320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sellest ei saa midagi järeldada. Peaks olema lisaks naine+mees+2 toaline ja naine+mees+3 toaline jne.

    Kommentaar


      Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
      Sellest ei saa midagi järeldada. Peaks olema lisaks naine+mees+2 toaline ja naine+mees+3 toaline jne.
      Ei saa aru. Kui oled pidevalt lähikontaktis inimesega, kes põeb viirust ja see sinule ei nakka ongi müstika.
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Olin ise ka töökaaslasega kabinetis koos eelnevalt nädala. ca 10 m2 ruum ja otse näkku ei vahi ning mul meeldib akent lahti hoida. Jäi haigeks ükspäev ja järgmine tegi testi - koroona.

        Minul pole midagi viga ja samuti 5 töökaaslasel, kes samas ruumis aeg ajalt siiberdasid. Ei ole ta nii nakkav midagi. Või siis on Tallinna lahja tüvi

        Kommentaar


          olen näinud uurimust, kus pooltes kodudes levis edasi ja pooltes mitte(a hetkel ei leia). mõned hindavad mittelevitajate protsendi kuskile pareto suhtesse. pole midagi müstilist ju.

          -e- a, näe siin
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            töökeskkonnas ma saan isegi aru, aga kui ikka inimesega samas voodis magad ja seda vanainimeste asja ka harrastad, siis on küll imelik, et ei ühel on ja teisel pole
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              töökeskkonnas ma saan isegi aru, aga kui ikka inimesega samas voodis magad ja seda vanainimeste asja ka harrastad, siis on küll imelik, et ei ühel on ja teisel pole
              Ega kõik haigused ei levi sugulisel teel.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Ega kõik haigused ei levi sugulisel teel.
                Jah, vahepeal saavad paarid ka ju lambist suguhaigusi!

                Kommentaar


                  suhe võib ka mingil hetkel üsna platooniline olla ja seda ju ei kellata ilma peale!

                  Kommentaar


                    Kui naisel on palavik ja alumiste hingamisteede raskused jms koroona sümptomid, siis abielukohustust tuleb ikka täita vms?
                    Inter - ausaim klubi Itaalias.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                      Kui naisel on palavik ja alumiste hingamisteede raskused jms koroona sümptomid, siis abielukohustust tuleb ikka täita vms?
                      No kui alumised hingamisteed ei tööta, siis käed ja suu ikka ju töötavad?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        No kui alumised hingamisteed ei tööta, siis käed ja suu ikka ju töötavad?
                        Ja nad väidavad, et rüütellikkus on ilmast kadunud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          No kui alumised hingamisteed ei tööta, siis käed ja suu ikka ju töötavad?
                          Ausalt palun tee Twitter ja ole aktiivne - Mõnuagent vs Twitteri feministid oleks suht popcorn.gif 🤤

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ausalt palun tee Twitter ja ole aktiivne - Mõnuagent vs Twitteri feministid oleks suht popcorn.gif 🤤
                            Ma olen ammu öelnud, et ta raiskab oma twitteri potentsiaali facebookis.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              https://en.wikipedia.org/wiki/Mary_Mallon

                              Kas mujal koolides polnud see üks study case?

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X