320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mhmh. Võiks nad kokku korjata ja mingisse laagrisse koondada.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Siiski, vaktsineerimine kaitseb ka nakkumise ja edasiandmise eest, aga mitte 100%
      Ma sain Jollerist nii aru, et mida raskemalt on inimene haige, seda suurem on temas viiruse konsentratsioon (seda nakkavam ta on).
      Ehk.
      Türapea. Tuppes jobi. Kui sa oled haige, siis passi kodus või muidu õrnake, siis võta meetmed abiks ja inimesed ei pea solidaarset totalitarismi viljelema.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Seal selveris kus mina k2in vast mingi 30% ei kanna maski.

        2rge t2itke v6saharidusega Remaxi maakleri k2ske vaid tehke ise j2reldusi palju need maskid aidanud on!

        Kommentaar


          Hea yleskutse ja algatus m6nuagendilt. Viige oma laste m2nguasjad toompeale!

          Kommentaar


            Täna Mustamäe Prismas käies kuskil 95% kandsid ikka maski ilusti. Panin ise ka ette.

            Taksodes juhid kannavad, aga mulle on otse öeldud, et kui ei taha, siis ei pea kandma.
            Ühistranspordi kohta ei tea, kuna ei ole pärast juulikuud sattunud miski ime läbi ühegi peale.

            Tegelikult on tore näha, et valdaval enamusel on mõistust peas mitte olla protestimeelne t*rapea, ja vaatamata sellele, et no tõesti vatsik on seda hilpu näo ees kanda, siis on lootust, et praegused numbrid selle kolmanda laine tipuks ehk jäävadki ja tõsisemaid piiranguid tarvis ei lähe.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Täna Mustamäe Prismas käies kuskil 95% kandsid ikka maski ilusti. Panin ise ka ette.

              Taksodes juhid kannavad, aga mulle on otse öeldud, et kui ei taha, siis ei pea kandma.
              Ühistranspordi kohta ei tea, kuna ei ole pärast juulikuud sattunud miski ime läbi ühegi peale.

              Tegelikult on tore näha, et valdaval enamusel on mõistust peas mitte olla protestimeelne t*rapea, ja vaatamata sellele, et no tõesti vatsik on seda hilpu näo ees kanda, siis on lootust, et praegused numbrid selle kolmanda laine tipuks ehk jäävadki ja tõsisemaid piiranguid tarvis ei lähe.
              Ma vaatasin ka täna Kristiines käies, et no päris 95% ei julgeks öelda, aga selline 80-85% kindlasti, aga ikka näeb neid ilma maskideta kandjaid ka. Noh kui peab kandma, siis peab ja endal ka ees (Sorry Plastic, et ma ei saa sulle meelejärgi olev türapea olla sa keyboard warrior).

              Samas kui järjekorras ootasin ja ringi vaatasin, siis tegelt inimestel on need maskid ikkagi kohustusest ette pandud. Kellel on nina vaba, kellel on see lõuaotsas jne ehk kantakse seda rohkem moepärast ja kohustusest ja korrektsusele väga rõhku ei panda ning tänu sellele ma kahtlen, et kas see üldse mingit erilist effekti avaldab numbrites.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ma vaatasin ka täna Kristiines käies, et no päris 95% ei julgeks öelda, aga selline 80-85% kindlasti, aga ikka näeb neid ilma maskideta kandjaid ka. Noh kui peab kandma, siis peab ja endal ka ees (Sorry Plastic, et ma ei saa sulle meelejärgi olev türapea olla sa keyboard warrior).
                mul hea meel, et sa "meelega" ja "protestivaimust" kandmata ei jätnud nagu sa siin ükskord mõtlesid. Keyboard warriori viitest keeruline aru saada hetkel, sul justkui mingeid asju, mida sooviksid klaviatuuri abita arutada muidu?

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  mul hea meel, et sa "meelega" ja "protestivaimust" kandmata ei jätnud nagu sa siin ükskord mõtlesid. Keyboard warriori viitest keeruline aru saada hetkel, sul justkui mingeid asju, mida sooviksid klaviatuuri abita arutada muidu?
                  Sa tõlgendasid tookord veits üle. Ah ei sa siin ise paugutasid suurelt, et kas ma näkku julgen öelda ja värki täpselt enne suvepäevi ja ma ootasin sind, et su Westons ära juua, aga sa vedasid alt ja ei tulnud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Sa tõlgendasid tookord veits üle. Ah ei sa siin ise paugutasid suurelt, et kas ma näkku julgen öelda ja värki täpselt enne suvepäevi ja ma ootasin sind, et su Westons ära juua, aga sa vedasid alt ja ei tulnud
                    See hetkeline ületõlgendamine, olgu see reaalsus või olgu see tõlgendus, kahvatub igasuguste "väljamõeldud tädide" jm-de reaktsioonidega konteksti arvestades. Ole meheks.

                    p.s. inimene, kes "protestivaimus" otsustab maski mitte kanda on jätkuvalt türapea . Eks sellele järgnevate reaktsioonide järgi näha, kes ennast kuidas ülal peab.

                    Kommentaar


                      Kindlasti olla "türapea" ja mitte kanda maski ja mitte osaleda selles idiootsuses ning näidata protesti. Praegu ongi see hetk, kus vaadatakse kui taltsat oleme ja mitte-ise-mõtlemisvõimelised.
                      Vaadake, mis moodi info muutub kasvõi kuu aja vältel. Nagu müügimehed tegutsevad. Fakt on see, et haigusest ei teata väga palju ja need spetsialistid kooberdavad täielikus udus ning on loodud oma dogmad, mida surutakse lolli järjekindlusega ja ei kohanduta.

