320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Risto Mehine ometi ei karda? Ta vist on mõnda aega tööta olnud, pole midagi tema sulest näppu jäänud. Ehk on valmis ka muid teemasid peale spordi katma.
    Originaalne Risto Mehine teeb ÕLi spordikülgedel kaasa tho.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
      Ma panin end eile kuskil 09:30 järjekorda ja umbes tunnikese pärast sain süsteemi sisse. Natuke seal ringi surfates sain 24.maiks Pfizeri Tallinnas. Töökaaslane kasutas täna sama loogikat ja pani kontorisse jõudes end järjekorda. Ca 12:30 jõudis järjekord temani ja 20 minuti eest jõudis esimese süstiga vaktsineeritult tagasi.

      Ehk siis tundub, et seal natuke refreshides tekib/kaob neid üksikuid aegu pidevalt.

      Eriti hästi läks siin sõnavõtjatel. Esmaspäeval kella poole kuue paiku läksin järjekorda. Peale poolt 12 olin sees ja mõtlesin, et hui saan aja. Sain. Tondiraba ja Pfizer 26.05.

      PS. Keegi teab kuidas seal Tondirabas asi käib? Lähen kohale ja anna IDkaardi, saan sutsaka kätte, 15 minutit ja koju?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Jup, meedia ei kirjuta kahjuks olulistest asjadest, kuna Virginia Woolfi kardame me kõik.
        Pooled ÕL`st ongi sealt ju
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Kas Pfizeri vaktsiiniga peaks arvestama, et tuleb paar päeva siruli olla või pigem mitte?

          Kommentaar


            Algselt postitas allars Vaata postitust
            Kas Pfizeri vaktsiiniga peaks arvestama, et tuleb paar päeva siruli olla või pigem mitte?
            Ma pole paarist päevast ühegi vaktsiini puhul kuulnud, aga kõikide Eestis kasutatavate vaktsiinidega(v.a Moderna) tean nii inimesi, kes ühe öö pidid valuvaigisteid sööma kui ka neid, kel midagi viga polnud. Pfizeri puhul peale teist süsti, teistega kohe esimese järel.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Ma pole paarist päevast ühegi vaktsiini puhul kuulnud, aga kõikide Eestis kasutatavate vaktsiinidega(v.a Moderna) tean nii inimesi, kes ühe öö pidid valuvaigisteid sööma kui ka neid, kel midagi viga polnud. Pfizeri puhul peale teist süsti, teistega kohe esimese järel.
              Astra Zeneca niitis omajagu. Meediasse ühtteist jõudis, aga pigem jäämäe tipp.

              Kõrge palavik, peavalu, oksendamine ja vappekülm on vaid osa õpetajate kaebustest seoses vaktsineerimise algusega – ainuüksi eelmise nädalaga jõudis ravimiametini 104 kaebust AstraZeneca vaktsiini kõrvaltoimete kohta.


              Pfizeri kohta selliseid lugusid pole kuulnud. Ise ootan teist süsti.

              Kommentaar


                Algselt postitas allars Vaata postitust
                Kas Pfizeri vaktsiiniga peaks arvestama, et tuleb paar päeva siruli olla või pigem mitte?
                Mul polnud muud kui käsi oli üpris valus ja väga ülesse tõsta ei saanud, süstija ise ka küsis, et kumma käeline ma olen ja lasi teise. Niipalju kui olen kuulnud, siis peale väsimuse ja valu käes pole keegi midagi kurtnud.

                Kommentaar


                  Hästi. Valu kannatab ära, aga päris siruli ei tahaks küll olla

                  Kommentaar


                    Sain eile Jannseni. Õhtul tuli megaväsimus peale ja magasin nagu kott. Hommikul oli kõik hästi. Töökaaslane, u neli aastat noorem, sai minuga samal ajal sama vaktsiini ja värises pool ööd. Ehk võib jopata, võib ka mitte.
                    308

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Mul polnud muud kui käsi oli üpris valus ja väga ülesse tõsta ei saanud, süstija ise ka küsis, et kumma käeline ma olen ja lasi teise. Niipalju kui olen kuulnud, siis peale väsimuse ja valu käes pole keegi midagi kurtnud.
                      Väsimust ei täheldanud, käsi natukene tuikas küll, aga ei midagi hullu. Reedel saan teise doosi - eks siis paistab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas el president Vaata postitust
                        astra zeneca niitis omajagu. Meediasse ühtteist jõudis, aga pigem jäämäe tipp.

                        Kõrge palavik, peavalu, oksendamine ja vappekülm on vaid osa õpetajate kaebustest seoses vaktsineerimise algusega – ainuüksi eelmise nädalaga jõudis ravimiametini 104 kaebust AstraZeneca vaktsiini kõrvaltoimete kohta.


                        pfizeri kohta selliseid lugusid pole kuulnud. Ise ootan teist süsti.
                        w t f

                        ma sain 1. pfizeri 15. jaanuar, teise 1. veebruar. Nii esimene kui teine suts öeldi selgelt, et "pärast teist sutsu, arvesta, võib olla putsis olla". Ja oligi. Algusest peale oli see teada. See, miks sellest ei räägitud on küsimus rääkijatele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          w t f

                          ma sain 1. pfizeri 15. jaanuar, teise 1. veebruar. Nii esimene kui teine suts öeldi selgelt, et "pärast teist sutsu, arvesta, võib olla putsis olla". Ja oligi. Algusest peale oli see teada. See, miks sellest ei räägitud on küsimus rääkijatele.
                          Eks ma siis ka kogen seda varsti

                          Kommentaar


                            Algselt postitas El President Vaata postitust
                            Eks ma siis ka kogen seda varsti
                            aa väga tore, aga see väide "jäämäe tipu" kohta tuli ka mingi reaalse sisu pealt muidu?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              aa väga tore, aga see väide "jäämäe tipu" kohta tuli ka mingi reaalse sisu pealt muidu?
                              See käis AZ kohta. Ja mitte trombiohtu silmas pidades. Lihtsalt seda hakati jagama laiemalt ja need kõrvalnähud ilmnesid kohe esimese sutsaka peale.

                              Miks pfizeri kõrvalmõjudest ei räägitud ausalt ja avalikult, on küsimus sinu leivaisadele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                See käis AZ kohta.
                                ja ma küsisingi - kas see väide tuli reaalse sisu pealt muidu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X