Lehekülg 73, kokku 83 EsimeneEsimene ... 2363697071727374757677 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 441 kuni 1 460, kokku 1651
    Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    endiselt. keegi?

pole ju võimalik, et iga päev inimesed tegelevad sellise teksti töötlemisega
    Terviseametil muidugi on, aga avalikkusele vist nii ei jagata.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Sina ja su gäng ajate p*ska, nagu ikka. USA surmad nädala kaupa (all causes):

Andmed siit:https://healthdata.gov/dataset/weekl...uses-2019-2020

Igaks juhuks mainin ära, et viimaste nädalate langus 2020. aasta aegreas on tingitud ilmselt andmete laekumise lag'ist, mitte mingist äkilisest imeravimist kõikide surmade vastu.

Ja ära muretse. Sa võid jälle oma tavapärase kadumistriki teha nüüd, ei ootagi sinult midagi muud.
    Mees mis möllad? Kiisleri ja Lauristini artiklid said otsa et tulid siia rantima?

Vöibolla sul on öigus. Vöibolla see viirus tapab rohkem inimesi kui tavapäraselt aasta löikes oleks, me veel ei tea. Aga noh sina ju tead, muudmoodi polekski vöimalik
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Punane, kurat! Kasutaja vtp avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Selle postituse oleks ma võinud sinu eest ka valmis kirjutada. Ammu tuttav kaala “lasin end täis, parem juhin tähelepanu mujale” mall. Algab “hö-hö-hö, liberaalid” ja lõppeb “tegelikult mina ei ole üldse midagi väitnud”.

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Selle postituse oleks ma võinud sinu eest ka valmis kirjutada. Ammu tuttav kaala “lasin end täis, parem juhin tähelepanu mujale” mall. Algab “hö-hö-hö, liberaalid” ja lõppeb “tegelikult mina ei ole üldse midagi väitnud”.
    Ahah, selge. Tundub et ühe screeniga vajutasin sul jälle päästikule. Mis see väide oli siis ka?
    Ramm (flora-esbjerg) - \\\"Värav on tühi ju...seal mingi noormees kinnastega...\\\"

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

https://www.delfi.ee/news/paevauudis...is?id=91537847

Päris retarded jälle, mis peale hakkad oma puhta testiga, kui keegi sealt mitmesajalisest üksteise seljas seisvast massist positiivseks osutub?

Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Slovakkia massitesti tulemused siiani 2,5M testitust ca 1% positiivseid.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Ma mõtlen et mis see normaalne strateegia on.. Ise näiteks jäin nohusse sel kolmapäeval. Helistasin perearstile, õde võttis vastu, rääkisime, selgitasin mis olukorras olen, mille peale õde avas haiguslehe. Lisaks pakkus ta võimalust minna testima, mis pole kohustuslik. Mõtlesin veidi, aga keeldusin. Mõtlesin, et mis mõte mul on hetkel testida.. jään nagunii umbes nädalaks koju. Tööl käin ühistranspordiga, kokku puutun umbes 50 kolleegiga tööl lisaks. Mis point on testida, kui vabalt võin järgmisel tööpäeval ikka nakatuda, sest väidetavalt on ühiskonnas niipalju ilma sümptomita viirusekandjaid. Ainus mõistlik lahendus on laustestimine võimalikult lühikese aja jooksul. Umbes nagu Slovakkias.
    Catalunya is not Spain!

Meeskonnaliige Kasutaja MALAGA avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Eestis ei saadaks laustestimisega kindlasti hakkama ,korralduslikult ( vaadates juba seda mismoodi see lennujaamas korraldatud on ) . Lisaks on pool Eestit täis tegelasi stiilis : " Äh ,mingu see Ratas ja Lutsar ka perse ,lähme võtame parem veel 4 Bocki , hõh- hõh " .

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Aga kui Bocki ei müüda sulle ilma negatiivse testi paberita? Arvad et nad hakkavad karsklaseks üleöö?

