320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jääst on miskit välja sulanud: "Wear a mask while having sex, Canada's top doctor suggests."
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Võrukaelad

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Homme siis koroonatestile. On teist keegi käinud? On jube? Pannakse midagi kurku?

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Võrukaelad
          Kollete nimed on korralik must huumor...

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Homme siis koroonatestile. On teist keegi käinud? On jube? Pannakse midagi kurku?
            Tegin hiljuti väljamaalt tulles lennujaamas. Et lühikene vastus oleks, et jep, on rõve. Teagi kuidas sportlased seda iga nädalaselt ninas urgitsemist kannatavad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Tegin hiljuti väljamaalt tulles lennujaamas. Et lühikene vastus oleks, et jep, on rõve. Teagi kuidas sportlased seda iga nädalaselt ninas urgitsemist kannatavad.
              Kui ma 7-aastane oli pandi mulle mingi ork kurku ja tõmmati adenoidid välja. See oli päris karm

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Homme siis koroonatestile. On teist keegi käinud? On jube? Pannakse midagi kurku?
                Elu kõige pikemad sekundid tulevad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Homme siis koroonatestile. On teist keegi käinud? On jube? Pannakse midagi kurku?
                  Paras rõveduskõdi. Aga sond schwanzenhoffenisse on retsim.
                  308

                  Kommentaar


                    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                    Homme siis koroonatestile. On teist keegi käinud? On jube? Pannakse midagi kurku?
                    mulle on kaks korda tehtud, pole midagi erilist, kuigi üks naine enne mind karjus nagu sünnitaks nina kaudu
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Homme siis koroonatestile. On teist keegi käinud? On jube? Pannakse midagi kurku?
                      Ei midagi hullu - pm topitakse keskmisest pikem vatiotsaga pulk (see millega kòrva puhastatakse) nina kaudu kurku, kestab miski 1 sekund.
                      Kirjeldus on rõvedam, kui reaalsus.
                      La Liga 2020/21 ennustusmäng

                      La Liga Striker Mania 2020/21

                      Kommentaar


                        Kokaninad
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Suht okei oli isegi. Mul tuli nüüd meelde, et kunagi tatina sai kõrre ninna pandud ja siis suu kaudu välja võetud. Suht sarnane teema.


                          Ainult üks asi häiris veits. Enne mind läks mingi vanem meesterahvas kes hakkas poole testi pealt köhima. Prooviti siis uuesti ja test sai tehtud, aga köhimine jätkus. Tüüp lihtsalt köhis seal ja koperdas väljapääsu poole. Maski ega midagi peas ei olnud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dinero Vaata postitust
                            Ei midagi hullu - pm topitakse keskmisest pikem vatiotsaga pulk (see millega kòrva puhastatakse) nina kaudu kurku, kestab miski 1 sekund.
                            Kirjeldus on rõvedam, kui reaalsus.
                            No siis on protseduuri aja jooksul muudetud. Kevadel lükati tikk ca 8-10 cm sügavusele ninast sisse, keerutati ühtepidi ja teistpidi ja siis oodati veel paar sekundit, et kullakallis sekreet ikka vatitiku külge haagiks. Teise ninasõõrme puhul tundus see protseduur kaks korda pikemalt kestvat.
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Kuna Eesti Karskusliidu pealik ütles (tuginedes uurimustele), et alkohol on koroona leviku peamine faktor, siis... teab keegi sellest täpsemalt rääkida?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                                No siis on protseduuri aja jooksul muudetud. Kevadel lükati tikk ca 8-10 cm sügavusele ninast sisse, keerutati ühtepidi ja teistpidi ja siis oodati veel paar sekundit, et kullakallis sekreet ikka vatitiku külge haagiks. Teise ninasõõrme puhul tundus see protseduur kaks korda pikemalt kestvat.
                                Eelmine nädal kogesin sama.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X