320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Täna päälinnast tagasi ja rongis siis seal I klassis 100% kohad täis. 23/24 või palju iganes seal kohti täpselt, kandis maski. Minu kõrvale sattus see 1/24 härrasmees, nimeks tal Ruuben Kaalep.

      Sessuhtes härrale respekt, et lihtsalt sirge seljaga grindis ära. Samas oli nagu kehahoiakust jm näha, et ega tal väga mugav nende pilkude keskel ei olnud. Tõsi ilmselt 7-8 inimest, ehk 30% EKRE, kes EKRE valijad seal, nägid, et mehe sõna maksab!

      Mõnu, vana viin, oleks paari Westonsi eest endale pildi saanud ka sellest, aga ei olnud nõus. Samal ajal mingi poissmeeste peo onlyfanside teemal on sekundiga laivis!

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Täna päälinnast tagasi ja rongis siis seal I klassis 100% kohad täis. 23/24 või palju iganes seal kohti täpselt, kandis maski. Minu kõrvale sattus see 1/24 härrasmees, nimeks tal Ruuben Kaalep.

        Sessuhtes härrale respekt, et lihtsalt sirge seljaga grindis ära. Samas oli nagu kehahoiakust jm näha, et ega tal väga mugav nende pilkude keskel ei olnud. Tõsi ilmselt 7-8 inimest, ehk 30% EKRE, kes EKRE valijad seal, nägid, et mehe sõna maksab!

        Mõnu, vana viin, oleks paari Westonsi eest endale pildi saanud ka sellest, aga ei olnud nõus. Samal ajal mingi poissmeeste peo onlyfanside teemal on sekundiga laivis!
        Ma ei saa aru, mis inimesel viga peab olema kui riigikogu maksab autohüvitist jne ja ikka sõidab rongiga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Ma ei saa aru, mis inimesel viga peab olema kui riigikogu maksab autohüvitist jne ja ikka sõidab rongiga.
          juhtide naine sõidab selle autoga äkki

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Ma ei saa aru, mis inimesel viga peab olema kui riigikogu maksab autohüvitist jne ja ikka sõidab rongiga.
            Ma kahtlustan, et Ruubenikesel pole lihtsalt autojuhilubagi.

            Kommentaar


              Praktikas rohelist mõtteviisi edendav mees

              Kommentaar


                eks seda on varemgi juhtunud
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Ma ei saa aru, mis inimesel viga peab olema kui riigikogu maksab autohüvitist jne ja ikka sõidab rongiga.
                  Päriselt ka sõidab keegi Tallinnast Tartusse isikliku autoga? Ajavõitu sisuliselt pole ja midagi samal ajal teha ka ei saa. Okei, minu meelest ka Elroni rongid sakivad, aga buss on päris mugav. Lounge'i pilet on vist 13€ ots. Odavam kui autosse diislit või bensiini osta samaks vahemaaks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Päriselt ka sõidab keegi Tallinnast Tartusse isikliku autoga? Ajavõitu sisuliselt pole ja midagi samal ajal teha ka ei saa. Okei, minu meelest ka Elroni rongid sakivad, aga buss on päris mugav. Lounge'i pilet on vist 13€ ots. Odavam kui autosse diislit või bensiini osta samaks vahemaaks.
                    Bussis saab ju rahulikult juua ka. Win!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Päriselt ka sõidab keegi Tallinnast Tartusse isikliku autoga? Ajavõitu sisuliselt pole ja midagi samal ajal teha ka ei saa. Okei, minu meelest ka Elroni rongid sakivad, aga buss on päris mugav. Lounge'i pilet on vist 13€ ots. Odavam kui autosse diislit või bensiini osta samaks vahemaaks.
                      1. Sa saad ju linna jõudes autoga kohe soovitud sihtkohta sõita, aga rongijaamast peab alles hakkama uut transporti otsima ehk ajavõit on meeletu
                      2. Rongis/Bussis pead sa kuulama tihtipeale mingite kährikute mölinat
                      3. Autoga sätid ikkagi ise oma graafiku paika, bussi/rongiga on sulle ette dikteeritud
                      4. Autos saad samamoodi podcasti käima panna, süüa jne
                      Ehk neid punkte võiks loendama jäädagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Bussis saab ju rahulikult juua ka. Win!
                        Kuidas see sinujaoks win on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          1. Sa saad ju linna jõudes autoga kohe soovitud sihtkohta sõita, aga rongijaamast peab alles hakkama uut transporti otsima ehk ajavõit on meeletu
                          2. Rongis/Bussis pead sa kuulama tihtipeale mingite kährikute mölinat
                          3. Autoga sätid ikkagi ise oma graafiku paika, bussi/rongiga on sulle ette dikteeritud
                          4. Autos saad samamoodi podcasti käima panna, süüa jne
                          Ehk neid punkte võiks loendama jäädagi.
                          Tallinnast Tartusse saab nii tihti, et see kolmas punkt ei mängi mingit rolli. Esimese nullib ära vajadus autole parkimiskoht leida, umbes sama ajakulu kui takso võtta. Teine on mingil määral argument, aga kõrvaklapid aitavad.

                          Roolis on keeruline magada ka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Kuidas see sinujaoks win on?
                            Ma rääkisin neist inimestest, kes peavad Tallinna kesklinnast välja minema.

                            Kommentaar


                              Kui töö asjus, siis buss, sest muidu sa kaotaf neli tunid töö ajast. Isiklikul eesmärgil, koos perega, isiklik auto, tuleb odavam.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                https://www.err.ee/1608364512/lauristin-miks-keegi-foori-punase-tule-vastu-ei-protesti

                                Siin on inimene keda valima peaks.

                                "Põhjamaades nähakse riiki kui mitte mingisugust võõrandunud kolli, vaid pigem vahendit inimeste igapäevaelu korraldamisel, millega inimestel on praktiline suhe".

                                Miks meil riigiga sellist toimivat suhet pole?

                                Huvitav kauaks vastutaval ministril tooli jagub?
                                Mitmed juhtivad ametnikud on juba lahkunud.
                                Teen tapeeti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X