320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kallas ja Aab sirge seljaga ütlesid, et uusi piiranguid ei soovitatud. Irja Lutsar väitis aga täiesti vastupidist. Miks need inimesed endiselt puldis on? Või miks teadusnõukogu veel tegutseb, kui nende soovitused on alla arvestust? Emb-kumb peaks nagu head aega ütlema, ei? Kas siis riigijuhid kes luiskavad päris räigelt, või siis teadusnõukogu, kes annab täiesti ebapädevaid soovitusi.

    Üldiselt on see päris kriminaalne, kui riigipea enda või erakonna edu nimel valetab ning arstide/teadlaste soovitustele näitab keskmist sõrme(just praeguses kriisis eriti. See pole mingi poliitmäng). Eriti olukorras, kus Kallas igal võimalusel nahutab EKREt nende debiilsuste eest(mis on õige!). Selge on ju see, et nädal varem piiranguid oleks päästnud mõne eestimaa inimese elu.

    teie topicuga läheb ehk nii palju kokku, et need juht-ja pealkirjad mis oleks olnud Jürka valitsemise ajal samas situatsioonis, või veel enam EKRE ministrite suust tulnuna. Tsiteerides peast plasticit “kuskil delfi toimetuses lendaksid dom perikal korgid pealt sovetskoe asemel”.

    Kommentaar


      Algselt postitas nimastain Vaata postitust
      teie topicuga läheb ehk nii palju kokku, et need juht-ja pealkirjad mis oleks olnud Jürka valitsemise ajal samas situatsioonis, või veel enam EKRE ministrite suust tulnuna. Tsiteerides peast plasticit “kuskil delfi toimetuses lendaksid dom perikal korgid pealt sovetskoe asemel”.
      Väga väsinud retoorika 20 minutit enne piirangute ja vaktsiinivastase massiprotesti algust, kuhu Helme kutsus üles inimesi osalema. Ma pole veel näinud, et teda nahutatud kordagi oleks.

      Kommentaar


        Muidugi see meelevaladus on päris vahva küte, kutse "massilisele kodanikuallumatusele", "Sparta ruulzz", "uus vabadusvõitlus".

        Kommentaar


          Kas keegi seletaks ära, mis autoriteet see Kaari Saarma on? Paistab, et sai 15 aastat tagasi molekulaarbioloogia magistri ning nüüd tegeleb meditsiiniseadmete impordiga? Et mis reaalne seos tal selle valdkonnaga on?

          Kommentaar


            Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
            Väga väsinud retoorika 20 minutit enne piirangute ja vaktsiinivastase massiprotesti algust, kuhu Helme kutsus üles inimesi osalema. Ma pole veel näinud, et teda nahutatud kordagi oleks.
            Pole enam minister ega valitsuses. Seal on võetud hetkel ilmselt see suund, et mida vähem kirjutame seda parem. Suur osa delfi lugejast on siiski vaktsiinide ja piirangute poolt. Niisama Helmedele eetrit anda poleks tark.

            Kui sa veidikene mõtled, siis mida tooks selliste avalduste esitlemine või vastukiri delfi poolt, et ärge kuulake Helmet? Ilmselt veel suuremat trotsi mingite inimeste seas, pluss suurendaks meeleavalduses osalejate arvu. Kas või nende inimeste osas, kes muidu vaktsiini jms. vastane pole, aga EKRE meeldib. Vaatab, krt, peavoolumeedia jälle meie liidri kallal jne. reaktsioonid.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              Kas keegi seletaks ära, mis autoriteet see Kaari Saarma on? Paistab, et sai 15 aastat tagasi molekulaarbioloogia magistri ning nüüd tegeleb meditsiiniseadmete impordiga? Et mis reaalne seos tal selle valdkonnaga on?
              2002 vms oli ta üks uuringu autoritest, kus uuriti rediste füsioloogiat. Sellest nendele lamemaalastele piisab, et teda pidada covid eksperdiks.

              Kommentaar


                Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                Kas või nende inimeste osas, kes muidu vaktsiini jms. vastane pole, aga EKRE meeldib.
                See on hea point, mul sama asi. Ma peaks tegelikult joomisega piiri, kuid niiväga meeldib oksendada, et ei saa

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Tolle Delfi artikli kronoloogia on midagi sellist:

                  1) Koroonapiirangutevastane arvamustoimetaja paneb pöördumise kellelegi midagi ütlemata üles. Siin eriti mingit viga pole, ega kõike ei peagi kooskõlastama ja vahel läheb tõepoolest lappama. Viimane sama jabur arvamusartikkel oli vist üks "kas Putin on homoseksualist" tekst.
                  2) Päevatoimetajal lööb korraks pirni põlema, et wtf see asi on. Artikli ilmutaja aga kinnitab, et ta googeldas üle ja kõik seal nimekirjas on reaalselt tegutsevad arstid. Päevatoimetaja võtab ka nimekirjast paar suvalist nime, kes on tõepoolest päris arstid. Esimene viga, päevatoimetajal on nii palju ülesandeid, et ta ei jõua asjadesse normaalselt süveneda.
                  3) Mõned teised töötajad hakkasid kisama, et mida kuradit te ilmutate. Artikkel võeti kuni Fischeri kommentaari lisamiseni maha, siis pandi taas üles.
                  4) Sekkus mõni ülemus ja lasi asja lõplikult maha võtta. See on ilmselt viga nr. 2, 95% Delfi veebiartiklite klikkidest tuleb esimese paari tunni jooksul. Peale seda neid niikuinii eriti ei loeta, anti vaid võimalus teatud kontingendile kisada, missugune tsensuur meil ajakirjanduses on.

