320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pints, aga siis sa peaksid ju aru saama ja ise vastust teadma oma küsimusele, miks Merck uue, juhuslikult miljon korda kallima koroonaravimi leiutas ja odavat ivermektiini downplay`b
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust
      Pints, aga siis sa peaksid ju aru saama ja ise vastust teadma oma küsimusele, miks Merck uue, juhuslikult miljon korda kallima koroonaravimi leiutas ja odavat ivermektiini downplay`b
      Krt ma kahtlen, et nad oma ahnuses oleksid nii kaua üldse venitanud ja väidetavalt on molnupiravir ikka miskit täiesti uut, mille patendi nad alles hankisid - täielikult ma sinu mõtet muidugi välistada ei saa, sest see pole minu spetsaliteet lihtsalt.

      Kommentaar


        Arendamiskulude taha ei saa pugeda, kui see on public funded....

        Stronger government regulations should be in place to ensure that companies do not profit excessively from public funding or, at the very least, that some of the profits are plowed back into government funding for other innovative research.


        Reutersi covidi teemalisi faktikontrollijaid peaks ka kriitilise pilguga vaatama:

        Jim Smith, the Former President and CEO of Thomas Reuters and now the current Chairman of the organization also sits as a board member at Pfizer – except under the name James Smith. Robert Ma…


        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Krt ma kahtlen, et nad oma ahnuses oleksid nii kaua üldse venitanud ja väidetavalt on molnupiravir ikka miskit täiesti uut, mille patendi nad alles hankisid - täielikult ma sinu mõtet muidugi välistada ei saa, sest see pole minu spetsaliteet lihtsalt.
          Huvide konflikte on küll

          "Merck has committed to give ivermectin away for free "as much as needed, for as long as needed" in the Mectizan® Donation Program [Merck (B)], to help eliminate river blindness."

          "Ivermectin is off-patent, there are many manufacturers, and Merck is unlikely to be able to compete with low cost manufacturers."

          "Japan requested Merck conduct clinical trials early in the pandemic and they declined."

          "Over $US10B in near-term Molnupiravir orders are expected if approved "

          102 ivermectin COVID-19 controlled studies. 85% improvement for prophylaxis, p < 0.0001. 61% improvement for early treatment, p < 0.0001. 39% improvement for late treatment, p < 0.0001. ivmmeta
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Kas see kahe pildi värk on vandenõuteooria loomiseks taaskord, nagu see pfizeri enda kodukal ilusti kirjas poleks https://www.pfizer.com/people/leader...rs/james_smith

            Kommentaar


              See, et sa jumal teab kust tulnud uuringute (?) pealt võrdled antibakteriaalset ravimit viraalsega, ma ei tea, ma lähen magama, tundub liiga retarded jälle.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Huvide konflikte on küll

                "Merck has committed to give ivermectin away for free "as much as needed, for as long as needed" in the Mectizan® Donation Program [Merck (B)], to help eliminate river blindness."

                "Ivermectin is off-patent, there are many manufacturers, and Merck is unlikely to be able to compete with low cost manufacturers."

                "Japan requested Merck conduct clinical trials early in the pandemic and they declined."

                "Over $US10B in near-term Molnupiravir orders are expected if approved "

                https://ivmmeta.com/#merck
                Seal on see olukord, et kui Ivermectin oleks päriselt efektiivne, siis keegi selle ikka ülesse korjaks (hiinlased/venelased) või kuna patent vaba siis mõni teine tootja (kasvõi riiklik) püüaks seda oma PRis kasutada/rakendada. Paraku kipub tänapäeval teadustööde hulgas olema uskumatult palju absurdset müra - kõik püüavad omale vahendeid valimata nime teha. Olen farmaatsiatööstust põgusalt kombanud, koostöös Glenmark Pharmaceuticalsiga ja see ei kõla usutavalt, et toimiv ravim nii lihtsalt kõrvale heidetakse - vabade patentide puhul seda pigem timmitakse natukene või nuputatakse miskit juurde, et siis hiljem seda juba turunduses kasutada a la lisad toimeaine mille kohta kõik teavad, suvaline-vitamiin aga mille kasutegur on olematu, kuid turunduses töötab hästi, sest kõik teavad, et suvaline-vitamiin on kasulik - isegi kui seda läbi seedekulgla või naha pole võimalik omastada. Meilgi inimesed pelgavad toimeainepõhiseid retsepte ja eelistavad pigem kaubamärgi/turundse eest juurde maksta. Ühes segmendis on tootjad varem ka müünud sama koostisega aga erinevas hinnaklassis tooteid (levinud praktika), isegi kaubamärki muutmata - Nivea näiteks, kelle jala- ja kätekreem tulid samalt liinilt (hinnavahe oli mitmekordne). Minu arvates oleks see Mercki poolt arusaamatu käik aga võime ka eriarvamusele jääda, sest minu teadmistele tuleb lagi ette, mis välistab osalemise edasises arutelus.

