320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, kõik liigub aktiivselt selles suunas, et pannakse täielik liikluskeeld.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Noh, kõik liigub aktiivselt selles suunas, et pannakse täielik liikluskeeld.
      Kõlvart on kõik?
      Muidu nõustun, et mingid rangemad liikumiskeelud tulevad.
      Kas see päris komandanditund on, seda ei usu, aga pensionäride laulupeod tervisradadel kindlasti lõpetatakse.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kõlvart on kõik?
        Muidu nõustun, et mingid rangemad liikumiskeelud tulevad.
        Kas see päris komandanditund on, seda ei usu, aga pensionäride laulupeod tervisradadel kindlasti lõpetatakse.
        Pakun, et lähiajal tuleb meil sama, mis Itaalias.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
          Kuidas ma need kaotatud ajurakud tagasi nüüd saan?
          Tahaks seal enamusele labakäega vastu molli tõmmata, et äkki tuleb mõistus koju.
          See on pull loogika.
          Üks lambist võetud kommentaar sealt grupist:
          Mina, kes ma olen kohe 24, kannatan nüüd lapsena saadud vaktsiinide ja antibiootikumide tagajärjel. Mu seedimine on alati olnud paigast ära, puberteedieas oli mul kohutav akne, nüüd vaevlen pärmseene vohamisega organismis. Antibiootikume sai väiksena söödud palju, sest mul oli väga palju kõrvapõletikke, mis on selgelt vaktsiinide pärast
          Nüüd pannes siia haigused mille vastu vaktsineeritakse:
          Eestis vaktsineeritakse lapsi ja noorukeid tuberkuloosi, B-viirushepatiidi, rotaviirusnakkuse, difteeria, teetanuse, läkaköha, punetiste, leetrite, mumpsi, lastehalvatuse, HPV ja b-tüübi hemofiilusnakkuse vastu
          Tra su seene vohamine nende tõvede kõrval on....
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Pakun, et lähiajal tuleb meil sama, mis Itaalias.
            tahaks loota, et mitte, aga mingid märgid on õhus, et karmistatakse korda.

            jäi kuskilt kõrvu, et viimasel päeval on testimisse suunatud palju rohkem inimesi, samas pole need andmed veel statistikasse jõudnud. loogiline oleks, et lähipäevil tuvastatakse rohkem nakatunuid, mis iseenesest ei pruugi viidata hüppelisele tõusule viiruse levikus, kui nüüd testitakse neid, keda oleks võinud testida juba varem.

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Üks lambist võetud kommentaar sealt grupist:
              "Ma pole uurinud ega lugenud väga palju meditsiinist ja ei tea ka sellest väga palju kuid õnneks usaldan oma intuitsiooni..."

              Kelle kätte need padrunid said?
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                "Ma pole uurinud ega lugenud väga palju meditsiinist ja ei tea ka sellest väga palju kuid õnneks usaldan oma intuitsiooni..."

                Kelle kätte need padrunid said?
                Umbes niimoodi arutleb ka inimene, kes pole kunagi näinud ega kuulnud midagi kõrgepingest
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Umbes niimoodi arutleb ka inimene, kes pole kunagi näinud ega kuulnud midagi kõrgepingest
                  Kõrgepinge asub kõrgel maa kohal. Lihtne ju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Umbes niimoodi arutleb ka inimene, kes pole kunagi näinud ega kuulnud midagi kõrgepingest
                    Ning minu sõbralistis on 12 inimest, kes kuuluvad sinna gruppi 🙄
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Ning minu sõbralistis on 12 inimest, kes kuuluvad sinna gruppi ��
                      Ma kuulun ka sinna.

                      Kommentaar


                        Sa oled ju agent ka.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma olen ka lameda maa gruppi kuulunud, aga loomulikult teistel põhjustel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Pakun, et lähiajal tuleb meil sama, mis Itaalias.
                            Sama, mis Saksamaal ikka.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Eestis on naisi testitud märksa rohkem kui mehi.

                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                Eestis on naisi testitud märksa rohkem kui mehi.

                                medtöötajad? 65 pluss vanuses naisi ongi rohkem kui mehi, kel keskmine eluiga vist on alla 65 kui ei eksi.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X