320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    No aga suvekatel olla nasfal vait ja mossitab. Kogu vaib on rikutud. Sellised reedeõhtused tülid oleks olemata, kui raffas vähem jooks.
    Sending thoughts and prayers. #JesuisNasfal #PrayForNasfal
    Läks paremaks?

    Borgir või kaks ja tuju jälle hea.

    Kommentaar


      Selle peaks kuhugi ikka jätma, via Õhtuleht

      Kommentaar


        Kohe meenub, et kui päike loojub itta, siis Teletupsud söövad sitta.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Kas Taliban oleks ka külmhoonet kütma hakanud? Ei usu!
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Kui ma neid pilte vaatasin eile, asi mida alati mõtlen, et kui oled selline keskmine idioot ja otsustad sellele üritusele minna, kas siis nagu mingihetk mõtled et ouou nüüd vist sai ikka vähe vale valik tehtud. Et äkki igasugused sellised asjad on pikas perspektiivis positiivsed.

            Kommentaar


              Algselt postitas allars Vaata postitust
              Kehv lugu igatpidi - kui oli full vaktsineeritud ja kukub haiglasse, siis tähendab see, et igasugu antivaxxerid saavad indu juurde. Kui valetab, siis on see muidugi tema traagika ja traagika Isamaale, kuigi teatud retard valijat see ilmselt ei mõjuta. Loodetavasti tuleb tõde välja. On ka võimalus, et tiksus ühe laksu peal.
              Tiksuski ühe laksu peal.
              Teen tapeeti.

              Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Kui ma neid pilte vaatasin eile, asi mida alati mõtlen, et kui oled selline keskmine idioot ja otsustad sellele üritusele minna, kas siis nagu mingihetk mõtled et ouou nüüd vist sai ikka vähe vale valik tehtud. Et äkki igasugused sellised asjad on pikas perspektiivis positiivsed.
                Isegi kui nad ise saavad aru, et võibolla oli tõesti vale valik, ega nad ei julge seda tunnistada ning jauravad ikka edasi oma joru.

                Kommentaar


                  Statistika järgi nakatus eelmisel kuul koroona läbipõdenuid vähem kui ühe või kahe süstiga vaktsineerituid (varem põdemata). Kõige väiksem grupp higestunuid on läbipõdenud + vaktsineeritud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vask Vaata postitust
                    Statistika järgi nakatus eelmisel kuul koroona läbipõdenuid vähem kui ühe või kahe süstiga vaktsineerituid (varem põdemata). Kõige väiksem grupp higestunuid on läbipõdenud + vaktsineeritud.
                    Protsentuaalselt või üldnumbrites? Teisel juhul tuleb silmas pidada, et vaktsineerituid on palju rohkem.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Protsentuaalselt või üldnumbrites? Teisel juhul tuleb silmas pidada, et vaktsineerituid on palju rohkem.
                      Üldnumbrites

                      Kommentaar


                        Kui vaktsineeritutest on haiglaravil mingi 0,007% siis ma ytleks et kuradi hästi tehtud

                        Kommentaar


                          Ma sain 0,003%. Läbipaistvuse huvides, siis vaktsineerimata üle 12-aastaste seas on see 0,02%.
                          20 LEGEND

                          Kommentaar


                            et kui vaktsiini ei võta, siis 3 korda suurem tõenäosus haiglas lõpetada? mis perioodi põhjal need nrid?

                            Kommentaar


                              mitu % vaktsineerimata inimestest haiglaravil?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                et kui vaktsiini ei võta, siis 3 korda suurem tõenäosus haiglas lõpetada? mis perioodi põhjal need nrid?
                                Peaks juuli ja osa augustist olema
                                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                                mitu % vaktsineerimata inimestest haiglaravil?
                                80%. Suht sama arv ka nakatunute osakaalust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X