320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Chuck Norris - 80! Palju õnne!

    Kommentaar


      #17
      Chuck Norrise pilt taskus pidi korona eemale hoidma.

      - Seoses selle gripiga on näiteks Itaalias peatatud kõik kodulaenu maksed (nagu iga tavalise gripihooaja puhul arvatavasti)
      - Iirlased saavad 305€ nädalas riigilt esimesest haiguspäevast alates (nagu iga tavalise gripihooaja puhul arvatavasti)

      Muidugi Itaallastel ja prantslastel on see üksteise tervitamiseks ja lahkumiseks lakkumise mood, mis aitab igasugu haiguste edasi kandumisel. samuti on mainitud rahvustel seksuaalne lõtvus.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
        Muidugi Itaallastel ja prantslastel on see üksteise tervitamiseks ja lahkumiseks lakkumise mood, mis aitab igasugu haiguste edasi kandumisel. samuti on mainitud rahvustel seksuaalne lõtvus.
        Ma vist ei ole piisavalt romantik prantsuse naiste jaoks..

        Kommentaar


          #19
          Itaalias on seksuaalne kombelõtvus, eestlastel pole? Wuut?

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Ma vist ei ole piisavalt romantik prantsuse naiste jaoks..
            Veini ei oska osta?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #21
              Peab ikka next level tross olema, et võrrelda seda haigust gripiga. kahjuks trossid ei saa varem aru kui vanemad ära surevad, sest ise oled ilgelt kõva vend ja pohui see karoona!
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Peab ikka next level tross olema, et võrrelda seda haigust gripiga. kahjuks trossid ei saa varem aru kui vanemad ära surevad, sest ise oled ilgelt kõva vend ja pohui see karoona!
                Kuradi terviseameti trossid. Lisavad veel õli tulle öeldes, et see sarnaneb gripiga. https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus
                COVID-19 sümptomid ja levimine
                Tänase info kohaselt on COVID-19 sümptomid sarnased gripi sümptomitele


                Ja kuradi Guardiani ajakirjanikud, vanad vasakpoolsed, mainivad ka, et näeb välja nagu gripp, lihtsalt suremus on suurem. Mida nad õige endast mõtlevad. https://www.theguardian.com/world/20...-facts-checked

                Many individuals who get coronavirus will experience nothing worse than seasonal flu symptoms, but the overall profile of the disease, including its mortality rate, looks more serious.

                Ja need faking WHO imbetsillid, need on nagu Premmi VARi kohtunikud, mitte midagi ei tea.


                How are COVID-19 and influenza viruses similar?
                Firstly, COVID-19 and influenza viruses have a similar disease presentation. That is, they both cause respiratory
                disease, which presents as a wide range of illness from asymptomatic or mild through to severe disease and death.
                Secondly, both viruses are transmitted by contact, droplets and fomites. As a result, the same public health
                measures, such as hand hygiene and good respiratory etiquette (coughing into your elbow or into a tissue and
                immediately disposing of the tissue), are important actions all can take to prevent infection.


                Ehk mis sest, et haiguse põhjustaja on erinev, siis suuremalt jaolt on ilma testita raske vahet teha, kas tegemist on gripiga või Covid-19-ga. Ma ei ütleks, et selle võrdlemine gripiga nüüd suur kuritegu oleks.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  Peab ikka next level tross olema, et võrrelda seda haigust gripiga. kahjuks trossid ei saa varem aru kui vanemad ära surevad, sest ise oled ilgelt kõva vend ja pohui see karoona!
                  Ma alles kaotasin vanavanema gripile. Gripiga võrreldes on koroona oma mastaabilt ikka veel kökimöki. Väike võrdlus: https://www.youtube.com/watch?v=6dDD2tHWWnU

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas kyps Vaata postitust
                    Ma alles kaotasin vanavanema gripile. Gripiga võrreldes on koroona oma mastaabilt ikka veel kökimöki. Väike võrdlus: https://www.youtube.com/watch?v=6dDD2tHWWnU
                    Tunnen kaasa, aga kas asja point pole mitte see, et hetkel on gripp suurem mastaabilt, aga koroona kohta puudub igasugune info, et kuidas ta reageerib ja kui suurelt ta levima võib hakata? Ehk nakkusohult on suurem, suremuselt suurem ja kui see samas tempos kasvab, siis ei pruugi ta jääda mastaabilt gripile kuidagi alla. Pluss ma veidi kahtleks ametlikes koroona andmetes, sest Venemaa, Türgi, Indoneesia, Tai, Vietnam jms riigid annavad väga küsitavaid andmeid.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas kyps Vaata postitust
                      Ma alles kaotasin vanavanema gripile. Gripiga võrreldes on koroona oma mastaabilt ikka veel kökimöki. Väike võrdlus: https://www.youtube.com/watch?v=6dDD2tHWWnU
                      see on umbes sama hea võrdlus, et tuumapomm on kökimöki, eriti võrreldes pesapalli kurikaga.

                      Surmad 2019

                      Tuumapommi tõttu: 0
                      Kurikas: >1


                      futbolidile, et keri natukene üles, ilmselgelt ei mõelnud ma, et haigusena ei sarnaneks sümptomid gripiga vaid, et haiguse raskustase ja ohutase ei ole gripiga mitte mingit poolt vaadates see sarnane haigus.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        #26
                        Gripi mõju on majandusse nö " arvestatud" , aga Koronast ei osata veel kõssugi arvata. Seega palju küsimärke ja seetõttu ka need karantiinid ja muud jutud. Kellegile ei meeldi olukord, kus paljud lennufirmad pankrotti jooksevad.

                        Eile oli maailma registreeritud koronasse surnutest 66% Itaaliast. Hiina andmetes julgeks küll kahelda.

                        Mõndaaega tagasi leidsin sellise Prepperi nagu "Kivikantsli jutud" youtube kanali enjoy:

                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                        Eriti tasub täheldada, milliseks muutub tüübi hääl kui juttu tuleb neegritest, juutidest ja vabamüürlastest jms.

                        Kahjuks raegu on ta vist sambla alla ja uut vägevad videot ei ole tulnud :S

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                          Gripi mõju on majandusse nö " arvestatud" , aga Koronast ei osata veel kõssugi arvata. Seega palju küsimärke ja seetõttu ka need karantiinid ja muud jutud. Kellegile ei meeldi olukord, kus paljud lennufirmad pankrotti jooksevad.
                          Kõiki külavaheteid ei saa, kuid Euroopa võiks rahumeeli kuuks ajaks lukku keerata. Igas mõttes hea.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            #28
                            Niikaua on jah hea kuni see sulle endale rahakotti ei hammusta.

                            Kommentaar


                              #29

                              Kommentaar


                                #30
                                vahelduseks Irja Lutsarile, kes räägib, et oleme hetkel liiga ennatlikud oma koolide sulgemisega, tuli harvardi top dawgilt ka väike arvamus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X