320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Iga päevaga läheb asi aina rohkem lappesse ja siis tuleb Varro sugune türastanud emm ja avalikult kutsub oma fb lehel, kust tal on eelduslikult tuhandeid jälgijaid, mitte vaktsineerima, siis ega siin ei saa mitte sittagi nii pea korda. Ilus näha kohe milliseid tegelaseid leidub. Tegelt ajab närvi küll.


    Ise oled paras türastunud emm. Varro Vooglaid ja tema lapsed on selle koroonaviiruse alles äsja läbi põdenud. Seepärast neil polegi vaja vaktsineerida. Loe nüüd uuesti ja mõttega üle mida ta kirjutas: "Soovitan ka kõigil teistel, kes seda ei vaja, mitte vaktsineerida.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Ise oled paras türastunud emm. Varro Vooglaid ja tema lapsed on selle koroonaviiruse alles äsja läbi põdenud. Seepärast neil polegi vaja vaktsineerida. Loe nüüd uuesti ja mõttega üle mida ta kirjutas: "Soovitan ka kõigil teistel, kes seda ei vaja, mitte vaktsineerida.
      Soccerneti foorumi debiilikute HoF-is löödi just saver üle. Palju õnne!

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Soccerneti foorumi debiilikute HoF-is löödi just saver üle. Palju õnne!
        jep, just. ma isegi ei viitsi sellisele töllamökale vastata. nasfal juba võttis täna selliste töllakate iseloomustuse hästi kokku.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          jep, just. ma isegi ei viitsi sellisele töllamökale vastata. nasfal juba võttis täna selliste töllakate iseloomustuse hästi kokku.
          Lugesin seda nasfali postitust ja ma ei saa kuidagi aru kuidas see küll minusse puutub? Ma ise kannan igal pool maski ja kutsun ka teisi korrale, kes seda maski ainult lõua all või muidu moe pärast kannavad.

          Minu eelmise postituse point oli see, et kes on äsja koroonaviiruse läbi põdenud, ei peagi ennast kohe vaktsineerima.

          Kommentaar


            Kas Varro postitus kuidagi seda väljendas kah ilma su haleda boldistusteta või kutsus lowkey oma persekukkunud kultusesse kuuluvaid inimesi alt-right pasaga jätkama? Ja millele Su teadus põhineb muidu? Ära telegrami lingi, ei viitsi jälle hakata näitama, et see arstikitliga vend on poolelioleva kiropraktiku koolitusega eluülikooli läbiv vend tegelikult.

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Kas Varro postitus kuidagi seda väljendas kah ilma su haleda boldistusteta või kutsus lowkey oma persekukkunud kultusesse kuuluvaid inimesi alt-right pasaga jätkama? Ja millele Su teadus põhineb muidu? Ära telegrami lingi, ei viitsi jälle hakata näitama, et see arstikitliga vend on poolelioleva kiropraktiku koolitusega eluülikooli läbiv vend tegelikult.
              Kas ERR on ka mingi uhhuu sinu jaoks?

              Suurbritannia teadlaste uuringu kohaselt annab koroonaviiruse läbipõdemine vähemalt sama hea immuunsuskaitse kui vaktsiin.

              Suurbritannia teadlaste uuringu kohaselt annab koroonaviiruse läbipõdemine vähemalt sama hea immuunsuskaitse kui vaktsiin.

              ........

              PHE professor Susan Hopkinsi sõnul on immuunsus koroonaviiruse vastu sama hea või parem kui vaktsiin.

              "Immuunsus annab Pfizer/BioNtechi vaktsiiniga sarnase toime ja AstraZenecast on see isegi parem," ütles Hopkins.

              Kommentaar


                Naljakas, et sa niimoodi oma postitust muutsid nüüd, et ikka eriliselt ebameeldiv olla. Räägi siis oma põhipunktist (Varrost) kõigepealt, sest ma ei viitsi praegusel kellajal enam eriti uurimistööd teha miks väiksemate antikehade arvuga peaks immuunsus parem olema, kui ma tean (muidugi anekdootilisel tõendusel), et üks heas vormis korvpallur teisel nakatumisel oli olulisemalt halvemas seisus kui esimesel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Naljakas, et sa niimoodi oma postitust muutsid nüüd, et ikka eriliselt ebameeldiv olla. Räägi siis oma põhipunktist (Varrost) kõigepealt, sest ma ei viitsi praegusel kellajal enam eriti uurimistööd teha miks väiksemate antikehade arvuga peaks immuunsus parem olema, kui ma tean (muidugi anekdootilisel tõendusel), et üks heas vormis korvpallur teisel nakatumisel oli olulisemalt halvemas seisus kui esimesel.
                  Mida ma muutsin? Esialgu läks kopeerimisel natuke nihu, parandasin ainult linki ja tsiteeritavat teksti natuke. Ja mina olen ebameeldiv? Sina oled see, kes mind foorumi debiilikuks ristis. Vaata peeglisse, kui tahad ebameeldivat tüüpi näha.

                  Varro Vooglaidu ma isiklikult ei tunne, seega tema mõttemaailma vaktsineerimise kohta üldiselt ei oska kommenteerida. Küll aga on tema enda nakatumine ja viiruse läbi põdemine avalik info. Ning oma postituses rääkis ta konkreetselt isikutest, kes vaktsineerimist "ei vaja". Mitte "ei taha" vms, mis viitaks üldisele vaktsineerimisvastasusele.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et kui Varro oleks mõelnud, et "koroonat põdenud kodanik ei peaks ennast vaktsineerima", siis ta oleks nii ka öelnud. Ta piisavalt tark inimene, teadmaks, kuidas erinevad väljaütlemised tunnetuslikult kõlavad. Ja piisavalt tark, et lähtuvalt sellest lähtuvalt oma mõtteid kirja panna.

                    Kui ta lenci tõlgenduse kohast sõnumit oleks tegelikult ka saata tahtnud, olekski juurde lisanud "sest oleme juba haiguse läbi põdenud".

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Mida ma muutsin? Esialgu läks kopeerimisel natuke nihu, parandasin ainult linki ja tsiteeritavat teksti natuke. Ja mina olen ebameeldiv? Sina oled see, kes mind foorumi debiilikuks ristis. Vaata peeglisse, kui tahad ebameeldivat tüüpi näha.

                      Varro Vooglaidu ma isiklikult ei tunne, seega tema mõttemaailma vaktsineerimise kohta üldiselt ei oska kommenteerida. Küll aga on tema enda nakatumine ja viiruse läbi põdemine avalik info. Ning oma postituses rääkis ta konkreetselt isikutest, kes vaktsineerimist "ei vaja". Mitte "ei taha" vms, mis viitaks üldisele vaktsineerimisvastasusele.
                      See on ju ilmselge trumpismifännide loogika, sa ju saad aru sellest, et vääname mõtet kuidas soovime vastavalt vajadusele. Mul ei ole õrna aimugi Vooglaiu terviseloost ja seda ülalolevat postitust lugedes ja jagades arvab iga suvaline kultist, et vaktsiin ongi paha. Keegi ei tee seal vahet kas vaja või taha on sünonüümid või mitte kui oma arvamust nii vängelt väljendatakse, et "tra ei tee ja kõik" pmst.

                      Käisin vahepeal ära ja plastic pani arusaadavamani kirja ka mis öelda tahtsin. aga sa oma eelmist postitust muutsid ju, me mõlemad teame seda, imelik vastu pushida?

                      Kommentaar




                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        See on ju ilmselge trumpismifännide loogika, sa ju saad aru sellest, et vääname mõtet kuidas soovime vastavalt vajadusele. Mul ei ole õrna aimugi Vooglaiu terviseloost ja seda ülalolevat postitust lugedes ja jagades arvab iga suvaline kultist, et vaktsiin ongi paha. Keegi ei tee seal vahet kas vaja või taha on sünonüümid või mitte kui oma arvamust nii vängelt väljendatakse, et "tra ei tee ja kõik" pmst.
                        Varro postitas selle oma Facebooki seinale. On loogiline eeldada, et need kes tema Facebooki seina jälgivad on kursis sellega, et tema on selle läbi põdenud. Ja isegi mina, kes ei jälgi tema seina igapäevaselt (täna esimest korda võtsin ette), teadsin seda.

