320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma sain ehmatuse osaliseks ja hakkasin juba enda reaalsustajus kahtlema, kui ühes väikeses poes oli peale minu üks maskikandja (sellelgi nina väljas). Kokku silmasin kuskil 7-8 klienti ja imestasin kui kõik uued kliendid ilma maskita ilmusid ja isegi poemüüja ei kandnud
    Last edited by Vask; 05.03.21, 00:16. Põhjus: Mõttekorduse kustutamine

    Kommentaar


      Algselt postitas Vask Vaata postitust
      (sellelgi nina väljas)
      Prisma siseraadio kuulutas kõvasti, et kui maski pole, kata suu salliga. Seega see "nina väljas" on täiesti OK siis ju?

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc. Vaata postitust
        Mõned tähelepanekud.
        3. Olles jälginud ühesilmaga oma proua fb d (või noh ta ikka jagab omi emotsioone minuga, kuna minul seda endal pole). Siis sellest kogunemiste keeldudest pole ju midagi kasu. Täna on kook ja kohvi ühe juures, homme teise juures jne..
        aga nii ongi! Need inimesed on samas enda arust ka väga ettevaatlikud ja isolatsioonis ja akrjuvad kuidas maskita inimesi tuleb seina äärde panna. Lihtsalt varasemalt sotsiaalselt üliaktiivsetele on nädalas 3 korda kellegiga kohvitamine ja sõbrantsidel külas käimine jms juba täielik isolatsioon. Ja siis väänatakse mingeid vante maskita kuskil ostukeskuses maha - vaevalt nüüd need tüübid suure leviku taga on.

        Kommentaar


          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
          aga nii ongi! Need inimesed on samas enda arust ka väga ettevaatlikud ja isolatsioonis ja akrjuvad kuidas maskita inimesi tuleb seina äärde panna. Lihtsalt varasemalt sotsiaalselt üliaktiivsetele on nädalas 3 korda kellegiga kohvitamine ja sõbrantsidel külas käimine jms juba täielik isolatsioon. Ja siis väänatakse mingeid vante maskita kuskil ostukeskuses maha - vaevalt nüüd need tüübid suure leviku taga on.
          Aga töötab hästi, sest mitte keegi ei unda, kuidas vaktsineerida ei suudeta, aga pekstakse neid skeptikuid.

          Enihau, need piirangud on ikka tavainimesele tõeliselt tüütud. Mul tuli täna kell 10 koristaja. Nagu mis teed? Kinno? Ei, kinni. Poodi riideid ostma? Nääh, kinni. Sööma kuhugi? Kinni!

          Vähemalt on Martin nii hea ülemus, et pole keelanud tööletulemist.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Enihau, need piirangud on ikka tavainimesele tõeliselt tüütud. Mul tuli täna kell 10 koristaja. Nagu mis teed? Kinno? Ei, kinni. Poodi riideid ostma? Nääh, kinni. Sööma kuhugi? Kinni!

            Vähemalt on Martin nii hea ülemus, et pole keelanud tööletulemist.
            Tavaline inimene ei tea koristajast midagi, teeb netflix ja chill ning kino asemel saab ilmselt kodus magada

            Kommentaar


              võtad koera ja lähed jalutama

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Aga töötab hästi, sest mitte keegi ei unda, kuidas vaktsineerida ei suudeta, aga pekstakse neid skeptikuid.

                Enihau, need piirangud on ikka tavainimesele tõeliselt tüütud. Mul tuli täna kell 10 koristaja. Nagu mis teed? Kinno? Ei, kinni. Poodi riideid ostma? Nääh, kinni. Sööma kuhugi? Kinni!

                Vähemalt on Martin nii hea ülemus, et pole keelanud tööletulemist.
                Individuaaltreening on lahti. Mine jõusaali või kuskile, saad veel inimeseks.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Aga töötab hästi, sest mitte keegi ei unda, kuidas vaktsineerida ei suudeta, aga pekstakse neid skeptikuid.

                  Enihau, need piirangud on ikka tavainimesele tõeliselt tüütud. Mul tuli täna kell 10 koristaja. Nagu mis teed? Kinno? Ei, kinni. Poodi riideid ostma? Nääh, kinni. Sööma kuhugi? Kinni!

                  Vähemalt on Martin nii hea ülemus, et pole keelanud tööletulemist.
                  Ise oled suur filmihuviline ja kriitik ja nüüd ei oska Pulp Fictionit teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Aga töötab hästi, sest mitte keegi ei unda, kuidas vaktsineerida ei suudeta, aga pekstakse neid skeptikuid.

                    Enihau, need piirangud on ikka tavainimesele tõeliselt tüütud. Mul tuli täna kell 10 koristaja. Nagu mis teed? Kinno? Ei, kinni. Poodi riideid ostma? Nääh, kinni. Sööma kuhugi? Kinni!

                    Vähemalt on Martin nii hea ülemus, et pole keelanud tööletulemist.
                    Osta see teine korter ära, käid seal hängimas kui koristaja staabis on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas risto Vaata postitust
                      Osta see teine korter ära, käid seal hängimas kui koristaja staabis on.
                      No ma pole päris selline, kellel tuimalt siin aktsiaportfellid 10k kaupa nädalas kõiguvad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        võtad koera ja lähed jalutama
                        Väga hea soovitus!
                        Koera võtmine teeb enamasti inimesest parema inimese.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Väga hea soovitus!
                          Koera võtmine teeb enamasti inimesest parema inimese.
                          Alati on võimalik ka kellegi teise koera jalutada.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Nii et kes heaks inimeseks tahab saada, kirjutage PM.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Oma koer on parem ikka. Kinnitan
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                                Nii et kes heaks inimeseks tahab saada, kirjutage PM.
                                Töötad Floras?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X