320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaja Kallas: negatiivne test enam koroonatõendi asendusena ei kehti

    Valitsus otsustas, et alates järgmisest nädalast kuni 10. jaanuarini ei pääse negatiivse koroonatõendiga enam neisse avalikesse kohtadesse, kus on koroonatõendi kontrollimise kohustus. Lisaks kehtestatakse motivatsioonipaketid perearstidele ja kohalikele omavalitsustele, kes suudavad oma vaktsineeritute hulka kasvatada.

    Kommentaar


      "Peaminister Kaja Kallas teatas kohtumise järel, et alates esmaspäevast ei saa enam negatiivse testiga tõestada enda nakkusohutust. See tähendab, et kohtadesse, kus küsitakse koroonatõendit, saavad ainult vaktsineeritud ja läbipõdenud inimesed."

      Ses suhtes, et vähe parem narratiiv on vaja luua, sest ennekõike on vaktsineeritud nakkusohtlikud.
      (Skaala, siis on see, et vaktsineerimata, siis vaktsineeritud ja siis läbipõdenud).

      Vabalt võib ju välja öelda, et vaktsineeritud ja läbipõdenud on aktsepteeritaval, s.t vähesel hulgal nakkusohtlikud.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Kuidas perearstikeskustele ja omavalitsustele uue sutsaka saaja pealt 5 euro maksmine, peaks motiveerima mitte vaktsineeritud inimest vaktsineerima? Nüüd käivad perearstid ja linnapead 24h süstal salves küla vahel ringi, et soodsal hetkel pauk õlga panna?

        Kommentaar


          miks üldse negatiivset testi arvestada ei taheta. Kas need testi tulemused nii lappama läinud et ei ole mõtet mõõta?

          Kommentaar


            kas see uus korraldus peaks kaitsma vaktsineerimata inimesi nakatumise eest, mitte takistama, et nad ise levitaksid, kui neil test on negatiivne? on selliseid regulaarselt teste tegevaid (vana-)inimesi üldse nii palju, et see mõju avaldaks? kulukas elustiil.

            kas kuskilt leiab statistikat vaktsineeritud haiguselevitajate kohta? mis vaktsiiniga ja millal vaktsineeritud kõige tõenäolisemalt nakatuvad / haiglasse satuvad? äkki peaks medtöötajad-õpetajad otsejoones tagasi süstla otsa kutsuma?

            Kommentaar


              See on juba ju lihtsalt meeleheitlik samm. Ennustan, et mitte midagi sellega ei muutu. Kurb ja naljakas ühel ajal.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                See on juba ju lihtsalt meeleheitlik samm. Ennustan, et mitte midagi sellega ei muutu. Kurb ja naljakas ühel ajal.
                Parem samm oleks? Ootan vastust.

                Kommentaar


                  Sa tõesti ise ei tule selle peale? PISA testides oleme kõvad, aga tavaline inimestega suhtlemine lonkab mõlemat jalga.
                  Minu tutvusringkonnas on kõik 50+ vaktsineeritud, tahate ma avaldan salaretsepti?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                    Parem samm oleks? Ootan vastust.
                    Kui raske on välja öelda, et kõigepealt vedasime teid, s.t rahvast alt eakate (ehk riskigrupi) süstimisega. Kuna meil see ei õnnestunud, siis mõtlesime, et süstime ära kõik teised. Kuid ka see plaan ei õnnestunud, sest ei osanud hinnata ühiskonnas levivaid hoiakuid (ehk siis teist korda järjest - juhid ei tunne alluvaid).
                    Siis hakkasime tasapisi survestama ning arvasime, et kui inimeste liikumise vabadust piirata, siis nad otsustavad liikumisvabaduse kasuks. Kuid taaskord pidime enestele tuhka pähe raputama.
                    Siia juurde võib veel lisada selle, et läbipõdenud haiglateed üles pigem ei leia, kuid paberil on nad ohtlikumad, kui valideeritud.
                    Jne.

                    Ehk esiteks võiks saada aru enda eskimustest, siis need välja öelda ehk vabandada - tervenemise esimene samm - teine osapool oskab seda hinnata.
                    Lisaks, kuna meil on siiski jalkalaadne foorum, siis kui mõni sats esineb kehvalt ja pealik püüab igast asju, kuid ikka ei laabu, siis... saab ta kinga. Ja mingi seltskond on eufoorias ja suts-suts.

