320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    ptv

    Õnneks on riik hakanud erasektorist (ja mujaltki) nupukaid tüüpe (ajutiselt) appi kutsuma ja õnneks on erasektorist nad sinna ligidale lastud ka.

    Milline vembumees muidugi selle ainsa usaldusväärse, sest kõigi teiste usaldusväärsus lasti just selle Romero kirjeldatud kommunikatsiooniga ribadeks, ametniku Popovi Saaremaale saatis, see võttis päris suure riski, kui Eesti uus ülemarst nüüd mingi tõve külge saab.

    Popovi peaks kaitsma nagu USAs kaitstakse Anthony Faucit, kes Trumpi sõnumeid muudkui silub.


    Arkadi Popov

    Kommentaar


      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
      Tegelikult on eesliinil olevatele inimestele plaksutamine, telefoniga lehvitamine ja mis iganes asjad globaalne trend.
      Palun aga: https://www.thelocal.de/20200326/how...-corona-crisis



      jne
      Jep, Kolumbias ka igaõhtune teema. Minu arust täitsa chill. Eestlastel muidugi emotsioone pole ja pigem ollakse kibestunud.

      Kommentaar


        selle telefonivärgiga... ega idee ju ei ole paha. lihtsalt siin ilmselt mõju isikul, kes selle idee välja käis. Oleks laiem rahvaalgatus või mingi muu üleskutse, oleks vast fine nagu. President oligi aga kaua vaiki olnud, ju oli vaja kuidagi oma olemasolu näidata ning kukkus koomiliselt välja.

        Kommentaar


          Telefonivilgutamise üle kurdab sama kontingent, kes igal sammul räägib Buratinost, Brüsseli käpikust jne.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Telefonivilgutamise üle kurdab sama kontingent, kes igal sammul räägib Buratinost, Brüsseli käpikust jne.
            Mm, ei, minu arvates on see ka totter ja just seepärast totter, et see näeb hale välja ja toob pigem vastupidise efekti. Buratinost ja Brüsseli käpikust ma pole jahunud. Aga nemad muidugi käivad kõige kallal, mida president teeb.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Mm, ei, minu arvates on see ka totter ja just seepärast totter, et see näeb hale välja ja toob pigem vastupidise efekti. Buratinost ja Brüsseli käpikust ma pole jahunud. Aga nemad muidugi käivad kõige kallal, mida president teeb.
              Millal see lõpeb hale olemast? Siis kui rohkem inimesi koroonasse sureb? Siis kui mõni haiglatöötaja koroonasse sureb? Millal solidaarsus sisse lööb?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Millal see lõpeb hale olemast? Siis kui rohkem inimesi koroonasse sureb? Siis kui mõni haiglatöötaja koroonasse sureb? Millal solidaarsus sisse lööb?
                Et kui suure paneelmaja peale on üks tuluke, siis sureb inimesi vähem või kuidas? Ses osas, et Kaljulaidi intekas ETV-s oli väga hea ja rahustav. Selles olukorras võikski ta sõna võtta rohkem kui tagasivalimist mitte ootav ja keskeltläbi neutraalne isik. Aga siis tuleb korraga tulukesekampaania. Et nagu päriselt?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  President oligi aga kaua vaiki olnud, ju oli vaja kuidagi oma olemasolu näidata ning kukkus koomiliselt välja.

                  jah, lehvitamiskampaaniaga ühinemine tuli paar päeva peale K. Parise ootamatut otserünnakut.. mitte Helmete, vaid presidendi suunal nähtamatu-olemise süüdistusega
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kui Lõuna-Euroopa riikides surevad inimesed tuhande kaupa päevas, siis meie omad on mures mingi müstilise diktatuuri tekkimise pärast, kusjuures kaitseminister (eeldatav diktaator?) on seejuures ju pärinud kogu opositsiooni lugupidamise.

                    Jumala õnn, et see kuradi võrgumäng üldsegi Saaremaal toimus, mitte Tallinnas näiteks. Vabandus saarlaste ees, et niimoodi ütlesin.
                    Saarlasena kinnitan, et vabandamiseks pole põhjust - takkajärele oli see ikka korralik blessing in disguise (mitte saarlsatele muidugi).

                    Mis puudutab Jüri Luike, siis ma ka pole veel kohanud inimest, kes oleks temaga koos töötanud või varem kokku puutunud ja temast lugu ei peaks.

                    Kommentaar


                      Aga mul oli naabritel 10 külalisega grill eile aias. Head karantiini!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Aga mul oli naabritel 10 külalisega grill eile aias. Head karantiini!
                        112 aitab!
                        Sellised asjad tuleb eos lõpetada.

                        juhtub ka selliseid asju :
                        Iisakus läks oma koroonahaigusest teadlik mees nakkusest hoolimata sõprade juurde alkoholi tarvitama, tagajärjeks olid uued nakatunud. See juhtum võis olla põhjuseks, miks eriolukorra juht, peaminister Jüri Ratas keelas neljapäeva õhtul oma korraldusega koroonaviirusesse haigestunutel kodunt lahkumise.

                        Kommentaar


                          An Open Letter from Dr. Sucharit Bhakdi, Professor Emeritus of Medical Microbiology at the Johannes Gutenberg University Mainz, to the German Chancellor Dr. Angela Merkel. Professor Bhakdi calls fo…


                          Emeriitprofessori kiri Angela Merkelile.
                          "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                          Kommentaar


                            Palju muidu üldine suremuse % on maailma ja riikide kuude lõikes eelnevate aastatega muutunud?
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Palju muidu üldine suremuse % on maailma ja riikide kuude lõikes eelnevate aastatega muutunud?
                              Hommikul jooksis selline asi feedi

                              Kommentaar


                                "It might be" ei kõla iseenesest eriti veenvalt. Ma ei väida, et tal kindlasti õigus pole, kuid mul tekib küll küsimus, et kas see on reaalne meditsiiniteaduslik väide või lihtsalt filosoofiline mõttelend?

                                Samal ajal hakkab vaikselt selguma, et Hiina "abi" on tegelikult täielik kräpp:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X