320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Pole ülbe olnud. Pole koroona kohta midagi öelnud ka ja pole kaugeltki mingi eitaja. Sa oled lihtsalt kalts sopajoodik, kellel on elus midagi halvasti ja siis tuleb hakkab kuskil foorumis mingitest postitustest ei tea mida välja otsima, et tōmmelda ja ma ei tea mis sōnadega kutsuda. Kaineks saad ja mine ravile ausalt… pole häbi peeglisse vaadata ja oma probleemidega tegelda.
    Enne kui sa mulle privas jälle kirju saatma hakkad, mõtle korra, kas sa oled tegelikult nii kõva mees, et teistele silma sisse ka nii öelda. Ma ise kusjuures üritan sellele möelda.

    "kalts" ja "sopajoodik" - ma arvan, et abi on pigem sul elus vaja.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Enne kui sa mulle privas jälle kirju saatma hakkad, mõtle korra, kas sa oled tegelikult nii kõva mees, et teistele silma sisse ka nii öelda. Ma ise kusjuures üritan sellele möelda.

      "kalts" ja "sopajoodik" - ma arvan, et abi on pigem sul elus vaja.
      Loe oma esimest postitust mis sōnavara seal oli ja siis loe teist. Mine magama.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Loe oma esimest postitust mis sōnavara seal oli ja siis loe teist. Mine magama.
        Aus reaktsioon inimese kohta, kes "protestivaimus" ei viitsi enam teiste tervise eest hoolitseda ja hoolida. Võta oma tuurid maha.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Aus reaktsioon inimese kohta, kes "protestivaimus" ei viitsi enam teiste tervise eest hoolitseda. Võta oma tuurid maha.
          Ja selleks sa pidid sellise 8. Klassi tüdruku üledramatiseeritud a4 kirjutise oma väljamōeldud tädist kirjutama, et ikka oleks ikka pōhjendus kaela lennata? Olgu kuna sa niipalju vaeva nägid, siis props to you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ja selleks sa pidid sellise 8. Klassi tüdruku üledramatiseeritud a4 kirjutise oma väljamōeldud tädist kirjutama, et ikka oleks ikka pōhjendus kaela lennata? Olgu kuna sa niipalju vaeva nägid, siis props to you.
            class act nagu alati.

            Kommentaar


              Dafuk siin juhtus.

              Kommentaar


                Noh, mis arvate, kas oli ikka vaktsineeritud?

                Isamaa erakonna esimees Helir-Valdor Seeder toimetati haiglasse, erakonnast kinnitati Delfile, et Seeder on nakatunud koroonaviirusega.

                Kommentaar


                  Kui keegi sunniks bettima siis ütleks, et ei. Muidugi ei teagi kumb siis hullem oleks, kas see, et ei vaktsineeri või et valetab sellise asja kohta.

                  Kommentaar


                    Kehv lugu igatpidi - kui oli full vaktsineeritud ja kukub haiglasse, siis tähendab see, et igasugu antivaxxerid saavad indu juurde. Kui valetab, siis on see muidugi tema traagika ja traagika Isamaale, kuigi teatud retard valijat see ilmselt ei mõjuta. Loodetavasti tuleb tõde välja. On ka võimalus, et tiksus ühe laksu peal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas allars Vaata postitust
                      Kehv lugu igatpidi - kui oli full vaktsineeritud ja kukub haiglasse, siis tähendab see, et igasugu antivaxxerid saavad indu juurde. Kui valetab, siis on see muidugi tema traagika ja traagika Isamaale, kuigi teatud retard valijat see ilmselt ei mõjuta. Loodetavasti tuleb tõde välja. On ka võimalus, et tiksus ühe laksu peal.
                      Kui polnud vaktsineeritud, saavad antivaxxerid ikka hoogu juurde, sest üks narratiiv on olnud, et vaktsiinidele katsejänes olemine on lihtrahva jaoks, et valitsejad ainult valetavad, et on vaktsineeritud.

                      Kommentaar


                        Looks äkki veel ühe narratiivi? Heliri soontes sõdib Sputnik... .
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Helir ja Valdoor ja Seeder teadsid,et nad ei vaja pensionisammast!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Plastic ja Nasfal tülis - kaks mu lemmikut noort püssi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust
                              Plastic ja Nasfal tülis - kaks mu lemmikut noort püssi
                              Omade asi (mitte segi ajada homodega), küll lepivad ära - mõistlikud mehed mõlemad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Omade asi (mitte segi ajada homodega), küll lepivad ära - mõistlikud mehed mõlemad.
                                No aga suvekatel olla nasfal vait ja mossitab. Kogu vaib on rikutud. Sellised reedeõhtused tülid oleks olemata, kui raffas vähem jooks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X