320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei ole väga tähelepanelikult jälginud, kas ilma nutitelefonita vaktsineeritud peavad kodus püsima tulevikus? Midagi kuskil toimub, aga tundub jälle, et kui facebookis võtmetegelasi ei jälgi, siis eladki nagu keskaja talupoeg info leidmise mõttes.

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Ma ei ole väga tähelepanelikult jälginud, kas ilma nutitelefonita vaktsineeritud peavad kodus püsima tulevikus? Midagi kuskil toimub, aga tundub jälle, et kui facebookis võtmetegelasi ei jälgi, siis eladki nagu keskaja talupoeg info leidmise mõttes.
      Vaktsineerimistõendi saab välja ka printida.

      Kommentaar


        Üks asi tuli meelde, nimelt seal digilugu.ee on kaks seda vaktsineerimistõendit ju üks rõhutatult see Euroopa Liidu oma - kas hetkel on suva kumb neist või kas sellest on kuskil räägitud üldse?

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Üks asi tuli meelde, nimelt seal digilugu.ee on kaks seda vaktsineerimistõendit ju üks rõhutatult see Euroopa Liidu oma - kas hetkel on suva kumb neist või kas sellest on kuskil räägitud üldse?
          Ma läksin selle peale kohe vaatama ja kust seda mitte-ELi oma teha saab? Ei leidnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vask Vaata postitust
            QR-kood? Ei saagi nii, et esitan ID-kaardi ja nad tuvastavad ära, kas olen vaktsineeritud või mitte?
            Aa, näe, mingi ametlik seletus sellele. Tundub paras bs, ma ütleks, et siin foorumis põhjendati paremini...

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Vaktsineerimistõendi saab välja ka printida.
              Ja faksida.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Tahate öelda, et kui ma trükin raha, mis visuaalselt petab, siis panka või mujale asutusse minnes nad ei saa sellest aru?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kui neile on öeldud, et visuaalselt kontrollige raha ja nende huvi on, et sinu astraalkeha panga ruumides viibiks, siis pole neil motti aru saada, kas see raha päris või mitte.

                    Kommentaar


                      Juba mitme ürituse juures märganud ,et kiirtestimise võimalust ei pakuta .Kas vax kood või 72 h päris test . See näitab mida : korraldajate kokkuhoid ( ei viitsita jebida kiirtestiga , palgata inimesi ) või muu põhjus ?

                      Kommentaar


                        Kuningas on rääkinud! Huvitav paljud 200+ kg tüübid on covidi üle elanud?



                        Kommentaar


                          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                          Kuningas on rääkinud! Huvitav paljud 200+ kg tüübid on covidi üle elanud?



                          Sisuliselt selliste inimeste kaitsmiseks meil neid piiranguid kehtestatakse. Ehk kui Joller äsab, et vaktsineerimata inimesed on potentsiaalsed mõrvarid, siis ma viskaksin sama robustselt ülekaalulised tema kui perearsti kapsaaeda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
                            Juba mitme ürituse juures märganud ,et kiirtestimise võimalust ei pakuta .Kas vax kood või 72 h päris test . See näitab mida : korraldajate kokkuhoid ( ei viitsita jebida kiirtestiga , palgata inimesi ) või muu põhjus ?
                            Selle korraldamine on väga kallis ja kui su üritus pole väga suur, siis raske sellega koos plussi jääda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                              Selle korraldamine on väga kallis ja kui su üritus pole väga suur, siis raske sellega koos plussi jääda.
                              Pigem ütleks, et selle korraldamine on lisakulu mille mõttekus on kahtlane. Kallis on selline suhteline ja vaieldav termin.

                              Kommentaar


                                Mis nendest inimestest saab, kes ei saa end tervise pärast vaktsineerida? Kas neid koheldatakse samamoodi nagu antivaxxereid?
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X