320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Küsimus on selles, et kui inimene on karantiinis, siis ei tohiks ta poodi minna. Saad aru?
    tohib küsida, mida sa jahud hetkel?
    küsimus, mida eelnvad härrad arutasid olid, et millised on järjekorrad, mitte olukord, kes on karantiinis. ja sellest ka mu küsimus, kas keskealised kardavad poodi minna. sa natukene paned veidi umbluukest, lenc.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      millised on järjekorrad
      jrk- ongi sellepärast, et esm-st nädalaks karantiini jääjad ei tohi siis enam nelja seina vahelt lahkuda
      (ja käivad praegu veel poes ära enne pikemat pausi)
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Kõige hullemad ongi need paanitsevad inimesed, kes näevad igas köhatamist ja nuuskamist mingit ohuallikat. Mul näiteks on krooniline köha. Ootan juba huviga neid kahtlaseid pilke.
        Mhm, eile lennukis tagasi Eestisse üks vanem härrasmees köhatas, mille peale paar rida taga pool 20ndendates vene keelt kõnelev muulane hakkas ta peale täie pasaga karjuma.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Töötan Helsinki haiglas, kus ühel südamekirurgil ja medõel avastati viirus. pooled südamekirurgid saadeti garantiini, pluss teisi töötajaid ja 7 patsienti. kokku oli 36 vist. Köik haigla osakonnad on ühenduses 0 korruse tunneliga, mis on töötajate jaoks möeldud. tänaseks on seal liikumine piiratud pluss 3-4 ala pandi garantiini. teisipäeval nägin kaitseülikondades kiirabiarste inimesega toimetamas. töötajad tegid veel viiruse üle nalja, aga tänaseks saavad köik olukorra tösidusest aru. paar inimest ka haiguslehel, üks neist käis täna testimas, önneks tulemus negatiivne. praegu näib, et aja küsimus, kui kellelgi minu alal viirus avastatakse, saab rahulikult 2-3 nädalat kodus olla
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            tohib küsida, mida sa jahud hetkel?
            küsimus, mida eelnvad härrad arutasid olid, et millised on järjekorrad, mitte olukord, kes on karantiinis. ja sellest ka mu küsimus, kas keskealised kardavad poodi minna. sa natukene paned veidi umbluukest, lenc.
            Küsimus oli e-toidupoodides olevatest järjekordadest:
            Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
            Kui pikad on praegu järjekorrad e-toidupoodides, et kas nt täna tellides on lootust esmaspäeval kaup kätte saada?
            Need, kes on karantiinis, ei saa ise füüsiliselt poodi minna. Saad aru, Sambaz?