                      Põhipostulaadid (aegunud), millest praegune komejant lähtub:

                      -Vaktsineeritud ei levita haigust (??).
                      - Immuunsuspass- tõestab, et oled immuunne covidi vastu (???). Immuunne - nakkus-, tõvekindel
                      - Püha 70%, mis toob karjaimmuunsuse(???) . Ei too ju!. Keegi öelge meie klemmidele ka.

                      Lihtsalt see, kõik on liiga ajuvaba, et sellega kaasa minna. Tuled passiga rämmarilt, kus hüppate üksteise seljas ja hingate näkku võhivõõrastega. Lähed Selveri lettide vahele ja kohe mask pähe, sest nüüd tekkis ohtlik olukord, mida ennem ei olnud ja sinust saab pühamees, kes jälgib, et ka teistel oleksid maskid ees.

                      Asi peaks olema mõistlik, et seda järgida. Praegused piirangud on puhtalt selleks, et saada vaktsineerimata inimesed süstima, et oma püha 70 % (???) kätte saada.

                      Kommentaar


                        ?? Praegu ei olegi piiranguid. Küll võib kindel olla, et kui kari debiile jonnima hakkab jälle, siis saab flora oma euromängud tühjade tribüünide ees pidada.

                        Kommentaar


                          Ega kui turva või mõni tädi ikka väga palub, siis paned ette. Ei pea surmani võitlema hakkama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                            Kindlasti olla "türapea" ja mitte kanda maski ja mitte osaleda selles idiootsuses ning näidata protesti. Praegu ongi see hetk, kus vaadatakse kui taltsat oleme ja mitte-ise-mõtlemisvõimelised.
                            Vaadake, mis moodi info muutub kasvõi kuu aja vältel. Nagu müügimehed tegutsevad. Fakt on see, et haigusest ei teata väga palju ja need spetsialistid kooberdavad täielikus udus ning on loodud oma dogmad, mida surutakse lolli järjekindlusega ja ei kohanduta.

                            Põhipostulaadid (aegunud), millest praegune komejant lähtub:

                            -Vaktsineeritud ei levita haigust (??).
                            - Immuunsuspass- tõestab, et oled immuunne covidi vastu (???). Immuunne - nakkus-, tõvekindel
                            - Püha 70%, mis toob karjaimmuunsuse(???) . Ei too ju!. Keegi öelge meie klemmidele ka.

                            Lihtsalt see, kõik on liiga ajuvaba, et sellega kaasa minna. Tuled passiga rämmarilt, kus hüppate üksteise seljas ja hingate näkku võhivõõrastega. Lähed Selveri lettide vahele ja kohe mask pähe, sest nüüd tekkis ohtlik olukord, mida ennem ei olnud ja sinust saab pühamees, kes jälgib, et ka teistel oleksid maskid ees.

                            Asi peaks olema mõistlik, et seda järgida. Praegused piirangud on puhtalt selleks, et saada vaktsineerimata inimesed süstima, et oma püha 70 % (???) kätte saada.
                            sul on kogu maailm vaba, aga ikka oled selline mongol. see on küll ilmselt 'rumalate küsimuste' teema küsimus, aga kuidas inimesed nii lolliks suudavad aastal 2021 jääda?????

                            su labastes küsimustes on juba nii rumalad loogika vead sees, et proovime sulle hoopis seletada nagu lapsele, näiteks; rämmaril on kõik vaktsineeritud, seal pole maski vaja. selveris ei ole kõik vaktsineeritud, seal on maski vaja.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Nunuh, unustage pass koju.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                                Kindlasti olla "türapea" ja mitte kanda maski ja mitte osaleda selles idiootsuses ning näidata protesti. Praegu ongi see hetk, kus vaadatakse kui taltsat oleme ja mitte-ise-mõtlemisvõimelised.
                                Vaadake, mis moodi info muutub kasvõi kuu aja vältel. Nagu müügimehed tegutsevad. Fakt on see, et haigusest ei teata väga palju ja need spetsialistid kooberdavad täielikus udus ning on loodud oma dogmad, mida surutakse lolli järjekindlusega ja ei kohanduta.

                                Põhipostulaadid (aegunud), millest praegune komejant lähtub:

                                -Vaktsineeritud ei levita haigust (??).
                                - Immuunsuspass- tõestab, et oled immuunne covidi vastu (???). Immuunne - nakkus-, tõvekindel
                                - Püha 70%, mis toob karjaimmuunsuse(???) . Ei too ju!. Keegi öelge meie klemmidele ka.
                                Ja mis need maski- ja vaksivastate pädevad argumendid on, millest nad lähtuvad ja tõsist protesti teevad?

                                - Haiglad tegelikult oli tühjad, sest seda haigust pole olemas
                                - Tegelikult inimesed surevad muudesse haigustesse, aga keegi maksab kellelgi, et need läheksid koroonasurmadena arvesse. Tegelikult pole seda haigust olemas
                                - Maski kandmine tapab
                                - Vaktsiin tapab

                                Et praegune asi võib komejant ju olla, aga mis see parem lahendus on, et meil haiglad jälle täiesti umbes poleks? Tegelikult ka küsin. Seda "kõik on perses ja tehakse valesti" on hea räusata, sest maskidest ja piirangutest on kopp ees. Aga samas see "ärme tee midagi, sest see haigus on müüt" lähenemisse usun mina ja sajad tuhanded inimesed veel vähem, sest siis on jälle paari kuu pärast intensiivid täis ja kõik vittus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X