320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas doonald trumpil oli õigus?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      kas doonald trumpil oli õigus?

      Niipidi ei tohi seda infot spinnida, see on vihaköne
      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

      Kommentaar


        Ühe lausega, miks just seekord see väide eriti usutav on, erinevalt neist mustmiljoonist korrast, mil mõni USA ekspert seda varem pendeldanud on? Lihtsalt, et ei peaks 12 mintsa jälle mingit suvakräppi kuulama.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          Ühe lausega, miks just seekord see väide eriti usutav on, erinevalt neist mustmiljoonist korrast, mil mõni USA ekspert seda varem pendeldanud on? Lihtsalt, et ei peaks 12 mintsa jälle mingit suvakräppi kuulama.
          ega ei olegi eriti erinev nendest eelmistest. Lihtsalt point jääb sinna, et ehk neil usa ekspertidel lihtsalt õigus, arvestades kuidas wuhani labori suunal varemgi hoiatusi tehtud.

          Laias plaanis ilmselt kui hiina ise ei tule ütlema et my bad, siis ega selles asjas mingit paremat selgust ei tule ka

          Kommentaar


            Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
            MMS-i ärikas teeb sisuturundust.
            There it is:

            Armas kaasmaalane!

            Kui sa oled tutvunud meie kodulehega https://koroonavabaeesti.ee/, siis tead, et toimiv ja tõendatud lahendus koroonakriisile on olemas!
            Palume sinu abi, et see info viia iga valitsuse liikme, iga arsti ja õeni ning iga Eesti inimeseni. Saaksime pandeemia ja piirangud
            koheselt lõpetada.

            Vajame selleks toetust järgmiste kulutuste katmiseks: välireklaam, raadio– ja telereklaam, flaierid, droonireklaam jne. Soovi korral garanteerime annetaja anonüümsuse!

            Bitcoini aadress:
            Pangakonto: COMUSAV EESTI MTÜ

            Iga inimene ja iga panus loeb!
            Täname südamest
            Koroonavabaeesti.ee tiim

            Kommentaar


              droonireklaam... droonid on ju valitsuste vandenõu, et tõnumaalasi jälgida 24/7??

              Aga kriis saab nüüd kohe läbi, Ligil on plaan kuidas kohe kõik lahti teha ja ühiskond mandumisest päästa. See kriis ikka oskab üllatada. Täiskasvanud, elukogenud, poliitik jonnib nagu väike tita, et tema ei saa basseinis ujuda, pohhui see tervisehoiu noateral püsima jäämise situatsioon.

              Kommentaar


                selle uudise valguses paneb mõtlema et kuigi vaktsineerimine käsikäes läbipõdemisega käib päris suures hoos, ei ole ikka mingit plaani väga mitte aint eestil vaid ka teistel, et kuidas ja kellele mis piiranguid rakendada. Joller võib küll maalehes rääkida, et vaktsineeritutele piiranguid on vaja solidaarsusest, kuid väga jätkusuutlik see pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  There it is:

                  Armas kaasmaalane!

                  ......

                  Bitcoini aadress:
                  Pangakonto: COMUSAV EESTI MTÜ

                  Iga inimene ja iga panus loeb!
                  Täname südamest
                  Koroonavabaeesti.ee tiim
                  Supper, et konkurents tekib vabas ja siiras tõestuspõhises ajakirjanduses! Olen juba pikka aega toetanud püsiannetusega Telegrammi 5.99€/kuus, Vanglaplaneeti 10€ kuus ja Ekret igal valimistel ning samuti rahaliselt + valguse kanalite moraalset ja heade vibratsioonidega. Eks tuleb siis bitcoine osta, et ka koroonavabaeesti.ee õlg alla panna

                  Kommentaar


                    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                    Supper, et konkurents tekib vabas ja siiras tõestuspõhises ajakirjanduses! Olen juba pikka aega toetanud püsiannetusega Telegrammi 5.99€/kuus, Vanglaplaneeti 10€ kuus ja Ekret igal valimistel ning samuti rahaliselt + valguse kanalite moraalset ja heade vibratsioonidega. Eks tuleb siis bitcoine osta, et ka koroonavabaeesti.ee õlg alla panna
                    Vähemalt suudad eristada, et Vanglaplaneet on rohkem väärt kui Telegram

                    Kommentaar


                      Kuidas selline väärikas ettevõtmine siit radari alt läbi on läinud?

                      Kommentaar


                        Ja mis seal väärakat on? Oled seda seadust lugenud?

                        Ma saan aru,et see on seotud maskivastaste ja vaktsiinivastastega üheks kompotiks, aga võiks ju ka eraldi võtta seda mis seal kirjas on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                          Ja mis seal väärakat on? Oled seda seadust lugenud?

                          Ma saan aru,et see on seotud maskivastaste ja vaktsiinivastastega üheks kompotiks, aga võiks ju ka eraldi võtta seda mis seal kirjas on.
                          Seadust oskad lugeda, aga postitust mitte. Huvitav.

                          Kommentaar


                            Jah, seda paatost ma seal FB postituse alguses ja lõpus ei lugenud. OK, ütleme, et tekst on siis "natuke" väärakas jah :S
                            347 SE on hirmus lihtsalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                              Jah, seda paatost ma seal FB postituse alguses ja lõpus ei lugenud. OK, ütleme, et tekst on siis "natuke" väärakas jah :S
                              347 SE on hirmus lihtsalt.
                              väärikas-väärakas

                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Ma kannatasin ja lugesin selle postituse hoolikalt läbi ja ma ei saanud ikka aru, et kus nad seisavad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X