320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kiitkem prohvet Jaak Aabi!
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      No Jehoova tunnistajad või nelipühilased või ma tegelikult ei teagi, mis sektiga on tegemist, peavad küll külma kõhuga oma missat. Usku peab olema raisk!
      Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

      Kommentaar


        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
        No Jehoova tunnistajad või nelipühilased või ma tegelikult ei teagi, mis sektiga on tegemist, peavad küll külma kõhuga oma missat. Usku peab olema raisk!
        Ei imesta ka. Jehoova tunnistajad väga riigi autoriteeti ei taha tunnistada. Vähemalt rahvussümbolite suhtes nad austust ei näita, kuna see nende arvates ebajumalateenimine. Olen näinud neid pidulikel sündmustel hümni ajal ainsatena istumas. Kui neil tõesti usuline tung on nii suur, siis loodetavasti muust ühiskonnast elavad võimalikult isoleeritult.

        Kommentaar


          kas meie oleme ka seda vaktsiini saanud?

          Kommentaar


            Eestis on kasutuses vähemalt alates aastast 2015. Varasema aja kohta infot ei leidnud.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Surve inimestele kes olukorraga tegelevad on meeletu.

              https://www.bloomberg.com/news/artic...o-virus-crisis

              Kommentaar


                Soomlased on võrrelnud teostatud koroonatestide hulka riigiti. Eestis selles osas isegi väga tubli seis.

                Kommentaar


                  Ma loodan, et meie sellist jama ei saa
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    50. davosi majandusfoorum toimus jaanuri keskel - koroonaepideemia hakkas laiemalt levima jaanuari lõpus.

                    Kommentaar


                      See, et vanadekodudes viirus vohab. Ma ei tea, selle kohta moodne folkloor ütleb: "You had one job".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        "You had one job".
                        Viirusel?

                        Kommentaar


                          USAs saadi koroonast lahti:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Viirusel?
                            Viiruse eesmärk pole tappa.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                              USAs saadi koroonast lahti:

                              See teine mees on nagu tüüp, kes on ka saunalaval aga kaugemas nurgas ja ilma kulbita.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Ma ei saa ikkagi lõpuni aru. Kui ma lähen üksi suht inimtühja Tallinna südalinna jalutama, olen ma siis normaalne inimene või rahvavaenlane?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X