                    Need kaks asja ja ma karanteerin +20% süstimist. Booyaka bitches!
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                      Kuidas perearstikeskustele ja omavalitsustele uue sutsaka saaja pealt 5 euro maksmine, peaks motiveerima mitte vaktsineeritud inimest vaktsineerima? Nüüd käivad perearstid ja linnapead 24h süstal salves küla vahel ringi, et soodsal hetkel pauk õlga panna?
                      +1
                      Sain täna kell 17 oma perearstilt ( kes hetkel lapsehoolduspuhkusel) meili, et Rein, kui 6 kuud täis, siis tule kolmandale süstile.
                      Äkki peaks nad ikkagi neid lamemaalasi esimest ja teist korda süstima, kui arstiteadust uskuvaid kolmandat korda? Vaikselt hakkab juba trots tekkima, et mille kuradi pärast hoitakse neid mitte vaktsineeritud nagu sitta pilpa peal.

                      Ilmselt selle 3 süsti ma ikkagi teen, aga kas just 6 kuu möödumisel. Saame näha!

                      Nb! Mul on väga tore perearst ja olen temaga väga rahul.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Siis hakkasime tasapisi survestama ning arvasime, et kui inimeste liikumise vabadust piirata, siis nad otsustavad liikumisvabaduse kasuks. Kuid taaskord pidime enestele tuhka pähe raputama.
                        Keegi võib siin kindlasti faktidega parandada, kuid muus euroopas just tugevate piirangutega saadi rahvas ka vaktsineerima. Meil ka kõige karmimal ajal olid piirangud muudega võrreldes suht leebed.

                        Kommentaar


                          See perearstidele raha pakkumine korras jama ikka. “Sa tahad mind mürgitada, et oma viis eurot kätte saada jah’!?!?!?”
                          Oleks võinud olemata olla. Vaktsiinivastastele Anti üks võimalus lihtsalt juurde, kuidas sõimata

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Parem samm oleks? Ootan vastust.
                            Täielik lockdown, komandanditund, vaktsineerimise propageerimine kas või siis eurodega motiveerides. Praegu puusalt tulistades siis.

                            Igal asjal oleks mingi loogika vähemalt taga. Mis praegu? Anti lihtsalt tugev nõudmine, et peab vaktsineerima. Miks? Sest peab, noh!
                            Trots kasvab, ei muud.
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              tegelikult võiks ju lihtsalt hakata vanainimesi vaktsineerima: võtma otse ühendust, tegema otse teavitustööd, panema süstimiseks aja kinni, aitama kohale, kui vaja jne. praegu pigem ikka oodatakse, et inimesed ise näitaksid üles aktiivsust vaktsineerimise osas, aga palju on passiivseid, eriti vanainimeste seas, kes korra päevas ümber nurga poodi komberdavad. sellist ei mõjuta ka komandanditund. delfit nad ei loe.

                              perearstid on tõenäoliselt üle koormatud suurte nimistutega, seega võiks teavitamise ja abistamisega sihipäraselt tegeleda ka muud sotsiaaltöötajad, eeldusel, et nad oskavad inimestega rahulikult ja osavõtlikult suhelda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Täielik lockdown, komandanditund, vaktsineerimise propageerimine kas või siis eurodega motiveerides. Praegu puusalt tulistades siis.

                                Igal asjal oleks mingi loogika vähemalt taga. Mis praegu? Anti lihtsalt tugev nõudmine, et peab vaktsineerima. Miks? Sest peab, noh!
                                Trots kasvab, ei muud.
                                Tänan vastamast. Eks praeguse liigutuse mõte ongi anti-vaxi elu võimalikult ebamugavaks teha. Mõne puhul see aitab, aga kindlasti on ka tõesti palju neid kes rohkem närvi lähevad.

                                Kupüüriga motiveerimist ma ei poolda. Miks? Täna on vist mingi 58% vaktsineeritud. Davai, pakume raha inimestele. Rahvamassid tulevad vaktsineerima, kõik on õnnelikud. Jaak Aab poosetab oma prillidega kuskil jälle, aga siis... tekib vaikus. Andmed näitavad, et rahamotivatsiooniga jõudsime 68%. Ja see on kõik. Selles olukorras on lihtsalt mingi raha ära raisatud, aga tulemuseni ei jõudnud.
                                Lisaks muidugi see veel ,et minusugused hakkaksid räuskama et kus minu raha on...

                                Edit: Praegu on radari alt kuidagi see punkt läbi läinud, et buffid ja kaltsud ei sobi enam, vaid peab MASK olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X