320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
    Kes ütles, et kohustust täitma ei pea? Edasi lükkub vaid ja teenistuse edasi lükkamine on enda elu suhtes paras nuss ikka ju.
    Jah, seda ütles ta ka, et noored pigem tahavad sellega kiirelt ühele poole saada, et kohe pärast kooli on lihtsam. Ehk siis kahtleja pigem peaks sutsu ära tegema ja asi korras. Need, kes selle asja vabanduseks toovad, oleks nagunii vist suhtkoht puit.

    Kommentaar


      Ümar pask.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        kui sa nagunii kuskil käia ei saa kuna vaktsineeritud pole, siis passigu aga pool aastat või rohkem kodus. ega järgmine aasta nad ei pääse ju nagunii, mingi räme pseudoprobleem jälle.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Ingmar saab enamvähem ainukesena aru, et piirangute näol ei ole tegu kellegi orjastamise/vabaduse piiramisega, vaid et valitsus proovib pidevalt teadlaste toel leida, kuidas viiruse mōju ja nakatumist ühiskonnas vâhendada. Miks piirangute vastu võidelda, ei saa aru. Muidugi ajas teadmised viiruse kohta muutuvad, aga mis siis oleks vaktsineerimisest/maskidest parem meetod olnud?

          Kommentaar


            Algselt postitas cabron Vaata postitust
            Ingmar saab enamvähem ainukesena aru, et piirangute näol ei ole tegu kellegi orjastamise/vabaduse piiramisega, vaid et valitsus proovib pidevalt teadlaste toel leida, kuidas viiruse mōju ja nakatumist ühiskonnas vâhendada. Miks piirangute vastu võidelda, ei saa aru. Muidugi ajas teadmised viiruse kohta muutuvad, aga mis siis oleks vaktsineerimisest/maskidest parem meetod olnud?
            Alustuseks võiks aru saada, et tegu pole enam pandeemia vaid endeemiaga. Ja kui tõsiselt tahta sellest viirusest vabaneda siis tuleb aesimese asjana piirid kinni panna.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas cabron Vaata postitust
              Ingmar saab enamvähem ainukesena aru, et piirangute näol ei ole tegu kellegi orjastamise/vabaduse piiramisega, vaid et valitsus proovib pidevalt teadlaste toel leida, kuidas viiruse mōju ja nakatumist ühiskonnas vâhendada. Miks piirangute vastu võidelda, ei saa aru. Muidugi ajas teadmised viiruse kohta muutuvad, aga mis siis oleks vaktsineerimisest/maskidest parem meetod olnud?
              Mis piiranguid meil hetkel üldse eksisteerib, mille vastu võidelda vms?

