320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Kui ma saaksin täna keemiaravi ning siis COVID-19 diagnoosi saanuna 5 päev hiljem juhitava hingamise all lahkudes peaks mu surma põhjus mis siis olema täpsemalt? või kuidas ma selles statistikas kajastuma peaks?

    p.s. surma põhjuse määramine on küsimuse all olnud koguaeg ja see ei ole miski uudne COVID-19 seotud teema. Teie eeldus justkui on, et senimaani on surma põhjuste märkimine olnud 100% legit ja COVID-19-ga seoses nüüd aiateibad sees. Ei, see probleem oli enne ka.
    Rootsi just avalikkustas, et nad hakkavad enamvähem esimese riigina avalikustama 2 erinevat statistikat: koroonaviirusese tagajärjel surnud ja koroonaviirusega nakatunud ja siis surnud inimestest. Globaalselt olen suhteliselt kindel on see esimene number väiksem kui praegune statistika näitab.
    Ja antud juhul pole vähematki vahet, mis varasemalt tehtud on, miks seda kogu aeg siin mainid. Ilmselgelt pole see olnud nii oluline enamike inimeste jaoks, aga praegu kui uksest ja aknast tuleb erinevat infot on see küllalt oluline aru saamaks, mis tegelikult toimub.

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      In an article on the website of the Centre for Evidence-Based Medicine, Jefferson and Carl Heneghan, director of the centre and editor of BMJ EBM, write, “There can be little doubt that covid-19 may be far more widely distributed than some may believe. Lockdown is going to bankrupt all of us and our descendants and is unlikely at this point to slow or halt viral circulation as the genie is out of the bottle.
      New evidence has emerged from China indicating that the large majority of coronavirus infections do not result in symptoms. Chinese authorities began publishing daily figures on 1 April on the number of new coronavirus cases that are asymptomatic, with the first day’s figures suggesting that around four in five coronavirus infections caused no illness. Many experts believe that unnoticed, asymptomatic cases of coronavirus infection could be an important source of contagion. A total of 130 of 166 new infections (78%) identified in the 24 hours to the afternoon of Wednesday 1 April were asymptomatic, said China’s National Health Commission. And most of the 36 cases in which patients showed symptoms involved arrivals from overseas, down from 48 the previous day, the commission said. China is rigorously testing arrivals from overseas for fear of importing a …


      Ehk mida mina välja lugesin, kui kogu maailma kinni ei panda 14 päevaks, siis ei ole võimalik seda võita. Arvestades, et ravimite ja vaktsiinidega läheb aega ja inimesed reisivad.
      No seda infot on juba ammu tulnud, olen päris kriisi algusest peale veendunud olnud, et selle viiruse salakavaluse tõttu (90% ei pruugi arugi saada, samas 1% sureb) on see way rohkem levinud kui keegi oskab arvata.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Rootsi just avalikkustas, et nad hakkavad enamvähem esimese riigina avalikustama 2 erinevat statistikat: koroonaviirusese tagajärjel surnud ja koroonaviirusega nakatunud ja siis surnud inimestest. Globaalselt olen suhteliselt kindel on see esimene number väiksem kui praegune statistika näitab.
        Ja antud juhul pole vähematki vahet, mis varasemalt tehtud on, miks seda kogu aeg siin mainid. Ilmselgelt pole see olnud nii oluline enamike inimeste jaoks, aga praegu kui uksest ja aknast tuleb erinevat infot on see küllalt oluline aru saamaks, mis tegelikult toimub.
        Millesse suri Freddie Mercury?

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          Kui ma saaksin täna keemiaravi ning siis COVID-19 diagnoosi saanuna 5 päev hiljem juhitava hingamise all lahkudes peaks mu surma põhjus mis siis olema täpsemalt? või kuidas ma selles statistikas kajastuma peaks?

