320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mongol Vaata postitust
    1. Teksti piltidel ju erinevad raamatud?
    2. https://www.reuters.com/article/uk-f...-idUSKCN20M19I

    Ära mulle seda fooliummütsi pähe pane. Mulle meeldib lugeda erinevaid arvustusi. Selge 2 eri raamatut siis 2 eri raamatut, aga samamoodi sinu viites väidab, et covid tuli nahkhiirelt. On see tõestatud?

    Kommentaar


      Köik kes koroonas ja vaktsiinides miskit kahtlevad on lamemaallased.

      Allikas: mingi faktikontroll kuskil
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
        Ära mulle seda fooliummütsi pähe pane. Mulle meeldib lugeda erinevaid arvustusi. Selge 2 eri raamatut siis 2 eri raamatut, aga samamoodi sinu viites väidab, et covid tuli nahkhiirelt. On see tõestatud?
        Lingil on selge sõnaga öeldud, et arvatakse olevat. Kus on väide, et tuli nahkhiirtelt? Lugeda meeldib, aga allikakriitilisus? Twatterist Kareni kokkumiksitud kollaaž pole allikas.
        Once a Gooner, always a Gooner

        Kommentaar


          Algselt postitas mongol Vaata postitust
          Lingil on selge sõnaga öeldud, et arvatakse olevat. Kus on väide, et tuli nahkhiirtelt? Lugeda meeldib, aga allikakriitilisus? Twatterist Kareni kokkumiksitud kollaaž pole allikas.
          Sinu artiklis ütleb selge sõnaga, et pole mingit tõestust, et viirus on välja lastud laborist. Siis samas lõigus on kirjas: arvatakse, et viirus tuli nahkhiirelt. Tõestagu siis mõlemat poolt.

          Millest sa jahud härra mongol? Panin selle pildi lihtsalt siia, et teema elavana püsiks ja erinevaid arvamusi raamatust kuulda. Selle asemel tuled sa mulle fooliummütsi pähe toppima ja mingist twatterist jahuma.

          Mina isiklikult olengi skeptiline selle viiruse koha pealt. Ei usu ma lamedat maad ja ootan 5g võrguühendust pikisilmi ja tean, et see viirus on olemas. Pigem otsin põhjust, et miks see viirus on olemas.

          Mine istu nüüd sisse omale peegli ees midagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Edit: unus mainida, et vtp`l ja teistel nörganärvilistel ei tasu vaadata
            Tegelt tahtsin oma halvasti suunatud irooniaga öelda seda, et kui oled ise juba selle 12 minutilise video läbi vaadanud ja pead väärt asjaks, siis oleks viisakas lause või kahega juurde panna ka mingit laadi analüüsi või sünteesi, mida oodata. Siis teaks, kas tasub 1,25% oma ärkveloleku ajast sinna panustada või ei.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
              Sinu artiklis ütleb selge sõnaga, et pole mingit tõestust, et viirus on välja lastud laborist. Siis samas lõigus on kirjas: arvatakse, et viirus tuli nahkhiirelt. Tõestagu siis mõlemat poolt.

              Millest sa jahud härra mongol? Panin selle pildi lihtsalt siia, et teema elavana püsiks ja erinevaid arvamusi raamatust kuulda. Selle asemel tuled sa mulle fooliummütsi pähe toppima ja mingist twatterist jahuma.

              Mina isiklikult olengi skeptiline selle viiruse koha pealt. Ei usu ma lamedat maad ja ootan 5g võrguühendust pikisilmi ja tean, et see viirus on olemas. Pigem otsin põhjust, et miks see viirus on olemas.