                  Ehk, jah, totaalne fuckup.
                  Oota, kas ma saan õigesti aru, et fuckup on see sellepärast, et seal olid paar luuserit avaldusele alla kirjutamas? Et see oli nüüd see, kust jooksis joon? Päevatoimetaja jaoks, kui seal oleks "päris arstid", siis ongi kõik ok?


                  täitsa putsis ausalt jätkuvalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                    See on hea point, mul sama asi. Ma peaks tegelikult joomisega piiri, kuid niiväga meeldib oksendada, et ei saa
                    Ma ei saanud su torkest aru.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Oota, kas ma saan õigesti aru, et fuckup on see sellepärast, et seal olid paar luuserit avaldusele alla kirjutamas? Et see oli nüüd see, kust jooksis joon? Päevatoimetaja jaoks, kui seal oleks "päris arstid", siis ongi kõik ok?


                      täitsa putsis ausalt jätkuvalt.
                      Ära mu sõnu puhta kullana võta, ma ei tea täpselt, mida need inimesed mõtlesid. Ma tean ainult seda, mida mulle räägiti. Aga see järgnev on siis minu isiklik arvamus, ära seda mõnele väljaandele või kõikidele teistele isikutele üle kandma hakka:

                      Jah, kui päris arstid saadaksid sellise asja, siis nagu iseenesest võiks üles riputada küll. Ei tasu meedia mõju ülehinnata. Kui tuimalt ignoreerida, hakkab see levima Facebookis, Telegramis ja kuskrtteabveel. Seda juba ka "vaadake, kuidas peavoolumeedia meid ignoreerib!" kastmes. Lõpuks näeb asja ikka sama arv inimesi. Sama värk selle tänase meeleavaldusega. Kui üldse ei kajasta, on kont tüüpidele otse hammaste vahele visatud. Muidugi teine äärmus on see "lähen ja teen kõige napakamate tüüpidega intervjuu ning panen suurelt esikale", mida üks meediamaja päris palju harrastanud on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Ära mu sõnu puhta kullana võta, ma ei tea täpselt, mida need inimesed mõtlesid. Ma tean ainult seda, mida mulle räägiti. Aga see järgnev on siis minu isiklik arvamus, ära seda mõnele väljaandele või kõikidele teistele isikutele üle kandma hakka:
                        Kui ma meediamajade või väljaannete osas olevat arvamust sulle üle kannaks, siis usu mind, me ei räägiks omavahel.

                        Aga siiski on see jätkuvalt muretsema panev, et ka sina ei saa jätkuvalt ka täna aru, milles näiteks konkreetselt minu jaoks oli asja tuum.

                        Nagu ma korduvalt olen juba öelnud, teil ajakirjanikena ja meediaväljaannetel laiemal lasub ka teatav vastustus, mida nüüd pehmendada mingi "ah ei tasu mõju ülehinnata" on päris nõme. Minu jaoks on selge, et viimased päevad on toimunud päris ja reaalselt "koordineeritud" andmine vaktsineerimise suunal nii avaliku sektori kui ka "neljanda võimu" tegevuste läbi. Seda kõik ära tappa selliste pealkirjadega, millest jääb ristivastupidine mulje on ülinõme.

                        Ma võin sulle homme tuua paar päris tarka praktiseerivat arsti, kes aga noh, natukene uhhuud teatud kontekstis. Arvadki, et on ok neile tuginedes panna "arstide ja teadlaste ühispöördumine: "Me ei soovita ennast vaktsineerida". Seda tänase päeva konteksti arvestades? Aga seda su kolleegid vastutustundetult ja läbimõtlematult tegid.

                        Ka meediamajas sees võiks olla mingis osas teatav "ühtsus" ja "seljad koos", mitte pugeda "sõnavabaduse" taha ja toota selle egiidi all absoluutset sitta igas ilmakaares.

                        p.s. ma 1 korra põgusalt mainisin oma "vihakõnedes", et ehk ei peaks selliseid artikleid ülesse panema. Sisuline mõte oli aga siiski see, et ehk ei peaks päris sellise pealkirjaga neid artikleid panema

                        Kommentaar


                          Kuna viirus levib kontrollimatult, siis täielik lockdown.
                          Kuna libainfo ja lollus levib kontrollimatult, siis lülitame kogu riigis interneti välja.

                          Valige Mõnu kriisijuhiks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kuna viirus levib kontrollimatult, siis täielik lockdown.
                            Kuna libainfo ja lollus levib kontrollimatult, siis lülitame kogu riigis interneti välja.

                            Valige Mõnu kriisijuhiks!
                            Pisenda pisenda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Pisenda pisenda.
                              Mida?

                              Kommentaar


                                Kas mõni nendest jorssidest seal Vabaduse platsil pärast haigestumist julgeb mainida ka,et sain viiruse just tollelt vahvalt koosviibimiselt!?
                                Ja miks Moonika Helme ei laula? Kuskilt jäi meelde,et tädi rääkis endast kui väga talendikast lauljast!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X