320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Kunstimuuseum mõtleb sarnaselt, ainult vastupidisest vaatepunktist - miks
    muuseumid on suletud, aga kaubaduskeskused avatud? pangu siis juba kõik kinni
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Kas pagariärid on ka nv kinni, või on see stiilis osta kohv ja saiake kaasa?

      Kommentaar


        "aa mis eurovisioonist saab"

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Osta Drogba autobiograafia ja teksad reedel ära ja säästa närve? Või ma ei saa täpselt aru, milles probleem on.
          Ma kirjutasin pika teksti valmis juba, sest sa said täiesti valesti aru, aga siis mõtlesin, et cmon Nasfal kui sa midagi oma elujooksul oled teada saanud, siis seda, et Taavi Usta ei usu koroonat ja Manu fännid tõlgendavad asju ainult oma suva järgi. Seega ma lähen ostan Drogba autobiograafia ja teksad reedel ära.

          Kommentaar


            krissucool aaaee? Jube hästi kukkus välja see uimerdamine ja piirangutega kummi venitamine?

            Kommentaar


              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                T2pselt nii lollid ongi inimesed,et tahame endale trahve jms+ pealekaebamine . "Miks ei trahvita nutt". Minge peegli ette ja m6elge palju te l2bi k2ite inimestega kui maskiga poes ei ole- kahepalgelisus.

                Iga p2ev s6idavad ford transitis 8 ehitusmeest sees t66le. Ei aita poliitikute n2puvibutustest,et pysige kodus ja pange kodus kyproki. Pere vajab toitmist

                Kommentaar


                  alati võib minna hullemaks...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    Ma näen siin lahendust pandeemiale! Inimestele üle maailma tuleb öelda, et iga haigestunu/kahtlusalune peab andma eriti valusa ja rõveda anaaltesti ja inimesed on nagu võluväel kõpsti kodudes ja paari kuu pärast on õhk puhas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MNa Vaata postitust
                      Ma näen siin lahendust pandeemiale! Inimestele üle maailma tuleb öelda, et iga haigestunu/kahtlusalune peab andma eriti valusa ja rõveda anaaltesti ja inimesed on nagu võluväel kõpsti kodudes ja paari kuu pärast on õhk puhas

                      Kommentaar


                        Praegu naerate, aga kui teid varsti kuskil ostukeskuses maha väänatakse, et anal swabi teha on teine asi! Preemium liiga mängijatele ei taha selles valguses mõeldagi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                          Praegu naerate, aga kui teid varsti kuskil ostukeskuses maha väänatakse, et anal swabi teha on teine asi! Preemium liiga mängijatele ei taha selles valguses mõeldagi
                          China rolls out anal swab coronavirus test, saying it’s more accurate than throat method

                          Kommentaar


                            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                            T2pselt nii lollid ongi inimesed,et tahame endale trahve jms+ pealekaebamine . "Miks ei trahvita nutt". Minge peegli ette ja m6elge palju te l2bi k2ite inimestega kui maskiga poes ei ole- kahepalgelisus.
                            Mina ei käi üldse inimestega rohkem läbi. Maski panen juba kodus ette ja võtan ära kui jälle koju jõuan. Kodus olen üksinda.

                            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                            Praegu naerate, aga kui teid varsti kuskil ostukeskuses maha väänatakse, et anal swabi teha on teine asi!
                            Miks mind peaks maha väänatama? Ma kannan koguaeg maski.


                            Minu poolest võiks sinusuguseid mitte lihtsalt maha väänata, vaid panna seina äärde ja maha lasta.

                            Kommentaar




                              lol

                              Kommentaar


                                Üks eesti päritolu MMSi jünger sai Soomes taudilevitamise eest veidi sakutada. Kas Soome on nüüd ebademokraatlik paariariik?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X