Lehekülg 74, kokku 83 EsimeneEsimene ... 2464707172737475767778 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 461 kuni 1 480, kokku 1651
    סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Delfi uudis: "JPMorgani ökonomistid: meil on jõuludeks Euroopa taasavamise kohta häid uudiseid"

Oh neid suurpankade ökonomiste küll, vean kihla et 2008 oli säärane uudis ka:

Lehman Brothers ökonomistid: "2009 aasta tuleb meil veelgi edukam, kui kõik eelnevad"

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Jep! Või suurpankur: "Järgmine aasta tuleb väga hull! Ärge kulutage raha, vaid säästke ja koguge!"

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

kui nüüd see ennustus täide läheb, siis on see muidugi vandenõuteoreetikutele vesi veskile
    Catalunya is not Spain!

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Täna mõtlesin vist esimest korda viimase kümne aasta jooksul, et peaks kaklema või noh lõuksi sõitma. Mingi näss jutlustas Haabersti Rimi parklas, et koroonat ei ole olemas ja muidugi valis minu välja, kes ma maski ette panin autos, et poodi minna. Tuli ja karjus poole meetri peal, et koroonat pole ja visake mask minema. Oleks ühe sammu veel astunud, siis...aga hoiatus sõnadega, et tõmba uttu või ma panen sulle maski jõuga ette, mõjus ja minema ta astus, tatistades. Jeesus.

Professionaal Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Täna mõtlesin vist esimest korda viimase kümne aasta jooksul, et peaks kaklema või noh lõuksi sõitma. Mingi näss jutlustas Haabersti Rimi parklas, et koroonat ei ole olemas ja muidugi valis minu välja, kes ma maski ette panin autos, et poodi minna. Tuli ja karjus poole meetri peal, et koroonat pole ja visake mask minema. Oleks ühe sammu veel astunud, siis...aga hoiatus sõnadega, et tõmba uttu või ma panen sulle maski jõuga ette, mõjus ja minema ta astus, tatistades. Jeesus.
    mis teatrit te poisid mängite?

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Reede õhtul Selveris, ma olin pm viimane klient, v noh eelviimane. minu taga oli üks purjus tüüp veel kes tuigerdas. Maksin oma asjad ära ja hakkasin asju kotti panema ja see purjus vend ja müüja jäid lihtsalt üksteist vaatama v noh müüa ootas, et mida ta tahab ja siis....see krdi müüa lihtsalt aevastas mitu korda ja ei pannud faking kätt ette ka ja no ofc müüa oli rõve ja selline inimene paras ahju panna aga naljakas oli selle purjus venna reaktsioon, kohe lendas minema Ehk jah kui tahate mõnest inimesest lahti saada, lihtsalt aevastage kätt suu ette panemata ja see inimene teeb kohe sääred.
    Ma ise tegelt ehmusin ka ära, õnneks sain just viimase asja kotti ja panin ise ka sääred. faking jube on ikka, kui inimesed aevastades käsi suu ette ei pane. Ma siin ei mõtle praegu ekstra koroona pärast vaid nagu üleüldiselt. Ma olen faking national geographicut vaadanud ja näinud sealsetest testidest, kui kaugele su pisikud lendavad.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Homsest kui maski ei käi ja nagu ori ei allu igas asjas, siis surub politsei su maha kui ei meeldi või tõmmatakse 9600 eurot trahvi. Ma naeran, et ma olin väike põngerjas kui Vanaisa rääkis, kuidas Eesti kunagi andis oma riigi ilma ühegi püssipauguta ära ja eestlase loomust teades, siis varsti juhtub see taas. Siis tundus see selline lambi vanainimese heietamine. Nüüd andsime taas oma vabaduse ja demokraatia ära. Vähemalt sai lapsepõlve vabas riigis veeta.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Homsest kui maski ei käi ja nagu ori ei allu igas asjas, siis surub politsei su maha kui ei meeldi või tõmmatakse 9600 eurot trahvi. Ma naeran, et ma olin väike põngerjas kui Vanaisa rääkis, kuidas Eesti kunagi andis oma riigi ilma ühegi püssipauguta ära ja eestlase loomust teades, siis varsti juhtub see taas. Siis tundus see selline lambi vanainimese heietamine. Nüüd andsime taas oma vabaduse ja demokraatia ära. Vähemalt sai lapsepõlve vabas riigis veeta.
    Kas oli valus ka kui pea ära lõid?

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma ei mäleta. Maski kandmisest tekkinud hapnikupuudusest kukkusin kokku eks siis lendasin peaga kuhugile.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Ma ka selle maski kandmise poolt ei ole, aga kurat, kui see tooks endise maailma kiiremini tagasi, siis ma paneks kasvõi 2tk korraga neid ette.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Ma näiteks ei pane turvavööd ka peale, tra te mu vabadust piirate nahui ega ma matsu nkn ei pane, sest ma täiega hea sõitja ja üldse ega see teisi ei kaitse ju kui mul see peal mv.

Ma olen enam kui kindel, et raudpolt igal maskiorjal on helkur ka LOL

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ma näiteks ei pane turvavööd ka peale, tra te mu vabadust piirate nahui ega ma matsu nkn ei pane, sest ma täiega hea sõitja ja üldse ega see teisi ei kaitse ju kui mul see peal mv.
    Väga õige ma arvan, et selle reegliga hakkaski see lumepall veerema.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma tahan vabalt vabade inimeste massis ringi kõndida ja teistele vabadele inimestele vabalt näkku köhida! Ma nõuan vabadust vabalt viirust levitada! Ma pole ometi mingi ori!
    'Cause I know
    For all my ruminations I can't change a thing
    Still I hope
    There's others out there who are listening

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Siiralt hea meel näha, et ikka osatakse nalja ka veel teha ja mu cringe postitus täitis eesmärki. All good ja kandke maske, et tõesti normaalne elu normaliseeruks.

Algupärane

Aga muidu see on lahe, et Grippi kõvasti vähem see aasta. Ise pole ka haige olnudki kordagi. Mask, kätepesu ja social distancing kõik aitavad.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Seda ma mõltesin, et kuhu Mask on kadunud.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Algupärane

Te olete kõik lollid. Mask ei kaitse 5G eest, mis on kogu probleemi alus. Võib-olla fooliumist mask mütsiga.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

My spell checking is second to nine!

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Aga muidu see on lahe, et Grippi kõvasti vähem see aasta. Ise pole ka haige olnudki kordagi. Mask, kätepesu ja social distancing kõik aitavad.
    sama teema. tavaliselt aastas 2-3 korda suurem nohu ja kurguvalu, nüüd on piirdunud ainult ühe korraga.
    ei saa aru sellest võrdlusest, et grippi ju on surnud igaaastaselt umbes samapalju inimesi kui nüüd covidisse. miskipärast ei räägita, et grippi haigestumus on ka suurem olnud, sest esiteks pole varem selliseid piiranguid olnud
    Catalunya is not Spain!

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jokers to the right
    clowns to the left of me

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Mis neil viga on, kellel on arstilt kiri, et ei pea maski kandma vms?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud