320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    nii palju kui seda tasuta osa seal oli, siis see oli selline tavaline retarded jutt, et telegram.ee+lame maa = konspiratsioon ja pole eriti vaevunud süvenema asja

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      nii palju kui seda tasuta osa seal oli, siis see oli selline tavaline retarded jutt, et telegram.ee+lame maa = konspiratsioon ja pole eriti vaevunud süvenema asja
      kas ma lugesin siit õigesti välja, et sa arvad, et Uusbergi jutt on retarded?

      Kommentaar


        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
        nii palju kui seda tasuta osa seal oli, siis see oli selline tavaline retarded jutt, et telegram.ee+lame maa = konspiratsioon ja pole eriti vaevunud süvenema asja
        "Uusbergi hinnangul võib näiteks maskivastastele üha enamate argumentide esitamine hoopis süvendada nende vandenõuusku"

        Õpikunäide

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          kas ma lugesin siit õigesti välja, et sa arvad, et Uusbergi jutt on retarded?
          ma ei tea kes Uusberg on et ma ta väljaütlemist tardiks ei peaks pidama. Mingist kõikvõimsast käest jahumine jätab eheda sellise mulje et artikli autor saatis meili et ou räägiks sel teemal, tüüp oli nõus, võttis enne intekat telegrami lahti ja põhines sellel oma argumendid.

          kui viitsid saata täispika versiooni võin üle lugeda ja vaadata ehk läheb asjalikumaks

          Kommentaar


            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
            ma ei tea kes Uusberg on et ma ta väljaütlemist tardiks ei peaks pidama. Mingist kõikvõimsast käest jahumine jätab eheda sellise mulje et artikli autor saatis meili et ou räägiks sel teemal, tüüp oli nõus, võttis enne intekat telegrami lahti ja põhines sellel oma argumendid.

            kui viitsid saata täispika versiooni võin üle lugeda ja vaadata ehk läheb asjalikumaks
            Klassikaline näide, kus võiks ikkagi midagi ütlemata jätta, kui ei tea või ei saa või ei taha. Miks peksta klaviatuuri?
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
              ma ei tea kes Uusberg on et ma ta väljaütlemist tardiks ei peaks pidama.
              ta on see miljonimängu küsimus, et nimetage see kahe kuulsa Uusbergi kolmas ja kõige vanem vend (tema enda nali!).
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Täna hommikul käisin Meritonis võimlemas ja kui ma seal veloergomeetril müdistasin, siis saabus naaberergomeetri peal möllanud härra juurde üks vanem spordihuviline. Algul oli jutt tema poolt "kuradi poodides on nüüd piirangud" ja siis "kõik see on mõttetu paanika, keegi tahab lihtsalt maske müüa ja seepärast paanika."

                Naaberväntaja jäi diplomaatiliseks: "Mina seda vandenõud ei usu."

                Vanamees ei jätnud jonni. "Mul üks tuttav helistas ja tal oli vanatädi, ma käisin siin tal veel mõne aasta eest sünnipäeval. Tal oli mingi vähk ja suri ära."

                Siin mul viskas kohe tuttava teema peale osuti punasesse ja sekkusin: "Las ma arvan, talle helistati haiglast ja pakuti koroonasurmaks nimetamise eest 200 eurot."

                Nimelt on selle infoga tulnud lehekoosolekule umbes seitse inimest, et keegi tuttav helistas ja ütles, et tema tuttavale oli pakutud.

                "Ei, 400 eurot pakuti!" teatas härra võidukalt.

                "Teate, ma töötan ajakirjanduses, selliseid jutte tuleb pidevalt. Aga andke mulle selle inimese kontakt, las ta räägib lõpuks oma nimega ja kinnitab, et selline asi juhtus," pakkusin. "Siiani pole me leidnud ühtegi inimest, kelle tuttav oleks päriselt kedagi teadnud, kellele ja kelle surma eest midagi sellist pakuti. Alati on see lõpuks olnud mingi tuttava tuttav."

                Vanahärra tegi mökk ja äkk. Kõndis seepeale minema, aga enne lõppu teatas veel: "See on maskimüüjate vandenõu."

                Kaasrattur muigas, mina ka muigasin. Sõtkusime rahulikult edasi.

                Episoodi ajal ei kandnud keegi maski.

                Kommentaar


                  Et sa siis ei uurinudki välja, kes raha sai, maksis?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Seda rahapakkumise juttu olen ma ka kuulnud. Ja mitte ainult ühelt inimeselt. Pole küll selgeks saanud, et kes see maksja või pakkuja on konkreetselt ja mis põhjusel peaks keegi sellisest maksest üldse huvitatud olema.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Ma kuulsin, et vabamüûrlased koostöös Sorosega pakuvad seda ja Enn Veskimâgi tahtis seda avalikustada, aga nakatati mingisse hullu tõppe aga tal vedas ja jäi elama. Mis kinnitab seda teooriat?
                      See, et Enn Veskimägi polegi midagi öelnud pärast hoiatuse tegemist selle vandenõu kohta

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Seda rahapakkumise juttu olen ma ka kuulnud. Ja mitte ainult ühelt inimeselt. Pole küll selgeks saanud, et kes see maksja või pakkuja on konkreetselt ja mis põhjusel peaks keegi sellisest maksest üldse huvitatud olema.
                        Kui tõsiselt rääkida, siis tegemist on matusetoetusega, mida makstakse ükskõik mis põhjusega surma puhul.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                          Kui tõsiselt rääkida, siis tegemist on matusetoetusega, mida makstakse ükskõik mis põhjusega surma puhul.
                          Võimalik küll. Ma ise arvasin, et see on kellegi Facebooki seinalt alguse saanud tore linnalegend. Nagu ikka, mida kreisimad ajad, seda kreisimad teooriad ringlevad.

                          Enda lähikonnas või tutvusringkonnas pole keegi ka hiljaaegu lahkunud, et ei oska nagu kaasa rääkida.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            No kui see oleks matusetoetus lihtsalt, siis oleks ka inimene leida, kellele seda pakuti. Toetust tuleb ikka ise taotlusega võtt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              No kui see oleks matusetoetus lihtsalt, siis oleks ka inimene leida, kellele seda pakuti. Toetust tuleb ikka ise taotlusega võtt.
                              Samas kui too vend teadlikult häma ajas, siis ta ka ei soovi öelda, kellele konkreetselt seda raha pakuti. Äkki nende omavaheline vestlus oli midagi sellist:

                              "Mul naine suri ära, vähki. Riik andis 200€ matusetoetust ka."
                              "Aa, see 200€ oli siis selleks, et koroonana saaks kirja panna, jah?"
                              "Pole õrna aimugi."

                              Ja peale seda too tüüp tuli teile jaurama.

                              Kommentaar


                                Olen viimasel ajal tabanud end mõttelt. Inimesed kellel pole vanemaid või on nendega pahuksis. On covid -19 suhtes ükskõiksemad. Isegi kui nad on ise lapsevanemad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X