320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Kuidas sportlased jne suudavad iganädal 10x neid teste teha. Ma tegin täna 1 korda testi ja ma olen siiamaani vaimselt kui füüsiliselt katki. Meeletult värdjalik tunne kui see pulk ninast sisse läheb. Never ei lase teist korda seda teha.
    jäänud kõrvu, et nad teevad oma testi süljeproovist.

    Ise ootan samuti aega mil see ora ajju meetodi välja vahetab

    Kommentaar


      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Kuidas sportlased jne suudavad iganädal 10x neid teste teha. Ma tegin täna 1 korda testi ja ma olen siiamaani vaimselt kui füüsiliselt katki. Meeletult värdjalik tunne kui see pulk ninast sisse läheb. Never ei lase teist korda seda teha.
        Päris 10 korda nädalas ei tee neid vist siiski keegi, aga minu poeg augusti lõpus ja septembri alguses tegi kokku 9 korda ning tunnistas, et lihtsalt harjumise asi
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kuidas sportlased jne suudavad iganädal 10x neid teste teha. Ma tegin täna 1 korda testi ja ma olen siiamaani vaimselt kui füüsiliselt katki. Meeletult värdjalik tunne kui see pulk ninast sisse läheb. Never ei lase teist korda seda teha.

          Käisin eile testi tegemas. Olin valmis kõige hullemaks. Jutte käib igasuguseid, et pisarad hakkavad jooksma ja selline tunne nagu keegi sorgiks ajus jne.

          Minu isiklikult kirjeldan seda tunnet nii- nagu keegi kõditaks hästi kergelt sulega ninas. Ilmselt sõltub ikka väga palju proovi võtjast ja inimese valulävest ( mitte et see mul väga suur oleks).

          Vaimselt võttis läbi küll. Ilmselt sellepärast, et olen liiga palju kuulnud negatiivsest kogemusest testimisel. Hirm on see, mis mehe araks teeb .

          PS! Olen negatiivne.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Delfi uudis: "JPMorgani ökonomistid: meil on jõuludeks Euroopa taasavamise kohta häid uudiseid"

            Oh neid suurpankade ökonomiste küll, vean kihla et 2008 oli säärane uudis ka:

            Lehman Brothers ökonomistid: "2009 aasta tuleb meil veelgi edukam, kui kõik eelnevad"

            Kommentaar


              Jep! Või suurpankur: "Järgmine aasta tuleb väga hull! Ärge kulutage raha, vaid säästke ja koguge!"

              Kommentaar


                kui nüüd see ennustus täide läheb, siis on see muidugi vandenõuteoreetikutele vesi veskile
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Täna mõtlesin vist esimest korda viimase kümne aasta jooksul, et peaks kaklema või noh lõuksi sõitma. Mingi näss jutlustas Haabersti Rimi parklas, et koroonat ei ole olemas ja muidugi valis minu välja, kes ma maski ette panin autos, et poodi minna. Tuli ja karjus poole meetri peal, et koroonat pole ja visake mask minema. Oleks ühe sammu veel astunud, siis...aga hoiatus sõnadega, et tõmba uttu või ma panen sulle maski jõuga ette, mõjus ja minema ta astus, tatistades. Jeesus.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    Täna mõtlesin vist esimest korda viimase kümne aasta jooksul, et peaks kaklema või noh lõuksi sõitma. Mingi näss jutlustas Haabersti Rimi parklas, et koroonat ei ole olemas ja muidugi valis minu välja, kes ma maski ette panin autos, et poodi minna. Tuli ja karjus poole meetri peal, et koroonat pole ja visake mask minema. Oleks ühe sammu veel astunud, siis...aga hoiatus sõnadega, et tõmba uttu või ma panen sulle maski jõuga ette, mõjus ja minema ta astus, tatistades. Jeesus.
                    mis teatrit te poisid mängite?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Täna mõtlesin vist esimest korda viimase kümne aasta jooksul, et peaks kaklema või noh lõuksi sõitma. Mingi näss jutlustas Haabersti Rimi parklas, et koroonat ei ole olemas ja muidugi valis minu välja, kes ma maski ette panin autos, et poodi minna. Tuli ja karjus poole meetri peal, et koroonat pole ja visake mask minema. Oleks ühe sammu veel astunud, siis...aga hoiatus sõnadega, et tõmba uttu või ma panen sulle maski jõuga ette, mõjus ja minema ta astus, tatistades. Jeesus.
                      Reede õhtul Selveris, ma olin pm viimane klient, v noh eelviimane. minu taga oli üks purjus tüüp veel kes tuigerdas. Maksin oma asjad ära ja hakkasin asju kotti panema ja see purjus vend ja müüja jäid lihtsalt üksteist vaatama v noh müüa ootas, et mida ta tahab ja siis....see krdi müüa lihtsalt aevastas mitu korda ja ei pannud faking kätt ette ka ja no ofc müüa oli rõve ja selline inimene paras ahju panna aga naljakas oli selle purjus venna reaktsioon, kohe lendas minema Ehk jah kui tahate mõnest inimesest lahti saada, lihtsalt aevastage kätt suu ette panemata ja see inimene teeb kohe sääred.
                      Ma ise tegelt ehmusin ka ära, õnneks sain just viimase asja kotti ja panin ise ka sääred. faking jube on ikka, kui inimesed aevastades käsi suu ette ei pane. Ma siin ei mõtle praegu ekstra koroona pärast vaid nagu üleüldiselt. Ma olen faking national geographicut vaadanud ja näinud sealsetest testidest, kui kaugele su pisikud lendavad.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Homsest kui maski ei käi ja nagu ori ei allu igas asjas, siis surub politsei su maha kui ei meeldi või tõmmatakse 9600 eurot trahvi. Ma naeran, et ma olin väike põngerjas kui Vanaisa rääkis, kuidas Eesti kunagi andis oma riigi ilma ühegi püssipauguta ära ja eestlase loomust teades, siis varsti juhtub see taas. Siis tundus see selline lambi vanainimese heietamine. Nüüd andsime taas oma vabaduse ja demokraatia ära. Vähemalt sai lapsepõlve vabas riigis veeta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Homsest kui maski ei käi ja nagu ori ei allu igas asjas, siis surub politsei su maha kui ei meeldi või tõmmatakse 9600 eurot trahvi. Ma naeran, et ma olin väike põngerjas kui Vanaisa rääkis, kuidas Eesti kunagi andis oma riigi ilma ühegi püssipauguta ära ja eestlase loomust teades, siis varsti juhtub see taas. Siis tundus see selline lambi vanainimese heietamine. Nüüd andsime taas oma vabaduse ja demokraatia ära. Vähemalt sai lapsepõlve vabas riigis veeta.
                          Kas oli valus ka kui pea ära lõid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Kas oli valus ka kui pea ära lõid?
                            Ma ei mäleta. Maski kandmisest tekkinud hapnikupuudusest kukkusin kokku eks siis lendasin peaga kuhugile.

                            Kommentaar


                              Ma ka selle maski kandmise poolt ei ole, aga kurat, kui see tooks endise maailma kiiremini tagasi, siis ma paneks kasvõi 2tk korraga neid ette.

                              Kommentaar


                                Ma näiteks ei pane turvavööd ka peale, tra te mu vabadust piirate nahui ega ma matsu nkn ei pane, sest ma täiega hea sõitja ja üldse ega see teisi ei kaitse ju kui mul see peal mv.

                                Ma olen enam kui kindel, et raudpolt igal maskiorjal on helkur ka LOL
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X