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    Eestis ei saadaks laustestimisega kindlasti hakkama ,korralduslikult ( vaadates juba seda mismoodi see lennujaamas korraldatud on ) . Lisaks on pool Eestit täis tegelasi stiilis : " Äh ,mingu see Ratas ja Lutsar ka perse ,lähme võtame parem veel 4 Bocki , hõh- hõh " .
    Sõltub, kes korraldab. Kui Terviseamet, siis lõppeb kõik joomisega. Kui Team Haanja, siis saab iga inimene endale pusa ja punase ning sinise tabelti. Kui Rally Estonia, siis vingume ja võtame end kokku ning teeme ära.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Ma mõtlen et mis see normaalne strateegia on.. Ise näiteks jäin nohusse sel kolmapäeval. Helistasin perearstile, õde võttis vastu, rääkisime, selgitasin mis olukorras olen, mille peale õde avas haiguslehe. Lisaks pakkus ta võimalust minna testima, mis pole kohustuslik. Mõtlesin veidi, aga keeldusin. Mõtlesin, et mis mõte mul on hetkel testida.. jään nagunii umbes nädalaks koju. Tööl käin ühistranspordiga, kokku puutun umbes 50 kolleegiga tööl lisaks. Mis point on testida, kui vabalt võin järgmisel tööpäeval ikka nakatuda, sest väidetavalt on ühiskonnas niipalju ilma sümptomita viirusekandjaid. Ainus mõistlik lahendus on laustestimine võimalikult lühikese aja jooksul. Umbes nagu Slovakkias.

mõistlik on testida, kui testimisvõimekus totaalselt umbes pole. seejärel on võimalik kohe teada, kui sina võid olla kolde algus ja mis ehk olulisem leida/isoleerida varasemaid koldeid.

"Japan backward/retrospective tracing"
    https://vis.sciencemag.org/covid-clusters/
    https://www.theatlantic.com/health/a...ndemic/616548/
    jokers to the right
    clowns to the left of me

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust

mõistlik on testida, kui testimisvõimekus totaalselt umbes pole. seejärel on võimalik kohe teada, kui sina võid olla kolde algus ja mis ehk olulisem leida/isoleerida varasemaid koldeid.

"Japan backward/retrospective tracing"
    https://vis.sciencemag.org/covid-clusters/
    https://www.theatlantic.com/health/a...ndemic/616548/
    ok, nõus. aga sellisel juhul tekib küsimus et miks see ei ole kohustuslikuks tehtud?
    Catalunya is not Spain!

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    ok, nõus. aga sellisel juhul tekib küsimus et miks see ei ole kohustuslikuks tehtud?
    Mis asi, et esimese aevatuse puhul saadab su kodune nutikõlar sulle kohe perearsti numbri ja lähima Covid-19 testimise koordinaadid?

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Mis asi, et esimese aevatuse puhul saadab su kodune nutikõlar sulle kohe perearsti numbri ja lähima Covid-19 testimise koordinaadid?
    ähkimise puhul võiks saata lähima apteegi andmed, kust saab Levodonna rasestumisvastaseid pille

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kuidas sportlased jne suudavad iganädal 10x neid teste teha. Ma tegin täna 1 korda testi ja ma olen siiamaani vaimselt kui füüsiliselt katki. Meeletult värdjalik tunne kui see pulk ninast sisse läheb. Never ei lase teist korda seda teha.

Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kuidas sportlased jne suudavad iganädal 10x neid teste teha. Ma tegin täna 1 korda testi ja ma olen siiamaani vaimselt kui füüsiliselt katki. Meeletult värdjalik tunne kui see pulk ninast sisse läheb. Never ei lase teist korda seda teha.
    jäänud kõrvu, et nad teevad oma testi süljeproovist.

Ise ootan samuti aega mil see ora ajju meetodi välja vahetab

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Päris 10 korda nädalas ei tee neid vist siiski keegi, aga minu poeg augusti lõpus ja septembri alguses tegi kokku 9 korda ning tunnistas, et lihtsalt harjumise asi
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Käisin eile testi tegemas. Olin valmis kõige hullemaks. Jutte käib igasuguseid, et pisarad hakkavad jooksma ja selline tunne nagu keegi sorgiks ajus jne.

Minu isiklikult kirjeldan seda tunnet nii- nagu keegi kõditaks hästi kergelt sulega ninas. Ilmselt sõltub ikka väga palju proovi võtjast ja inimese valulävest ( mitte et see mul väga suur oleks).

Vaimselt võttis läbi küll. Ilmselt sellepärast, et olen liiga palju kuulnud negatiivsest kogemusest testimisel. Hirm on see, mis mehe araks teeb .

PS! Olen negatiivne.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud