320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ps. see sõna mida proua otsis võiks olla ehk "teavitus"?
    Teavitust on juba nii palju söögi alla ja peale tehtud, et selles osas ei anna enam kuidagi vunki juurde keerata. Järgmine (ja ilmselt paratamatu) samm ongi propaganda.

    Kommentaar


      Ega siin ei aita muu kui vaktsineeritutele 50€ Maxima kinkekaart vms.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Ega siin ei aita muu kui vaktsineeritutele 50€ Maxima kinkekaart vms.
        Kui ei vaktsineeri, siis lülitatakse wifi välja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kui ei vaktsineeri, siis lülitatakse wifi välja.
          See on rohkem diktatuuride värk. Meil on ikkagi demokraatia, tuleb õiguste vähendamise asemel preemiat lubada.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            See on rohkem diktatuuride värk. Meil on ikkagi demokraatia, tuleb õiguste vähendamise asemel preemiat lubada.
            Telia vähendab tasusid?

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              See on rohkem diktatuuride värk. Meil on ikkagi demokraatia, tuleb õiguste vähendamise asemel preemiat lubada.
              sõnastuse küsimus! vaktsineeritutele jääb preemiaks internet alles!

              Kommentaar




                Peterburist naasnud vutifännid tõid Soome delta tüve kaasa koos 4. lainega
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Huvitav, mida Uusberg praegu ERRis (uudistes, saadetes) toimuvast arvab?

                  24/7 vaktsiin see ja vaktsiin too.

                  Vähe nii vaimse vägivalla alla kipub asi minema.

                  Teavitus-selgitustööd on vaja teha, kuid mitte nii nagu a la Maimets, kes paneks vist hea meelega vaktsiini tilgutiga iga inimese külge.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kui nüüd taktikalaud jõude seisab, siis äkki peaks Pebre postitusi sellega lahti seletama hakkama?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui nüüd taktikalaud jõude seisab, siis äkki peaks Pebre postitusi sellega lahti seletama hakkama?
                      https://www.facebook.com/andero.pebr...24280097638927
                      Ma laseks küll nendel inimestel enda töökate kätega kartulimedali lõigata iseendale, kes selle Pebre postituse läbi suutsid lugeda.

                      Kommentaar


                        Dafuq, keegi suudab pikemalt kirjutada kui Mõnu filmidest
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Hea töö Popov - Bufu.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Hea töö Popov - Bufu.
                            dešifreeri palun, kõrvalseisjale arusaamatu.

                            Kommentaar


                              Aga desifreerige parem seda:

                              13:48
                              Lutsar: noored põevad küll kergelt, aga mitte kõik. Noored inimesed, kes võtavad igasuguseid riske oma eluga, miks mitte vaktsineerida.

                              Terviseameti pressikonverentsil esinejad kinnitasid ühest suust: pole olemas teed suhteliselt piirangutevaba ühiskonnani, mis ei eeldaks senisega võrreldes üksjagu enamate inimeste vaktsineerimist.


                              Kui ma olen noor konservatiiv, kes valib isamaa vol 0 Tunne Kelam, ja ei taha mingeid riske võtta, siis mida teha?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                                Aga desifreerige parem seda:

                                13:48
                                Lutsar: noored põevad küll kergelt, aga mitte kõik. Noored inimesed, kes võtavad igasuguseid riske oma eluga, miks mitte vaktsineerida.

                                Terviseameti pressikonverentsil esinejad kinnitasid ühest suust: pole olemas teed suhteliselt piirangutevaba ühiskonnani, mis ei eeldaks senisega võrreldes üksjagu enamate inimeste vaktsineerimist.


                                Kui ma olen noor konservatiiv, kes valib isamaa vol 0 Tunne Kelam, ja ei taha mingeid riske võtta, siis mida teha?
                                Ela oma korteris lukutaga või koli maale ja ära puutu teiste inimestega kokku. Või vaktsineeri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X