              Mine istu nüüd sisse omale peegli ees midagi.
              Peace man! Miks ma reageerisin? Sa postitad kuskilt x sotsmeediast tõmmatud pildi, et raamat ennustas tulevikku ette, vähemal või suuremal määral. Sel kohal oli kaks varianti: kas korraks ise süveneda ja veenduda, et seal on kaks erinevat raamatut, millest esimene isegi ei kirjelda hetke pandeemiat või jagada seda kohe edasi. Sa valisid teise, mis on tüüpilisem vandenõuteooriate uskujatele. VTP lisas siia, et kui juba midagi postitad, siis väike analüüs või kommentaar oleks viisakas. Seda tehes oleksid tabanud end mõttelt, et äkki kontrolliks.
              Täiesti õige ongi küsida ja teataval määral ka kahelda veidi kõiges. Aga vandenõuteoreetikutele on omane, et küsimusi tuleb esitada kõigi teooriate kohta, va arvatud enda usutud vandenõu kohta. Ja siit otsapidi selline juhtum täpselt kokku tuli. 5g ja lamemaa jäägu Tõnumaale, sellest pole ma sõnagi rääkinud.
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                Algselt postitas mongol Vaata postitust
                Peace man! Miks ma reageerisin? Sa postitad kuskilt x sotsmeediast tõmmatud pildi, et raamat ennustas tulevikku ette, vähemal või suuremal määral. Sel kohal oli kaks varianti: kas korraks ise süveneda ja veenduda, et seal on kaks erinevat raamatut, millest esimene isegi ei kirjelda hetke pandeemiat või jagada seda kohe edasi. Sa valisid teise, mis on tüüpilisem vandenõuteooriate uskujatele. VTP lisas siia, et kui juba midagi postitad, siis väike analüüs või kommentaar oleks viisakas. Seda tehes oleksid tabanud end mõttelt, et äkki kontrolliks.
                Täiesti õige ongi küsida ja teataval määral ka kahelda veidi kõiges. Aga vandenõuteoreetikutele on omane, et küsimusi tuleb esitada kõigi teooriate kohta, va arvatud enda usutud vandenõu kohta. Ja siit otsapidi selline juhtum täpselt kokku tuli. 5g ja lamemaa jäägu Tõnumaale, sellest pole ma sõnagi rääkinud.
                Paned fooliummütsiga pildikese, mis viitab suht otseselt 5g-le ja ütled, et pole sellest sõnagi rääkinud. Järgmiseks lahmid twatteri kareni postitusele, kuigi link on upload.ee-st, mis ringles mul ühes jalgpalli teemalises messengeri grupis. Sorri jah, aga tundsin küll ennast rünnatuna. Eks järgmistel kordadel uurin rohkem asjade tagamaasi.
                Raamatu arvustusi lugedes on siiski viiruse kirjeldus üsna sarnane, muidugi tänapäeva covid on lahjem.
                Aga eks miljarditest raamatustest üks novelli jutustus võib ikka pihta minna 40a pärast, ei lükka seda ümber. Tundub parajalt huvitav minu jaoks.

                Puht huvi pärast küsin, et mis raamat see teine seal olla võib?

                Kommentaar


                  Sa olid ometi ju see tehnoloogiafänn, kes sõpradega arutlevad pidevalt tulevikust kõrgemal tasemel kui poriste kummikutega tagurlased. Selline vidin väidetavalt olevat leiutatud nagu Google otsing, mul siin üks külamees teadis rääkida, ise pole käinud veel...

                  This page does not belong to “The Eyes of Darkness”. It comes from the 2008 book “End Of Days: Predictions and prophecies about the end of the world” by Sylvia Browne, an American author who claimed to be a psychic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                    Aga eks miljarditest raamatustest üks novelli jutustus võib ikka pihta minna 40a pärast, ei lükka seda ümber. Tundub parajalt huvitav minu jaoks.
                    fun fact, siis on varemgi seda juhtunud

                    Kommentaar


                      Kui kedagi peaks ka selle Koontzi raamatu faktid huvitama, siis ilma raamatut läbi lugemata võib lugeda reutersi kokkuvõtet, Lühidalt, paar pisikest kokkusattumust, mitte midagi huvitavat. Raamatu esimeses väljaandes oli viiruse nimi üldse Gorki-400.

                      https://www.reuters.com/article/uk-factcheck-coronavirus-koontz-book-idUSKCN20M19I

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                        Sa olid ometi ju see tehnoloogiafänn, kes sõpradega arutlevad pidevalt tulevikust kõrgemal tasemel kui poriste kummikutega tagurlased. Selline vidin väidetavalt olevat leiutatud nagu Google otsing, mul siin üks külamees teadis rääkida, ise pole käinud veel...
                        Esimene pool jutust vastab tõele jah, aga kuna olen ise ka kummikutega maapoiss, siis kindlasti pole ma kellegi kohta "maakas" või "maamees" öelnud. Siinsele rahvale ikka meeldib lahmida ja tampida.
                        Mäletan täpselt, kuidas sinu mõeldud lause välja nägi, aga ei hakka seda siin uuesti kordama.

                        Mul lihtsam siit foorumist spetsialistide käest küsida, kui telefoniga mingit lõiku googlesse ümber trükkida .

                        Kommentaar


                          Ei maksa isiklikult võtta, see oli väike sõbralik tögamine, tampimiseni on siit valguaasta minna. Aga mõtteaineks, siin on üks klassikaline näide kuidas mõttetu pahn, halvemal juhul ka täielik valeinfo levib sotsmeedia ajastul. Sul oli telefoniga ebamugav ise veidi tausta kontrollida? Aga ometi tundsid vajadust seda kontrollimata asja jagada...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                            Ei maksa isiklikult võtta, see oli väike sõbralik tögamine, tampimiseni on siit valguaasta minna. Aga mõtteaineks, siin on üks klassikaline näide kuidas mõttetu pahn, halvemal juhul ka täielik valeinfo levib sotsmeedia ajastul. Sul oli telefoniga ebamugav ise veidi tausta kontrollida? Aga ometi tundsid vajadust seda kontrollimata asja jagada...
                            Jep, juba ennem sinu kommentaare tunnistasin viga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Paned fooliummütsiga pildikese, mis viitab suht otseselt 5g-le
                              Vastuväide! Eestis populariseeris selle ikkagi Ansip ACTA menetlemise ajal ja muidu tuleb kuskilt 1920ndatest.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X