320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma hakkasin mõtlema, et kui 5Gd ja koroonat veel polnud, millega nad siis tegelesid?
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Ma hakkasin mõtlema, et kui 5Gd ja koroonat veel polnud, millega nad siis tegelesid?
      Chemtrailid, mms jms shit

      Pagulased ja homod ka.

      Kommentaar


        Jah, chemtrail meenus endale ka ja enne seda tegid vast tööd ning ei olnud aega lollustega tegeleda.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Jah, chemtrail meenus endale ka ja enne seda tegid vast tööd ning ei olnud aega lollustega tegeleda.
          Flat Earth on ka päris pikalt olnud juba

          Kommentaar


            Mujal oli fluoriid vees!

            Ja 9/11 sisetöö.

            Kommentaar


              Kuul ei käidud ja holokausti ei toimunud..

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Ma hakkasin mõtlema, et kui 5Gd ja koroonat veel polnud, millega nad siis tegelesid?
                Ärme unusta 4G-d

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Jah, chemtrail meenus endale ka ja enne seda tegid vast tööd ning ei olnud aega lollustega tegeleda.

                  Zeitgeist ja kogu sellest alguse saanud frantsiis. See oli minu meelest esimene interneti teel globaalselt nii edukalt turustatud vandenõu. Loe - umbes selleks ajaks olid ka enamus keskmisest juhmimad lääne inimesed Interwebzi igapäevaselt kasutama hakanud...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                    Miks seal 90% ainult naised jutustavad. Kaala, sina kui naisküsimuste ekspert: mis värk on?
                    Tervise teema, seepärast ma arvan
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Vandenöusid ikka mitmest klassist, vöiks nendest ka siis rääkida kus töde selgunud. Siis see pole enam muidugi vandenöu. Peale jäävadki totramad. Ka 9/11 ja holokausti ametlike versioonide kahtlejatel on head poindid. USA oli teadlik mis juhtuma hakkab ja vöib neid saamatuses vöi kaasa aitamises süüdistada küll. Holokausti puhul vöib vaielda, et hea lehm mida lüpsta. Suured numbrid on oletuslikud ja keegi poolakate, rumeenlaste ja geide genotsiidist natsi Saksamaal väga ei räägi - on nad ka omad kompensatsioonid saanud?
                      “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
                        Ma pole kuulnud ühestki riigist, mis oleks suutnud jääda deltatüve vabaks oaasiks teiste nakatunud riikide keskel. Võib-olla polegi mõistlik tuuleveskitega võidelda, sest demokraatlikku riiki ju täiesti kinni nagunii ei pane.
                        Ma juglen pakkuda, et kõige ohtlikum koht viiruse arenguks on ühistransport ja sellega kaasnev (nii riigis sees, kui vahel), sest sealt arenevat levikut on keeruline hinnata (hindame pigem seda, mis järgneb - et suurim viiruse arenemise koht on töökoht, perekond).
                        Kuna ma ise pole nüüd reisinud, vaid kuulnud muljeid, siis saadud info põhjal jääb mulje, et antud faasis toimuv on pigem farss.

                        Esimese lukustuse ajal saanuks teha sammukese edasi ja terve maailma kuuks lukku panna. Nii ehk naa oldi sellele üsna lähedal.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Kremlimeelsed Mart Helmele: teeme siis koostööd? Mart Helme kremlimeelsetele: jah!

                          Hakka või uskuma neid jutte, mis kunagi vanema Helme kohta liikusid, kui ta Venemaal toimetas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Kremlimeelsed Mart Helmele: teeme siis koostööd? Mart Helme kremlimeelsetele: jah!

                            Hakka või uskuma neid jutte, mis kunagi vanema Helme kohta liikusid, kui ta Venemaal toimetas.
                            EKRE lihtsalt on juba mõnda aega haistnud võimalust venekeelse valijaskonna juures, kuna keskerakond Ratase juhtimisel pole enam sama mis Savisaare all. Kuna tegu on sarnaselt Savisaare Keskile erakonnaga, mis on üles ehitatud vastandumise põhimõttele, ühisosa on päris palju, siis on üpris mõistlik seda sihtgruppi kõnetada. Jääb vaid loota, et valijate mälu päris lühike ei ole ja äkki mõni EKRE valija saab ka aru kui põhimõttelageda seltskonnaga tegu on ja läheb valib Isamaad nt.

                            Kommentaar


                              Päevapoliitika ja vandenõuteooriate (ehk vaimsete viiruste) jaoks on ju eraldi teemad olemas, kas pole?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas El President Vaata postitust
                                Päevapoliitika ja vandenõuteooriate (ehk vaimsete viiruste) jaoks on ju eraldi teemad olemas, kas pole?
                                Teemad (päevapoliitika/viirused) on omavahel tihkelt rägastikuks põimunud ja käivad käsikäes, kas pole?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X