320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Geniaalne!

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust


      Geniaalne!
      Kui see vasakpoolne oleks legaalses vanuses, siis ma läheks jutuga kaasa
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Algselt postitas kaala Vaata postitust
        Kui see vasakpoolne oleks legaalses vanuses, siis ma läheks jutuga kaasa
        On, on. Kõrred suus/käes.
        Päris irooniline plakat suitsetajate käes.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Vaatasin ka, kes minu mordaraamatus olevatest sõpradest osales üritusel - Üks on jalgpallur madalamas liigas ja teine on muusik. Mõistan ja andestan.
          Ja ma igaks juhuks ei hakka sellest ürituse korraldajast pikemalt rääkimagi, sest õnnestus lapsepõlves temaga ühes kandis üles kasvada. Lihtsalt tõestab seda, et see internet on ikka üks pagana tore tööriist. Tõesti. Konnatiigisuperkangelased.org

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Kui see vasakpoolne oleks legaalses vanuses, siis ma läheks jutuga kaasa
            Vasakpoolsega ju ikka ei läheks, kamoon?

            Kommentaar


              Algselt postitas szandor Vaata postitust
              Vasakpoolsega ju ikka ei läheks, kamoon?
              Läheks ikka, ma olen vasakukäeline ka näiteks
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust


                Geniaalne!
                On ju ajaloost teada, et suitsetamisega kinnitati oma pühendumust.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Peaminister Jüri Ratas ütles tänasel pressikonverentsil, et kaubanduskeskuste siseruumides kehtib laupäevast 50 protsendi täitumuse nõue.


                  Pean üles tunnistama, et need piirangud on täiesti mõttetud kui keegi maske ei kanna ja kõik rõõmsalt välismaal käivad trippimas - võiks ju õppida sellest viirusest iga kuu midagi, aga noh mis sa jürist ja lutsarist ikka tahad.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    https://www.postimees.ee/7124761/mee...ll-kumme-ohtul

                    Pean üles tunnistama, et need piirangud on täiesti mõttetud kui keegi maske ei kanna ja kõik rõõmsalt välismaal käivad trippimas - võiks ju õppida sellest viirusest iga kuu midagi, aga noh mis sa jürist ja lutsarist ikka tahad.
                    Ega siin kirja pandud piirangutega midagi ei aita enam niikuinii. Lõpuks tuleb ikka mingi äss, kes siseruumis 200 inimesega peo korraldab, sest noh see pole keelatud ju.

                    Kommentaar


                      Mis te sellest arvate, et viiruse numbrid hakkasid tõusma just siis, kui maksid tulid kohustuslikuks?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Mis te sellest arvate, et viiruse numbrid hakkasid tõusma just siis, kui maksid tulid kohustuslikuks?
                        et maski kohustusega jäädi 14+ päeva hiljaks. või kolded ja nakatumised tekivad kohtades kus neid lihtsalt nagunii ei kanta.

                        kui sul tungiv huvi tõestada, et maskid on mõttetud või üritad sellele viidata, siis soovitaks uuringu läbi viia, et mis % nakatanutest on enda ümber maske näinud/ mitu % kannab neist maske jne.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Mis te sellest arvate, et viiruse numbrid hakkasid tõusma just siis, kui maksid tulid kohustuslikuks?
                          või siis on lihtsalt lihtsam defineerida nüüd

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            https://www.postimees.ee/7124761/mee...ll-kumme-ohtul

                            Pean üles tunnistama, et need piirangud on täiesti mõttetud kui keegi maske ei kanna ja kõik rõõmsalt välismaal käivad trippimas - võiks ju õppida sellest viirusest iga kuu midagi, aga noh mis sa jürist ja lutsarist ikka tahad.
                            Nõustun sinuga. Näo katmine on ju täiesti nali. Suvaline kalts moepärast ninale tõmmata..Miks selle reegli täitmist ei kontrollita. Ma enam ei käi poes (toidu toob selver). Ühsitransporti ma ka enam ei kasuta. Kasutame mõlemad autot.
                            Nagu reaalselt kas me olemegi nii suitsiidne rahvas? Kõigil on suva?

                            p.s Kõik lubadeta auto heiterid võivad sooja kohta minna.

                            Kommentaar


                              Enam-vähem samad mõtted.
                              Ööklubi Hall juht Elena Natale ütles ERR-ile, et ööelule pannakse ebaproportsionaalselt karmid piirangud, pigem võiks tema arvates kehtestada üleüldised meetmed, kuna viirus levib ka mujal kui ainult öösiti avatud asutustes.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                et maski kohustusega jäädi 14+ päeva hiljaks. või kolded ja nakatumised tekivad kohtades kus neid lihtsalt nagunii ei kanta.

                                kui sul tungiv huvi tõestada, et maskid on mõttetud või üritad sellele viidata, siis soovitaks uuringu läbi viia, et mis % nakatanutest on enda ümber maske näinud/ mitu % kannab neist maske jne.
                                Mu teada on ainult üks uuring avaldatud, kus väidetakse, et too viirus Vist silma kaudu ei levi, sest mingist kestast Vist läbi ei lähe. Suur täht on sellepärast, et see oli ka uuringus rõhutatud.

                                Kohustuslikus korras maski kandmine pole vist suurt midagi teistes riikides muutnud?

                                Et pole vist päris täpselt teada, kuidas ikkagi too viirus levib. (Ma ei pea silmas nüüd toda respiratoorseid kanaleid pidi levimise kirjeldust).

                                Vist.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X