320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui koroona alguse sai, siis oli patt seda kohati nimetada "Hiina viiruseks". Nüüd LAVi ja Briti tüvedest rääkimine on kõik väga okei ja suures kasutuses? Topeltstandardid?
    reisisell.ee

    Kommentaar


      Ma arvan, et see pole oluline. Oluline on hoopis see, et hommikul olid Irjal huuled punased ja nüüd õhtul juba huuleläikega kaetud ning pigem sellised heledad ploomised tähesäras vms.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
        Kui koroona alguse sai, siis oli patt seda kohati nimetada "Hiina viiruseks". Nüüd LAVi ja Briti tüvedest rääkimine on kõik väga okei ja suures kasutuses? Topeltstandardid?
        Võrdle näiteks "Eesti viirus" vs "gripiviiruse Eesti tüvi". Kuidas tundub?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          krt vaatad seda Suud puhtaks saadet ja hoiad pead kinni... igasugu tüved on suur probleem, aga miskit teha ei saadavat, keelud ei toimivat. äkki paneks lennuliinid kinni? krt Taavi Aasa kiruti eelmisel aastal kõvasti, aga tundub et oli ainus munadega mees kes julges lennuliinid kinni panna.

          edit. a vaatan praegu et Aas hoopis samal kohal praegu. krt pangu kinni need lennuliinid
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Võrdle näiteks "Eesti viirus" vs "gripiviiruse Eesti tüvi". Kuidas tundub?
            Mõlema pärast oleks nagu häbi eestlasena, tõsi esimese suhtes natukene rohkem. Samas esimene tuleb esile pigem metsikute loomade väärkasutamisel ja teine tuleb esile sellest, et ei piirata piisavalt oma inimeste vabadust.
            reisisell.ee

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              krt vaatad seda Suud puhtaks saadet ja hoiad pead kinni... igasugu tüved on suur probleem, aga miskit teha ei saadavat, keelud ei toimivat. äkki paneks lennuliinid kinni? krt Taavi Aasa kiruti eelmisel aastal kõvasti, aga tundub et oli ainus munadega mees kes julges lennuliinid kinni panna.

              edit. a vaatan praegu et Aas hoopis samal kohal praegu. krt pangu kinni need lennuliinid
              EU siseselt seda teha ei tohi enam nagu ma aru sain. Egiptuse ja Türgi kohta teoreetiliselt võiks küll. Need on ju praktiliselt 100% anyways paketipuhkajad.

              A ja minu teada vist aprilliga saavad vähemalt Egiptuse reisid niikuinii otsa, niiet too late.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                EU siseselt seda teha ei tohi enam nagu ma aru sain. Egiptuse ja Türgi kohta teoreetiliselt võiks küll. Need on ju praktiliselt 100% anyways paketipuhkajad.

                A ja minu teada vist aprilliga saavad vähemalt Egiptuse reisid niikuinii otsa, niiet too late.
                Nojah, sellisel juhul tehakse vahemaandumine kusagil amsterdamis ja jokk.

                Kommentaar


                  Pmst seda tootjat lihtsalt ei saagi enam usaldada, mingi Borissi troll?
                  AstraZeneca vaktsiini tarned on väiksemad, kui ettevõte on lubanud, näiteks järgmisel nädalal pidi tulema 50 846 doosi, aga tuleb 2400 doosi, ütles peaminister Kaja Kallas kolmapäeval riigikogu ees.

                  Kommentaar




                    Nojah, elagu India!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust


                      Nojah, elagu India!
                      Las ma arvan, neil on kinod lahti?

                      Kommentaar


                        India on oma nakatumiskõrvera päris flatiks saanud, kahjuks küll y teljel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Las ma arvan, neil on kinod lahti?
                          Bollywood ei mõju tervislikult see oli varem teada!

                          Kommentaar


                            Huvitav, et millal India juhid selle peale tulevad, et kui rahvast rahustada vaja, siis on parim variant Bangladeshi tuumapommitada?

                            Kommentaar


                              Ma igaks juhuks mainin, et tegemis on ülemaailmse graafikuga, mitte ainult Indiaga - viimased paar päeva on olnud suurima nakatumiste arvuga üldse. Lihtsalt nemad on peamiselt selle hüppe taga.

                              Noh, kui keegi lootis, et see katk hakkab vaikselt läbi saama.

                              Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                              India on oma nakatumiskõrvera päris flatiks saanud, kahjuks küll y teljel.
                              Seda nalja tehti Suurbritannias päris palju mullu sügisel.

                              Kommentaar


                                Ärge paanitsege, hetkel veel bollywood 1 Kaja 0. Köver näeb jube välja, aga suhtarvu poolest jääb Eestile alla. See oleks sama kui neil oleks 340 keissi päevas, meil on 390 praegu. Palju meil vahepeal oligi, 1500 v rohkem? Neil peaks siis 1,5 mln olema, aga on 350k.
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X