          p.s. surma põhjuse määramine on küsimuse all olnud koguaeg ja see ei ole miski uudne COVID-19 seotud teema. Teie eeldus justkui on, et senimaani on surma põhjuste märkimine olnud 100% legit ja COVID-19-ga seoses nüüd aiateibad sees. Ei, see probleem oli enne ka.
          Mkmm see mis ma siia postitasin on vähe teine teema. Et kui keegi jäi auto alla ning siis hiljem haiglas nakatus covidisse ja vormistatakse uudistes ümber niimoodi, et see inimene on haiglas koroonaviiruse tõttu, siis see on reaalselt fake news ju.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Millesse suri Freddie Mercury?
            AIDSi? Aga kindlasti saad googeldades põhjalikuma vastuse ja no niipalju kui ma AIDSIst tean, siis tõenäoliselt mingi suht levinud haigus mille vastu keha immuunsussüsteem enam ei suudelnud võidelda. Aga auhind kõige lambisemale küsimusele täna on sinu. Naudi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Millesse suri Freddie Mercury?
              Kopsupõletikku
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                AIDSi? Aga kindlasti saad googeldades põhjalikuma vastuse ja no niipalju kui ma AIDSIst tean, siis tõenäoliselt mingi suht levinud haigus mille vastu keha immuunsussüsteem enam ei suudelnud võidelda. Aga auhind kõige lambisemale küsimusele täna on sinu. Naudi.
                Nagu päriselt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                  Mkmm see mis ma siia postitasin on vähe teine teema. Et kui keegi jäi auto alla ning siis hiljem haiglas nakatus covidisse ja vormistatakse uudistes ümber niimoodi, et see inimene on haiglas koroonaviiruse tõttu, siis see on reaalselt fake news ju.
                  No tegelt ei ole fake news ju? Tähtis on täna eristada juba sellepärast, et üks patsient peab olema spets osakonnas pmst isolatsioonis ja saama spets ravi. Või kui sind tuuakse kuulihaavaga haiglasse, sind ravitakse terveks, aga haiglas saad infarkti ning siis on ka "fake news, et sa infarktiga haiglas oled"?

                  "Süsteem" loeb ikka koroonaviiruse diagnoosiga patsientide arvu, kes on hospitaliseeritud. Seega sinu väljend "koroonaviiruse tõttu" on veidi meelevaldne.

                  Et hetkel jääb arusaamatuks, mis see täpne murekoht on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Rootsi just avalikkustas, et nad hakkavad enamvähem esimese riigina avalikustama 2 erinevat statistikat: koroonaviirusese tagajärjel surnud ja koroonaviirusega nakatunud ja siis surnud inimestest. Globaalselt olen suhteliselt kindel on see esimene number väiksem kui praegune statistika näitab.
                    Ja antud juhul pole vähematki vahet, mis varasemalt tehtud on, miks seda kogu aeg siin mainid. Ilmselgelt pole see olnud nii oluline enamike inimeste jaoks, aga praegu kui uksest ja aknast tuleb erinevat infot on see küllalt oluline aru saamaks, mis tegelikult toimub.
                    See, et haiglad või meedia ei avalda eraldi statistikat, ei tähenda, et haiglas patsientide haiguslugu ja kaasuvaid haiguseid ei jälgita. Ja Mõnu näide ei olnud tegelt üldsegi mitte lambine, vaid suhteliselt spot on. Sest muidu võiksime vaidlema jääda, kas sa surid kuulihaava või surid kuulihaavast tingitud kopsukahjustusse või hoopiski õhupuudusesse?

                    Et kui täna keegi teeks massimõrva, laseks 1 miljon kuuli lendu, siis kas see on ikka nii tähtis, et mõni vend tegelt oli 95+, nagunii oleks kohe ära surnud, sest tal oli 4. staadiumi vähk, teine vend üritas põgeneda ja sõitis autoga vastu posti ja kolmas vend üleüldse suri shokki?

                    Et nagu eelmises postituses küsisin, et päris täpselt ei saa aru probleemist, mida üritate tõstatada. Aga võid loomulikult uuesti selgitada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Et nagu eelmises postituses küsisin, et päris täpselt ei saa aru probleemist, mida üritate tõstatada. Aga võid loomulikult uuesti selgitada.
                      mis seal aru saada, tõstati ju päris legit küsimus, et mis see täpne statistika on haiguse kohta, mille pärast terveid riike karantiini topitakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                        mis seal aru saada, tõstati ju päris legit küsimus, et mis see täpne statistika on haiguse kohta, mille pärast terveid riike karantiini topitakse.
                        et kui statistika saaks paika, siis ülekoormus haiglates väheneks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Millesse suri
                          - You killed him?
                          - No, I shot him. The bullets and the fall killed him.

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Täpsustaks veel seda suremise asja:

                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              - You killed him?
                              - No, I shot him. The bullets and the fall killed him.
                              Sama tsitaat samast filmist meenus mulle samuti kohe, kui siinset diskussiooni lugema hakkasin. Aga nüüd ma vähemalt tean, kellest sinu fooriumi alias inspireeritud on

                              Kommentaar

                              Working...
                              X