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              Töötan Helsinki haiglas, kus ühel südamekirurgil ja medõel avastati viirus. pooled südamekirurgid saadeti garantiini, pluss teisi töötajaid ja 7 patsienti. kokku oli 36 vist. Köik haigla osakonnad on ühenduses 0 korruse tunneliga, mis on töötajate jaoks möeldud. tänaseks on seal liikumine piiratud pluss 3-4 ala pandi garantiini. teisipäeval nägin kaitseülikondades kiirabiarste inimesega toimetamas. töötajad tegid veel viiruse üle nalja, aga tänaseks saavad köik olukorra tösidusest aru. paar inimest ka haiguslehel, üks neist käis täna testimas, önneks tulemus negatiivne. praegu näib, et aja küsimus, kui kellelgi minu alal viirus avastatakse, saab rahulikult 2-3 nädalat kodus olla
              mis näitab ilmekalt, et kõige kriitilisem on võimekus tagada arstiabi
              kui arstid kummuli, võid sambaze kombel veini juua, abi oodata pole
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Mingi nõuka mentaliteet lööb ikka välja- sõpruse rimis makaroni tooted, sügavkülmutatud köögiviljad ja liha otsas. Haabersti maximas nägi hommikul ikka sõjaks valmistuvaid inimesi, igasugu sodi olid kärud täis.
                Piimatooted on otsas, nii et Valio tellis täna transpordifirmalt topelt koguse masinaid. Selveritesse liigub iga päev juur- ja köögivilja aluseid 1,5 rekka täit kaupu ehk circa 55 alust. Täna 3 rekkat pluss tavaline veokas. Ehk, et ka Tallinna rahvas on lolliks läinud.
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Seltsimees Sambaz jõudis paar minutit tagasi veel ühe irvitava ja üleoleva kommentaari kirjutada, mis on nüüdseks kadunud. Mis juhtus, kas keegi tegi sulle lõpuks selgeks mis asi on karantiin ja miks selles olev isik ei saa ise poodi minna ja peab e-toidupoodide teenust kasutama?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lenc Vaata postitust
                    Seltsimees Sambaz jõudis paar minutit tagasi veel ühe irvitava ja üleoleva kommentaari kirjutada, mis on nüüdseks kadunud. Mis juhtus, kas keegi tegi sulle lõpuks selgeks mis asi on karantiin ja miks selles olev isik ei saa ise toidupoodi minna?
                    milles on see küsimus hetkel? miks sa paanitsed hetkel?
                    ma ei ole kindlasti üleolev. mind ajab see paanika-klaarika hetkel naerma jah. vaata mu pika monoloogi viimast teksti, vb siis sulle koidab miskit.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Mingi nõuka mentaliteet lööb ikka välja- sõpruse rimis makaroni tooted, sügavkülmutatud köögiviljad ja liha otsas. Haabersti maximas nägi hommikul ikka sõjaks valmistuvaid inimesi, igasugu sodi olid kärud täis.
                      Piimatooted on otsas, nii et Valio tellis täna transpordifirmalt topelt koguse masinaid. Selveritesse liigub iga päev juur- ja köögivilja aluseid 1,5 rekka täit kaupu ehk circa 55 alust. Täna 3 rekkat pluss tavaline veokas. Ehk, et ka Tallinna rahvas on lolliks läinud.
                      Käisin eile kristiine prismas, kus tavaliselt järjekorrad lähevad kaugele lettide vahele, Enne mind oli 1 inimene ja 2 minutiga olin väljas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Need, kes on karantiinis, ei saa ise füüsiliselt poodi minna. Saad aru, Sambaz?
                        Mask pähe ja anna minna.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          milles on see küsimus hetkel? miks sa paanitsed hetkel?
                          ma ei ole kindlasti üleolev. mind ajab see paanika-klaarika naerma hetkel naerma jah. vaata mu pika monoloogi viimast teksti
                          vb siis sulle midagi koidab.
                          Mina ei paanitse üldse. Ma käin rahulikult poes. Aga need, kes on karantiinis, ei saa seda teha. Nemad peavad e-toidupoodide teenust kasutama. Ja see pole mingi paanika, vaid täiesti normaalne reaalsus. Miks sa sellest küll aru ei saa?

                          Kommentaar


                            Ma ka ei paanitse, aga igaks juhuks ostsin endale täna 10*0,75 rummi, ehk paar nädalat pean vastu, kuigi kindel pole. Aa, juustupulki ostsin ka rimist 100 pakki, päeva menüü kenasti paigas.
                            PS. olen toiduainete tehnoloogiat ülikoolis õppinud, tean, et nii on õige.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lenc Vaata postitust
                              Mina ei paanitse üldse. Ma käin rahulikult poes. Aga need, kes on karantiinis, ei saa seda teha. Nemad peavad e-toidupoodide teenust kasutama. Ja see pole mingi paanika, vaid täiesti normaalne reaalsus. Miks sa sellest küll aru ei saa?
                              ei, sa ei saa aru. mu just ennist ütlesin, et pole karantiinis olevad inimesed, vaid point on miskit teist, aga mulle meeldib kuidas sa mugavalt keerutad teemast eemale.
                              mees, ma isegi ei viitsi suga vaielda, sest see tõde ei vii kuhugi.
                              aga kui sa tahad vaielda, siis vaata mu pika teksti vastust city fännile ja rõhutan viimast lõiku, et äkki siis sulle koidab.
                              otherwise, please man, cut the crap.

                              Kommentaar


                                Sambaz, mina vastasin konkreetselt ühele sinu kommentaarile:
                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                                Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                                Kui pikad on praegu järjekorrad e-toidupoodides, et kas nt täna tellides on lootust esmaspäeval kaup kätte saada?
                                Eile Tallinnas tellides lubati Selveris järgmise nädala reedet
                                Hirm on tõesti nii suur, et keskealised ei julge poodi minna? Päriselt ka või?
                                Selles kommentaaris sa konkreetselt naeruvääristasid e-toidupoodi kasutavaid inimesi. Mis ilmselgelt näitab, et sa ei saa aru selle teenuse vajalikkusest praegusel hetkel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X