320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    No see kuidas sa postitust tõlgendad on ikka sinu teema. Kui eelmine aasta samal ajal sai nõrga immuunsusega vähihaige mingi viiruse ja suri, siis suri ta statistika järgi vähki, see aasta koroonaasse. Kui sa loed sealt välja, et see on pohh ja anyways surevad, siis on see ikka sinu mentaalse seisundi teema.
    See on ikka päris julge väide ilma konkreetsete arvutuskäikudeta. Üldiselt Euroopa meditsiinis, väljaspool absoluutset kriisiseisukorda, surma põhjus ei ole selline suvaline loominguline statistika. Vähihaige surm vähi tõttu on ikka täiesti selgelt eristatav viirushaigusesse surnud krooniliste tervisemuredega patsiendist.

    Kommentaar


      Linnupoja lihtsalt võtab isikliku rünnakuna kõiki arvamusi, mis ei kinnita tema arvamust, et koroona on õudseim asi mis maamuna pärast Permi-Triiase väljasuremist tabanud on.

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Sulelisel foorumlasel on olenemata teemast( viirus, VAR, poliitka) koguaeg gaas põhjas aga käik väljas.
        Sellist täkku tahaks iga kiisu.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Nüüd koroonapaanikas kirjutatakse kõik surmad koroona arvele.
          vähemalt islandlastel näib nüansitaju siiski säilinud olevat. millel baseerub su arusaam, et mujal see puudub?

          The man, who has not been named, presented to clinic in country’s north but doctors say his symptoms were not typical of Covid-19


          However, doctors said the man’s symptoms were atypical for the novel coronavirus, and although he had the illness they are continuing to investigate the cause of his death, Iceland’s national broadcaster reported.

          “While he was found to be infected with the coronavirus, it is unlikely to have been the cause of his death,” epidemiologist Dr Thorolfur Gudnason, the chief of the health directorate’s national vaccination program, told public broadcaster RUV. “His symptoms came on very quickly and were not those usually associated with Covid-19 deaths.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            See on nii rõve, mis meie riigis toimub. Kedagi testima ei lubata ning neid teste siseinfo põhjal vedeleb veel kümnetes tuhandetes reservis, mida tellitakse juurde. Siis pasundatakse meedias, et nakatunuid oli viimase ööpäeva jooksul juba vähem samas sümptomitega inimesed peksavad telefoniliine umbe. Ülirõve suhtumine meie riigipoolt ja see valitsus on taaskord näidanud, et puudub inimlikus.
            Küll sul on ikka siseinfot. Boltis keegi rääkis? Varud on varud põhjusega, eks.
            Edit: veel kord ja viimast korda, sa võid ka praegu tellida endal e-selerist toitu, aga kas sa selle kätte saad, seda sa siseinfot vallanuna ka ei tea. Keegi ei takista testimist mingi vandenõu vms tõttu.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
              vähemalt islandlastel näib nüansitaju siiski säilinud olevat. millel baseerub su arusaam, et mujal see puudub?

              The man, who has not been named, presented to clinic in country’s north but doctors say his symptoms were not typical of Covid-19


              However, doctors said the man’s symptoms were atypical for the novel coronavirus, and although he had the illness they are continuing to investigate the cause of his death, Iceland’s national broadcaster reported.

              “While he was found to be infected with the coronavirus, it is unlikely to have been the cause of his death,” epidemiologist Dr Thorolfur Gudnason, the chief of the health directorate’s national vaccination program, told public broadcaster RUV. “His symptoms came on very quickly and were not those usually associated with Covid-19 deaths.”
              Ma rääkisin konkreetselt Itaaliast ja kriisipiirkonnast, sa tõesti arvad, et ülekoormatud ja kriisis arstid teevad sarnaseid analüüse kõikide nende tuhandete hukkunute kohta. Sügavalt kahtlen.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Ma rääkisin konkreetselt Itaaliast ja kriisipiirkonnast, sa tõesti arvad, et ülekoormatud ja kriisis arstid teevad sarnaseid analüüse kõikide nende tuhandete hukkunute kohta. Sügavalt kahtlen.
                ma panustaks siinkohal teadmistele, mitte arvamustele.

