320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sugulase murdis üheks päevaks voodisse. Palavik, peavalud ja nõrkus. Kōrvaltoimed ilmnesid mingi 7 tundi pärast süsti.

    Kommentaar


      Kolmapäeval tehti Janssenit ja neljapäeva hommikul oli õrn peavalu. Võtsin paratsetamooli ja siiamaani pole rohkem midagi olnud. Sõbral oli sama, et natuke pea valutas järgmine päev ja oligi kõik.

      Kommentaar


        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
        Panin end Jannsenile kirja. Rääkige siis mis sellel head ja halba on võrreldes teistega? (Tglt on pohhui vist)
        7h ja 10min peale süsti pole veel ühtegi kõrvaltoimet tekkinud.

        Kommentaar


          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
          Pfizeri esimese ja teise süsti vahe meil siin 6 nädalat?
          Sain 13 aprill esimese, reedel lähen saan teise. Ehk mul 6 nädalat ja 3 päeva.

          Peale esimest süsti tekkis mul julm nohu, mis vältas 5 päeva. Mõtlesin reaalselt, et nuuskan oma nina otsast. Perearst ütles, et sellist kõrvalnähtu ei saa olla. Arvas, et olen külmetanud. Las siis olla nii nagu perearst ütles.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas krissucool Vaata postitust
            Panin end Jannsenile kirja. Rääkige siis mis sellel head ja halba on võrreldes teistega? (Tglt on pohhui vist)
            Hea on see, et ainult 1 shot, samas ei pidanud vist nii efektiivne olema, samas vist pole uuringud päris võrreldavad olnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas QRkood Vaata postitust
              Pfizeri esimese ja teise süsti vahe meil siin 6 nädalat?
              Sain 5 mai esimese sutsaka( 5 päeva non alcohol), süstikoht järgmine päev oli tunda,muud midagi. 27 mai ootab teine,perearst soovitas igaks juhuks kahe päevaga arvestada, et võib paha olla,ta olevat olnud kaks päeva out ise.
              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                7h ja 10min peale süsti pole veel ühtegi kõrvaltoimet tekkinud.
                Update: Hommikul on selline tunne nagu oleks ainult 4h maganud. Muidu pole endiselt midagi häda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Eile sain esimese sutsaka ja järgmise aeg tõepoolest juuli alguses. Kui kõrvalmõjudes rääkida, siis kõige raskem oli see, et alkoholi keelati juua ja pidin Eurovisiooni kainelt vaatama. Oleks teadnud, siis oleks tegemata jätnud!
                  Ei tea,kui kaua peale teist süsti ei või alksi tarbida? Mul see loll jama,et teise süsti aeg on 22.juuni,kogu pühadeaeg kipub siis kuivaks jääma....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tarry Vaata postitust
                    Ei tea,kui kaua peale teist süsti ei või alksi tarbida? Mul see loll jama,et teise süsti aeg on 22.juuni,kogu pühadeaeg kipub siis kuivaks jääma....
                    Mulle öeldi et pole mingeid piirnguid alksiga (Pfizer esimese doosi järel)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarry Vaata postitust
                      Ei tea,kui kaua peale teist süsti ei või alksi tarbida? Mul see loll jama,et teise süsti aeg on 22.juuni,kogu pühadeaeg kipub siis kuivaks jääma....
                      Ma lasin kohe peale AZi saamist. Oli koroonalaine ja puutusin nelja nakatunuga kokku ja ise jäin negatiivseks 5 testimisega. Seega vist roll on aga võibolla induviduaalne

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Mulle öeldi et pole mingeid piirnguid alksiga (Pfizer esimese doosi järel)
                        Jep, mulle ka piiranguid ei pandud. Läbi lillede öeldi, et anna minna
                        308

                        Kommentaar


                          pidi olema Tallinna aegu lademetes, aga digiloos näitab Rakveret ja Narvat ainult vaktsineerimisel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            pidi olema Tallinna aegu lademetes, aga digiloos näitab Rakveret ja Narvat ainult vaktsineerimisel
                            Kõikide vaktsiinide puhul? ja mis aja piirangu sa sinna panid?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Mulle öeldi et pole mingeid piirnguid alksiga (Pfizer esimese doosi järel)
                              Mulle öeldi, et samal päeval ei tasuks. Samas ma proovisin teisel päeval 1 õlle juua ja hakkas kergelt halb. 5ndal päeval peale 3 õlle enam halb ei hakanud. (Pfizer esimene doos).

                              Kommentaar


                                Sain ka eile esimese too Pfizerit. Õlg on kange/valulik, aga muud nagu ei tähelda. Vb on väsimust veidi rohkem. Alkoholi sisuliselt ei tarvita, seega neid probleeme pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X