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Alustuseks võiks aru saada, et tegu pole enam pandeemia vaid endeemiaga. Ja kui tõsiselt tahta sellest viirusest vabaneda siis tuleb aesimese asjana piirid kinni panna.
                Kindlasti aitaks. Aga siis tuleks ka kaubandus kinni panna. Ükski rekkajuht ka ei tohiks sõita, sest on teada juhtumeid, kus nemad on toonud? Või mis su mõte oli?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas boobek Vaata postitust
                  Alustuseks võiks aru saada, et tegu pole enam pandeemia vaid endeemiaga. Ja kui tõsiselt tahta sellest viirusest vabaneda siis tuleb aesimese asjana piirid kinni panna.
                  Levik on ammu riigisisene, mida see piirivalvur automaadiga tõrjub? Kõige tavalisem ühe seltskonna kinnisidee. Seda võiks teha sel juhul, kui meil oleks nt Uus Meremaa näitaja nakatumisel.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Alustuseks võiks aru saada, et tegu pole enam pandeemia vaid endeemiaga. Ja kui tõsiselt tahta sellest viirusest vabaneda siis tuleb aesimese asjana piirid kinni panna.
                    Mine tudu vahepeal vms. Äkki tuleb mõistus tagasi! Päikest!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas boobek Vaata postitust
                      Ja kui tõsiselt tahta sellest viirusest vabaneda siis tuleb aesimese asjana piirid kinni panna.
                      Ma küsiks, et kuidas härra boobek seda ise ette kujutab? Et kas tuleks nii kinni panna, et ühtki inimest ja asja sisse ja välja ei läheks? Või oleks ikkagi erandid? Kaubavedu, kuidas see toimiks? Tahaks kohe visiooni kuulda, et mil moel selline sulgemine reaalselt toimuks? Niisama "paneme kinni"-karjumine ilma edasise plaanita on natuke, mmm, kuidas nüüd viisakalt öelda.... idioodi käitumine...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Heremi loogika oli taas, et olulisem on õpetada välja motiveeritult ja korrektselt. Eelmise 1,5 aasta kebekas, kus iga esmaspäev lajata inimesed karantiini, väga ei fungand.
                        Mina näen siin probleemi teises suunast.
                        Elu ei jää seisma kui üks lend "vähem motiveeritud" tüüpe on. Aga võib seisma jääda, kui me ei saa ennast ühiskonnana vaktsineeritud. See ei ole ju normaalne kui pool ühiskonnast on vaktsineerimata ja sa annad signaali, et kui ei tee siis sind ei võeta väkke.
                        Sellist asja tuleks vältida iga hinna eest.
                        Teen tapeeti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                          Mina näen siin probleemi teises suunast.
                          Elu ei jää seisma kui üks lend "vähem motiveeritud" tüüpe on. Aga võib seisma jääda, kui me ei saa ennast ühiskonnana vaktsineeritud. See ei ole ju normaalne kui pool ühiskonnast on vaktsineerimata ja sa annad signaali, et kui ei tee siis sind ei võeta väkke.
                          Sellist asja tuleks vältida iga hinna eest.
                          Herem juhib ikka kaitseväge ja tema ülesandeks on tagada, et see oleks maksimaalses toonuses. Igasugune puhkpillikultuur, vaktsineerimispoliitika ja muu shit pole tema asi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            ega järgmine aasta nad ei pääse ju nagunii

                            huvitav jah, et millel põhineb kaitseväe juhataja optimism, et olukord aasta pärast praegusest erinev on,
                            kui vaktsineerimise % sama madalal püsib

                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            kui inimene ei soovi kaitseväkke minna, siis ma ei näe probleemi kui ta sinna ei lähe.
                            no vat, see on ainuvõimalik järeldus,
                            koroonavälisel ajal oleks see hoopis eraldi teema ja pole kindel, kas Herem seda üldse niimoodi tajub
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                              Ma küsiks, et kuidas härra boobek seda ise ette kujutab? Et kas tuleks nii kinni panna, et ühtki inimest ja asja sisse ja välja ei läheks? Või oleks ikkagi erandid? Kaubavedu, kuidas see toimiks? Tahaks kohe visiooni kuulda, et mil moel selline sulgemine reaalselt toimuks? Niisama "paneme kinni"-karjumine ilma edasise plaanita on natuke, mmm, kuidas nüüd viisakalt öelda.... idioodi käitumine...
                              Kuidas meil käituti, kui tuli ilmsiks uus tüvi? Kas piirati reisimise võimalusi? Kas testiti riiki sisenejaid? Kas nad pandi karantiini?

                              Ma tegelikult ka ei tea, sest minu jaoks oli aasta esimeses pooles n.ö lõbu pärast reisimine vastutustundetu.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Kuidas meil käituti, kui tuli ilmsiks uus tüvi? Kas piirati reisimise võimalusi? Kas testiti riiki sisenejaid? Kas nad pandi karantiini?

                                Ma tegelikult ka ei tea, sest minu jaoks oli aasta esimeses pooles n.ö lõbu pärast reisimine vastutustundetu.
                                Ma pole kuulnud ühestki riigist, mis oleks suutnud jääda deltatüve vabaks oaasiks teiste nakatunud riikide keskel. Võib-olla polegi mõistlik tuuleveskitega võidelda, sest demokraatlikku riiki ju täiesti kinni nagunii ei pane.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X