320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ausalt palun tee Twitter ja ole aktiivne - Mõnuagent vs Twitteri feministid oleks suht popcorn.gif ��
    Miks ta peaks töökaaslastega raksu minema?

    Aga muidu mõnu köva sönasepp küll jah
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust

      Teise süsti kõrvaltoimetest kirjutan homme/ülehomme. Loodetavasti ei ole midagi kirjutada.
      Õhtul enne magama jäämist panin igaks juhuks ühe paratsetamooli põske. Hommikul oli väga kergelt tunne, et jään haigeks. Viskasin järgmise paratsetamooli põske. Peale seda läks olemine okeiks ja nii jäigi.

      Lühidalt, minul peale teist süsti midagi hullu ei juhtunud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Käisin eile hommikul Pfizeri teist doosi saamas.
        Kuskil pärastlõuna paiku tekkis selline kergelt mulli sees oleku tunne ja justkui rohkem väsimust kui tavaliselt, aga eks sellega ongi nii, et hakkad veits ette ka kujutama asju.

        Eile öösel enne magamaminekut käisid aegajalt külmavärinad üle, aga mitte midagi häirivat ning jällegi, võibolla olin niisama väsinud. Uni oli igatahes väga hea ja magama jäin praktiliselt koheselt.
        Täna ärgates oli selline tunne, nagu oleks eile 300ml rummi kokaga joonud, ehk siis veits rohkem väss ja pea kergelt valutab. Võtsin ühe paratsetamooli igaks juhuks sisse ning elu läheb edasi. Käsi tuikab väga vähe. Peale esimest süsti oli ikka väga valus, aga seekord peaaegu olematu.

        Kokkuvõttes: kui lähimate tundide jooksul miskit ei muutu, siis praktiliselt olematud kõrvalnähud. Peale esimest süsti polnud ka miskit, väljaarvatud see tavaline valu käsivarres.

        Kommentaar




          tervitused EPLi faktikontrollile mis kinnitas et viirus kindlalt laborist tulla ei saanud.

          Kommentaar


            Ma ei viitsi end teemaga kurssi viia, aga see mõttegümnastika, kus uudisega lükkan eelneva sama portaali uudise ümber ja tunnen end targana on amazing.

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Ma ei viitsi end teemaga kurssi viia, aga see mõttegümnastika, kus uudisega lükkan eelneva sama portaali uudise ümber ja tunnen end targana on amazing.
              no veidi mõttetööd kuluks ära küll kui ei suuda mõista miks see tegelt päris suur uudis on

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Ma ei viitsi end teemaga kurssi viia.
                A oled üldse mõne teemaga siin alafoorumis? Aplalt igat asja kritiseerid küll
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Janssen & chill ka tehtud, tuleb tõdeda Twitteri tarkust.

                  Update: Veidi tavaliselt rohkem vässu ehk olen, aga raske trenni nädal ka all ning päev otsa koduseid toimetusi teinud. Küll aga on magusavajadus päris kõrge ja hävitan sügavkülmas olevaid jäätisevarusid :P

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Update: Veidi tavaliselt rohkem vässu ehk olen, aga raske trenni nädal ka all ning päev otsa koduseid toimetusi teinud. Küll aga on magusavajadus päris kõrge ja hävitan sügavkülmas olevaid jäätisevarusid :P
                    Pmst sama, kerge väsimus ja nõrkus ning magusapaastu pidin samuti lõpetama.

                    Kommentaar


                      Jannseni. Tegin reedel kell pool 4.

                      Kuskil 23.00 paiku tulid samal päeval külmavärinad. Samas jäin magama ja magasin hästi.

                      Järgmine päev olid väsimus, külmavärinad, lihasvalu ja mingi meeletu söögiisu,mis tegelikult algas reedeõhtul juba.

                      Täna oli päeva esimene pool suht okei, kuigi tehes üht rutiinset füüsilist tegevust väsisin ära. Palavikku pole olnud.

                      Samal kellajal tegi sama vaktsiini ka abikaasa. Tal oli reedel okei, aga öösel hakkas suht halb. Eile oli palavik 38+, täna on palavik 37+.

                      Samas üks töökaaslane sai Jannseni 2 päeva minust varem ja ainus probleem oli kerge valu õlas.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Vahepeal ilmuvad uudised, et reovees on koroonanäitaja madalam/kõrgem. Mul on tunne, et kuidagi saaks seda sitas koroona mõõtmist tulevikus inimkonna heaks ära kasutada, aga ma ei tea milleks. Siin on midagi peidus!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Vahepeal ilmuvad uudised, et reovees on koroonanäitaja madalam/kõrgem. Mul on tunne, et kuidagi saaks seda sitas koroona mõõtmist tulevikus inimkonna heaks ära kasutada, aga ma ei tea milleks. Siin on midagi peidus!
                          Ma olen selle uuringu kohta hakanud vähe skeptilisemalt just suhtuma.
                          Vahepeal sita pealt loeti, et jälle rohkem leidub viirust, aga numbrid läksid hoopis jõudsalt alla. Siis jälle vastupidi. Ei ole kuidagi ratsionaalselt seotud justkui, aga eks ta ongi UURING, mitte mingi allikas, mille põhjal kindlaid otsuseid teha.

                          Hetkel aga päris positiivne näha, kuidas nakkuse langus jätkub ka vaatamata piirangute leevendamisele.

                          Loodan ka seda, et vaktsineerimise taustal järgmine laine nii tõsine ei tule, rahvusvahelisel tasandil. Võtsin siin julguse isegi reisiplaane hakata tegema suve pikendamiseks.

                          Kommentaar


                            Iga peldikupoti sisse paigaldatakse tulevikus väike viiruseandur. Lisaks peaks ju muudki infot tervise kohta kätte saama. Enam poleks vaja väljaheiteid purgis polikliinikusse vedada.

                            Kommentaar


                              Üllega tahaks vähe veinitada, sest https://www.err.ee/1608227080/ulle-m...iline-kui-ulbe palju teksti, kuid olulistest, huvitavatest asjades ei saa avalikult rääkida.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                Iga peldikupoti sisse paigaldatakse tulevikus väike viiruseandur. Lisaks peaks ju muudki infot tervise kohta kätte saama. Enam poleks vaja väljaheiteid purgis polikliinikusse vedada.
                                Äkki saaks Usta kakaprooviga koondisesse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X