320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellise asja puhul on ikka teemaks (südame) treeningu puudulikus, mis punnitavast kõhust ilusasti näha.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      ma ei saa aru miks siin nii palju postitusi on, mõttetu gripp nah.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        ma ei saa aru miks siin nii palju postitusi on, mõttetu gripp nah.
        Oligi ju mõttetu gripp, aga siis tuli see rõve valitsus!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oligi ju mõttetu gripp, aga siis tuli see rõve valitsus!
          jah! naised pukis, 2 kuud ja riik kraavis! eelmine aasta Mart ja Martin said palju paremini hakkama, vaat et euroopa ühed tublimad!

          Kommentaar


            Lisaks sellele on ka muid viiruseid, millest teema pealkirja paindlikkus lubab rääkida.

            Kommentaar


              Piirissaar pani kitse?
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Kõik kes Uku Suviste poolt Eesti Laulul helistavad, saavad positiivse koroonatesti. Ja nii kaks aastat järjest.

                Kommentaar


                  See eesti e-tiiger on veel sitemas seisus kui
                   

                  Et see sitt algas aasta aega tagasi, okei. Hiljemalt sügiseks oli selge, et ega see niisama vist üle ei lähe, kui vaktsiinidega ainult. Nüüd me oleme märtsis, kus perearstide õed helistavad inimesi läbi, raiskavad aega nende veenmisele, vahetavad mingeid exceleid ja nimekirju ametkondade vahel. Siis kuskil on inimesed, kuskil on vaktsiin ja kuskil kolmandas kohas on inimesed, kes oskavad süsti teha.
                  Ja siis mingi perearstikeskus paneb paari päevaga püsti oma e-süsteemi, mis küll kahetsusväärsel kombel hullunud inimeste toel põhja lastakse. Ja riik nagu ei suuda poole aastaga normaalset süsteemi luua, mis vähegi toimiks ja oleks loogiline. et nagu traküllnoh. Selleasemel et aur kooseluseaduse peale lasta oleks võinud mdiagi mõistliku teha.
                  Jah targutan takkajärgi, aga minu ülesanne pole ka riiki juhtida ning mõni inimene strutuurides oleks ju ometigi võinud sellepeale tulla, et meil puudub oma e-riigis igasugune loogiline asjade süsteem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Piirissaar pani kitse?
                    Ma ei tea, kas ta nii võimekas on , et igale poole jõuab.

                    Kommentaar


                      Võib ka rubriiki rumal küsimus minna, aga kas keegi aitaks mälu värskendada. Keegi üldse õigel ajal tegi noka lahit, et tuleb sügisel uus laine ja vaktsineerimisega võiks varakult mingi plaan olla? Käis poliitikutele oma ühiskonna valvekoera ametit tegemas? Mina mäletan ainult Meritsat, kes ütles varakult, et see sitt tuleb ventikasse tagasi meile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        See eesti e-tiiger on veel sitemas seisus kui /-/
                        õed helistavad inimesi läbi, raiskavad aega nende veenmisele, vahetavad mingeid exceleid ja nimekirju ametkondade vahel. /-/ Ja siis mingi perearstikeskus paneb paari päevaga püsti oma e-süsteemi, mis küll kahetsusväärsel kombel hullunud inimeste toel põhja lastakse.
                        Osalt on vaktsineerimine veninud vanade seaduste tõttu. Ühte neist muudeti ja märtsikuu jooksul saab üha rohkem inimesi end ise kaitsesüstile kirja panna.


                        e-tiigril endal pole häda midagi, lihtsalt varem andmekaitse töötas vastu,
                        lõpuks suudetakse need määrused ära muuta
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Kuradi ülinakkav UKu tüvi hakkas levima kohe laupäeval, kui 24000 inimest kaotas koheselt maitsemeele. Seda oleks pidanud ette aimama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kaala Vaata postitust
                            Piirissaar pani kitse?
                            A sa tagusid siis Piirissaare ära või kuhu ta nüüd kadunud on?
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kuradi ülinakkav UKu tüvi hakkas levima kohe laupäeval, kui 24000 inimest kaotas koheselt maitsemeele. Seda oleks pidanud ette aimama.
                              kelle poolt olid

                              Kommentaar


                                Dj Heiki

                                Kommentaar

                                Working...
                                X