                        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                        Käisin vahepeal ära ja plastic pani arusaadavamani kirja ka mis öelda tahtsin. aga sa oma eelmist postitust muutsid ju, me mõlemad teame seda, imelik vastu pushida?
                        Ma ei pushi vastu, ma küsin miks see minupoolne postituse muutmine sind ärritas? Algselt oli seal vigane link ja poolik tsitaat. Parandasin need ära. Miks see sinu poolt sellise reaktsiooni tekitas?
                        Lisatud failid

                        Kommentaar


                          lenc, kamoon. Sambaze feedi läbi kolmandate isikute (vaevalt ta Varrot jälgib) sattus Varro 25. kuupäeva postitus, kus ei ole mingit viidet sellele heatahtlikule ja viisakale tähelepanu juhtimisele, mida sa üritad külge pookida.

                          Wall of text postituses, kus lisaks oli ruumi küll pressu heitimisele ja sh ka järgnevale (allpool) ei võinud siis ära mainida, et juba oli vaktsineeritud? Sinu viidatud Varro teine postitus on tehtud eraldi postitusena ja hiljem.

                          Mis vaktsiinidesse puutub, siis nende vajalikkusele hinnangut andes mõelgem mitte ainult tõsiasjale, et noortele ja tervetele inimestele ei kujuta see viirus endast sugugi tõsist ohtu, vaid ka sellele, miks nõutakse ka neilt, kes on end juba vaktsineerida lasknud, ikkagi maskide kandmist ja sotsiaalset distantseerumist.
                          aga üldiselt, chill.

                          Kommentaar


                            No see on juba Sambaze viga kui ta oma feedi niimoodi kontekstivabalt teiste inimeste postitusi edastab. Iga inimese oma Facebooki sein on ikka omas konktekstis. Niimoodi võiks näiteks Peeter Oja iroonilisi postitusi üksikuna tsiteerides temast ka ükskõik mis mulje jätta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              No see on juba Sambaze viga kui ta oma feedi niimoodi konktestivabalt teiste inimeste postitusi edastab. Iga inimese oma Facebooki sein on ikka omas konktekstis. Niimoodi võiks näiteks Peeter Oja iroonilisi postitusi üksikuna tsiteerides temast ka ükskõik mis mulje jätta.
                              ok, võtame kokku siis nii, et arvamusi erinevaid. Varro tegelik sõnum oli, et "kallid inimesed, kes te mind teate. juhin viisakalt tähelepanu asjaolule, et need, kes juba on haiguse läbi põdenud, ei peaks tõttama ennast vaktsineerima". Ja sambaz, mina ja rahvaspordipäev tõlgendame teda valesti, sest me ei ole tema haiguslooga ja teiste postitustega jm-ga kursis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lenc Vaata postitust
                                No see on juba Sambaze viga kui ta oma feedi niimoodi konktestivabalt teiste inimeste postitusi edastab. I
                                päriselt ka mees, mine vittu reaalselt. mulle õudsalt meeldib, kuidas sa muudad oma sõnu ja teemat, vastavalt enda olukorra mugavusele. antud olukorras ma tahtsin rõhutada, kui üks kuradima populistist türastanud emm, kutsub või peenelt vihjab siiski, et et vaccine is shit ja selle sama mehe ajalugu teades, siis ma tegelt teame, et see vana mõtleb ka seda päriselt. siis ära tule ajama mingit kuradima udujuttu, et " oi, sain valesti aru" see on ju täielik bullshit mees. päriselt ka, mis paska sa ajad.

                                andestust, aga mine tõsiselt vittu uuesti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X