                Kommentaar


                  Tundub naljakas, et vaktsiinide vastu (mis tegelikult valmisid kõigi maailma riikide tähelepanu all) on skepsis nii suur, aga ivermektiini ollakse valmis kohe manustama, kui vaid dr Helme sellekohased suunised kuskil üritusel mikrofoni välja ütleb. Vahet ju pole, et selle mõju osas koroonaviirusele alles uuringud käivad.

                  Aga see selleks, vabakal räuskamas käia on ju tore.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Eks nende härrade jaoks piisab ainult hanerasvast ka. Ivermektiin on juba täitsa järgmine samm.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                      Tra, sa ka. kahju.
                      Ma tean ravimitest nii palju, et kui viin ei aita, siis on perse majas. Ja siis ma pigem võtan seda va veini ja jälgin mängu aeg-ajalt mingit joba hõigates. Lõpuks väsin ja teen väikese viski. Ronin kotile ja hommikul potile. Lihtne elu.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Tundub naljakas, et vaktsiinide vastu (mis tegelikult valmisid kõigi maailma riikide tähelepanu all) on skepsis nii suur, aga ivermektiini ollakse valmis kohe manustama, kui vaid dr Helme sellekohased suunised kuskil üritusel mikrofoni välja ütleb. Vahet ju pole, et selle mõju osas koroonaviirusele alles uuringud käivad.

                        Aga see selleks, vabakal räuskamas käia on ju tore.
                        Ja kui see idee tundub jabur, on helme videointervjuu näol tegemist delfi deepfakega ja mitte miski ei kõiguta

                        Kommentaar


                          Edward Laane on vast Meie terve selle koroona-ajastu tasakaalukaim ja otsusekindlaim avalik juhtfiguur - Saarlastel on vedanud https://saartehaal.postimees.ee/7367...b-edward-laane
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                            Tundub naljakas, et vaktsiinide vastu (mis tegelikult valmisid kõigi maailma riikide tähelepanu all) on skepsis nii suur, aga ivermektiini ollakse valmis kohe manustama, kui vaid dr Helme sellekohased suunised kuskil üritusel mikrofoni välja ütleb. Vahet ju pole, et selle mõju osas koroonaviirusele alles uuringud käivad.

                            Aga see selleks, vabakal räuskamas käia on ju tore.
                            Just. Ja need klounid tõsimeeli vist söödaks seda asja inimestele, kui võimule tuleks. Lihtsalt vaatan fox newsi vms ja selle pealt pakun lahendusi, sittta need inimesed. Päris hirmutav, kui nii mõelda ja ei lähe minutitki, kui pimeuskujad tulevad kah siin seda egiptimaa bahdi vms ülikooli uuringutega pähe määrima, sest mitte kunagi eksiv ekre kaabu nii ütles.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                              Just. Ja need klounid tõsimeeli vist söödaks seda asja inimestele, kui võimule tuleks. Lihtsalt vaatan fox newsi vms ja selle pealt pakun lahendusi, sittta need inimesed. Päris hirmutav, kui nii mõelda ja ei lähe minutitki, kui pimeuskujad tulevad kah siin seda egiptimaa bahdi vms ülikooli uuringutega pähe määrima, sest mitte kunagi eksiv ekre kaabu nii ütles.
                              Sa oled ka full retard. kahju.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                kaala, sinu poolt välja toodud uuring on üks suur scam. Kui on huvi, siis võid siit lähemalt sellest naljast lugeda:

                                The preprint endorsing ivermectin as a coronavirus therapy has been widely cited, but independent researchers find glaring discrepancies in the data


                                Mingil osal ühiskonnast on täielik pime usk enda iidolitesse ja neil puudub igasugune allikakriitilisus. Sellepärast me olemegi praegu sellises olukorras, et sinusuguseid inimesi on liiga lihtne manipuleerida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X