus kampania tuleb teha selline, kus Kiivikas ütleb, et peale vaktsiini surub rohkem kui kunagi varem või näiteks Poom ütleb, et peale vaktsiini asus läbirääkimistele Arsenaliga, et võtta sisse 3. väravavahi roll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X