                Kommentaar


                  Ma kirjutasin juba eile selle kohta, et Itaalias ongi olukord selline, et vanadekodus surevad inimesed (väga suure tõenäosusega covid19 tõttu), aga keegi neid enam ei diagnoosi corona suhtes, sest pole aega ega mõtet.
                  Ükski normaalne lääne kultuuriruumi kuuluv meditsiinisüsteem ei kirjuta muid krooniliste haiguste surmasid corona arvele lihtsalt lambist, pigem vastupidi, osad corona surmad lähevad muude põhjuste alla kui test jääb võtmata. Ei ole ju raketiteadus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    Küll sul on ikka siseinfot. Boltis keegi rääkis? Varud on varud põhjusega, eks.
                    Edit: veel kord ja viimast korda, sa võid ka praegu tellida endal e-selerist toitu, aga kas sa selle kätte saad, seda sa siseinfot vallanuna ka ei tea. Keegi ei takista testimist mingi vandenõu vms tõttu.
                    Jaa Boltist sain siseinfot. Ma ei hakka mingi Exceli tabelil oma arvamust kujundanud sepikuga vaidlema, kes arvab, et kõik on korras ning las inimesed saavad kodudes tüsistusi ja reservid peavad jääma ning me ei tohi kõikide olemasolevate vahenditega võidelda pandeemia kontrolli alla saamiseks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Jaa Boltist sain siseinfot. Ma ei hakka mingi Exceli tabelil oma arvamust kujundanud sepikuga vaidlema, kes arvab, et kõik on korras ning las inimesed saavad kodudes tüsistusi ja reservid peavad jääma ning me ei tohi kõikide olemasolevate vahenditega võidelda pandeemia kontrolli alla saamiseks.
                      Sepik ja sai on sarnased, kuid siiski erinevad.

                      Ja ma muretseks rohkem sellepärast, mis tuleb pärast Corona't.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Sepik ja sai on sarnased, kuid siiski erinevad.

                        Ja ma muretseks rohkem sellepärast, mis tuleb pärast Corona't.
                        Pärast Coronat tuleb Bud.
                        Constellation Brands, the company behind Corona beer, have offered up to $15 million to help change the Coronavirus' name to the BudLightvirus.


                        Tuli see ka ära lõpuks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Jaa Boltist sain siseinfot. Ma ei hakka mingi Exceli tabelil oma arvamust kujundanud sepikuga vaidlema, kes arvab, et kõik on korras ning las inimesed saavad kodudes tüsistusi ja reservid peavad jääma ning me ei tohi kõikide olemasolevate vahenditega võidelda pandeemia kontrolli alla saamiseks.
                          Sa tee oma siseinfokohta sinna facebooki post. Pane veel juurde ka, kes kõik su siseinfot jagav kõrged sõbrad valitsuses ja haiglates on. Ja et eesmärk on üleilmne vandenõu. Ära jaga oma "mul on siseinfot" paskasiin, seda Harjumaa kinnipanemise paska pole juurde vaja.
                          Ja ELi riikidest, kes on avaldanud arvamust üsna ettevaatlikult, et tuleb massiliselt testida, on Saksamaa ja sedagi väga ettevaatlikult (sest nad teavad, mis seis testimisressursiga kogu maailmas on). Teised teevad kõik nii nagu eesti, sest ressursse pole üleilmselt. Kui su siseinfol on see ressursi allikas olemas, jaga aga lahkesti. Ja lahenda ka süptomiteta valenegatiivsuse probleem.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Sulelisel foorumlasel on olenemata teemast( viirus, VAR, poliitka) koguaeg gaas põhjas aga käik väljas.


                            mõttetute trollide selliseid postitus ei pane tähele, aga suht kurb kui mõni arukam vend (vähemalt tundub nii) ajab samasugut copy-paste möla minu iga postituse kohta. Siin teemas on 20 venda kes ajavad täielikku möga suust, siis on stok kes vist ei tea, et praegu on aasta 2020 mitte 1920 ja ikka jään mina ette.

