320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Trumpil on oma viimasteks nädalateks kaunis kurjad plaanid.

    "[McEnany] said other senior administration officials would receive the virus, but did not offer names."

    LINK
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      ma ei tea kes Uusberg on et ma ta väljaütlemist tardiks ei peaks pidama. Mingist kõikvõimsast käest jahumine jätab eheda sellise mulje et artikli autor saatis meili et ou räägiks sel teemal, tüüp oli nõus, võttis enne intekat telegrami lahti ja põhines sellel oma argumendid.
      See "tard" nüüd teadusnõukoja liige, et ilmselt keeps getting worse neile, kes telegrami ei loe.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        See "tard" nüüd teadusnõukoja liige, et ilmselt keeps getting worse neile, kes telegrami ei loe.
        täpsustus, ma ütlesin ta jutu kohta seda, mitte tema enda.

        Muidu sobilik koht, saavad koos Fischeriga oma mudeleid teha ja pärast põhjendada, et pandi mööda seetõttu, et algandmed ikka polnud õiged.

        Kommentaar


          https://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=92010041 esimene meedik
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Kuressaare pereraadio Tallinna stuudios intervjuul käinud rahandusminister Martin Helme ütles, et COVID-19 ei ole loomulik viirus, vaid toodetud asi, mis on Hiina biolaborist kas plehku pannud või välja lastud.


            Tõde on selgunud.

            Kommentaar


              Midagi valesti ta ei öelnud ju
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Kui mälu ei peta, siis kevadel läks Kuressaare haiglast juba keegi
                308

                Kommentaar


                  Eestis suri möödunud ööpäeval esimene koroonaviirusega tervishoiutöötaja, 53-aastase naine, kes töötas hooldajana Kuressaare haiglas.


                  Hooldajal oli astma
                  eks kaasnevad haigused teevadki tervenemise palju raskemaks ja suurendavad riski
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Hooldaja pole päris meedik siiski.
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Hooldajal oli astma ka ja ta üritas end toona c-vitamiiniga ravida. Et veidi teine kaasus tõesti.

                      Kommentaar


                        Pikk lõim vaktsiinidest. Avage eraldi aknas, et kõike lugeda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Hooldajal oli astma ka ja ta üritas end toona c-vitamiiniga ravida. Et veidi teine kaasus tõesti.
                          Kollaste kuulikeste närimine on muidugi täiesti teine asi, kuid Edward Laane manustas ju intravenoosselt osade patsientide ravimisel lisameetmena suurtes annustes c-vitamiini, huvitav kas seda praktiseeritakse tänini?

                          Kommentaar


                            tunnen ka paari koroona läbi põdenud pensionieelikut-pensionäri ja sisuliselt ju vitamiinidega ravitaksegi seda tõbe. kellelegi pole kohe eriravimeid kirjutatud, apteegi käsimüügist saad mingit rögalahtistit, kurgu-ninaspreisid ja paratsetamooli palaviku vastu. c ja d vitamiini soovitatakse immuunsüsteemi parandamiseks. kui hullemaks läheb või 10 päeva jooksul terveks ei saa, siis hakatakse vaatama, kuidas edasi. minu tuttavad said terveks ja naasesid ellu nii, et teist koroonatesti isegi ei tehtud.

                            Kommentaar


                              Lasteaias lapse rühmakaaslase peres koroona. Lasteaed väidab, et kõik rühma lapses on lähikontaktsed ja rühm pandi kinni. Samas ma ei tea kas laps üldse käis siis lasteaias kui see koroonapere laps.
                              Terviseamet pidi ühendust võtma. Nädal möödas ei kippu ega kõppu.

                              Kas ma pean ise nüüd uurima hakkama kas laps/mina oleme lähikontakaed või peaks niikaua kuni TA kõne tuleb ringi siiberdama?
                              (Nädal on möödunud)

                              Ütleks, et sitemini ei saa lahendada seda situatsiooni.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Lasteaias lapse rühmakaaslase peres koroona. Lasteaed väidab, et kõik rühma lapses on lähikontaktsed ja rühm pandi kinni. Samas ma ei tea kas laps üldse käis siis lasteaias kui see koroonapere laps.
                                Terviseamet pidi ühendust võtma. Nädal möödas ei kippu ega kõppu.

                                Kas ma pean ise nüüd uurima hakkama kas laps/mina oleme lähikontakaed või peaks niikaua kuni TA kõne tuleb ringi siiberdama?
                                (Nädal on möödunud)

                                Ütleks, et sitemini ei saa lahendada seda situatsiooni.
                                Sina ei oleks nii või naa lähikontaktne. Laps eneseisolatsiooni ja ise siiberda ringi
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X