                            Süda läheb pahaks kui seda nime kuulen: https://epl.delfi.ee/lp/irja-lutsar-...ud?id=89264697
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              See on võetud Tõnu Runneli seinalt, kommentaaridest.Mait Metspalu:
                              "Hoia natuke hobuseid (ja kontrollli infot enne kui siia paned). Need numbrid mis sa EGV kohta esitad on hetke arusaamise juures pea suurusjärk suuremad kui tegelik võimekus. Palun võtame rahulikult. Riigis ei ole tegelikult päris ullikeste kamp. Täna on testimise pudelikael mitte ainult testid vaid peamiselt isikukaitse vahendid. See poola test on IgG/IgM - ehk selleks, et see test oleks positiivne peab olema juba immuunvastus. Selleni läheb aga noh nädal (sümptomitest) IgM puhul ja mitu nädalat IgG puhul. St selleks nn laustestimiseks pole neist väga tolku. Ja ka sinu esimene tees et laustestimine on alati hea. See ei ole selge. Island - teeb pigem uuringut mitte ei testi kõiki - selline on ka meil plaanis. Ei ole siiski selge et see siiski kriisi olukorras lendab. Kõigi sümptomaatiliste testimine oleks ideaalmaailmas hea aga kui teste peavad võtma ühekordsete isikukaitsevahenditega med töötajad siis on see suur koormus med süsteemile. Mis ma tahan öelda on, et see ei ole nii lihtne, et testime testime testime. Teisalt, loodan et testimiste hulk kasvab jõudsalt. Kui saab ja kui see ei pidurda oluliselt teisi olulisi süsteeme, siis on rohkem testimine muidugi parem."
                              Ja minu, xceli sepiku, jaoks see nii ongi.
                              Ja sellele kommentaarile kirjutab ka originaalpostiautor alla ja eemaldab valeinfo, mis ésialgsesse posti läks.
                              Oma siseinfo ilma allikata jms võite sisse istuda endiselt.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                                See on võetud Tõnu Runneli seinalt, kommentaaridest.Mait Metspalu:
                                "Hoia natuke hobuseid (ja kontrollli infot enne kui siia paned). Need numbrid mis sa EGV kohta esitad on hetke arusaamise juures pea suurusjärk suuremad kui tegelik võimekus. Palun võtame rahulikult. Riigis ei ole tegelikult päris ullikeste kamp. Täna on testimise pudelikael mitte ainult testid vaid peamiselt isikukaitse vahendid. See poola test on IgG/IgM - ehk selleks, et see test oleks positiivne peab olema juba immuunvastus. Selleni läheb aga noh nädal (sümptomitest) IgM puhul ja mitu nädalat IgG puhul. St selleks nn laustestimiseks pole neist väga tolku. Ja ka sinu esimene tees et laustestimine on alati hea. See ei ole selge. Island - teeb pigem uuringut mitte ei testi kõiki - selline on ka meil plaanis. Ei ole siiski selge et see siiski kriisi olukorras lendab. Kõigi sümptomaatiliste testimine oleks ideaalmaailmas hea aga kui teste peavad võtma ühekordsete isikukaitsevahenditega med töötajad siis on see suur koormus med süsteemile. Mis ma tahan öelda on, et see ei ole nii lihtne, et testime testime testime. Teisalt, loodan et testimiste hulk kasvab jõudsalt. Kui saab ja kui see ei pidurda oluliselt teisi olulisi süsteeme, siis on rohkem testimine muidugi parem."
                                Ja minu, xceli sepiku, jaoks see nii ongi.
                                Ja sellele kommentaarile kirjutab ka originaalpostiautor alla ja eemaldab valeinfo, mis ésialgsesse posti läks.
                                Oma siseinfo ilma allikata jms võite sisse istuda endiselt.
                                Huvitav, et sa ootasid mult mingit põhjendust või seletust kui ise üritad kohe rünnata mingite ala Bolti naljadega. Mida ma sinusugusele sepikule vastama peaks siis? Muidugi naljakas, et Tõnu Runneli seinalt ei leia selle autori postitust enam. Ja kui sa aru saaksid, siis ma ei rääkinud mingist laostestimisest vaid reaalsete sümptomitega inimeste testimisest. On saanud lugeda küll neid kommentaare ja jutte inimestest, kes ütlevad, et kui palavik alaneb ja enesetunne on parem, siis nad tööle tagasi, sest nad ei saa lubada omale kodus istumist rahalistel põhjustel ja tööandja suhtumise tõttu. Eks me hakkame siis uuringuid tegema ja teeme riigikokku 2 uurimisrühma ning 3 doktoranti loevad paberilt neile teksti ette ja siis teeme kõik koos järeldusi.

                                Varsti enam uusi nakatunuid ei tuvastata, sest keegi ei pääse testimisele ja siis on inimesed tagasi tänavatel ja siis alles läheb kriis lahti (selle tõi välja Kaja Kallas ja siia kirjutan ka mina alla). Shit happens.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X