Lehekülg 163, kokku 175 EsimeneEsimene ... 63113153159160161162163164165166167173 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 241 kuni 3 260, kokku 3484
    Pähkel. Kasutaja Fc. avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2017

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Praegu sõidan trolliga Mustamäele restosse. Kõik kannavad peale mu maski. Eile vaatasin ka Lasnakale sõites sama, samuti kõik kandsid.

P.s. mul läks maskil see faking kõrva taha käiv nöör katki.
    Sa soovid öelda sellega?
    Peale selle, et oled hooletu.
    Või, et kui ühes trollis on kõik tublid inimesed siis mujal enam olema ei pea? Või?

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Sa soovid öelda sellega?
    Et inimestesse on veidi ikka usku, noh nii enne sinu postitust vms.

Meeskonnaliige Kasutaja Eilaveel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Et inimestesse on veidi ikka usku, noh nii enne sinu postitust vms.
    Mina usun ka, et mõnu postitus oli pigem näide, kuidas inimesed ikka veel kuulavad ja kuuletuvad. Mis on iseenesest tore. Kui sellest tolku oleks. Kui kõik kannaks FFP2 maski, kannaks seda korrektselt, vahetaks seda 4 tunni tagant, ei katsuks maski väliskülgi sõrmedega, ja hoiaks ülima täpsusega 2m vahet... Ka siis ei kaoks see viirus kuhugi...rääkimata sellest pakazuhhast selle tekstiili/sünteetikaga, mis ühistranspordis toimub

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Plastic siin on neid protesteerivaid vendi lademetes, miks sa nüüd ei sekku?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Sa soovid öelda sellega?
    Või, et kui ühes trollis on kõik tublid inimesed siis mujal enam olema ei pea? Või?
    Et inimesed ikka üldiselt kannavad. Muud ei midagi.

Meeskonnaliige Kasutaja Ingmar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
    Mina usun ka, et mõnu postitus oli pigem näide, kuidas inimesed ikka veel kuulavad ja kuuletuvad. Mis on iseenesest tore. Kui sellest tolku oleks. Kui kõik kannaks FFP2 maski, kannaks seda korrektselt, vahetaks seda 4 tunni tagant, ei katsuks maski väliskülgi sõrmedega, ja hoiaks ülima täpsusega 2m vahet... Ka siis ei kaoks see viirus kuhugi...rääkimata sellest pakazuhhast selle tekstiili/sünteetikaga, mis ühistranspordis toimub
    Mitte ühestki viirusevastasest meetmest üksi ei piisa, et viirus ära kaoks. See ei tähenda, et maski kandmisest kasu ei oleks. Tualettpaberi kasutamine ei tee ka perset täiesti puhtaks, aga enamik inimesi arvab, et päris ilma ka ei saa.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Mitte ühestki viirusevastasest meetmest üksi ei piisa, et viirus ära kaoks. See ei tähenda, et maski kandmisest kasu ei oleks. Tualettpaberi kasutamine ei tee ka perset täiesti puhtaks, aga enamik inimesi arvab, et päris ilma ka ei saa.
    See on ju ka mingite sakslaste vandenõu!

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Kui oled pro-vaktsiin, ole ka pro-bidee!

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
    Kas tualettpaberist on tõesti kasu kui peale iga kasutamist uuesti taskusse paned ja nii mitu kuud järjest?
    Mina kandsin corona tippajal enne vaktsiine poes buffi või shemaghi, et oleks seaduse järgi jokk. Ametiasutuses nagu näiteks perearst kui mingit tõendit vaja oli, siis igaks sajaks juhuks FFP2. Lamemaalane olen vist?

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Kas tualettpaberist on tõesti kasu kui peale iga kasutamist uuesti taskusse paned ja nii mitu kuud järjest?
    Mina kandsin corona tippajal enne vaktsiine poes buffi või shemaghi, et oleks seaduse järgi jokk. Ametiasutuses nagu näiteks perearst kui mingit tõendit vaja oli, siis igaks sajaks juhuks FFP2. Lamemaalane olen vist?
    Jah, ei ole kombeks siin mingeid vahepealseid "natuke üht natuke teist" hinnanguid anda. Kui keegi ütleb "hüppa!", siis sa kas teed seda:
    a) alati
    b) mitte kunagi

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Aga äkki ongi nii, et poes kasutad korduvkasutatavat, arsti juures/lennujaamas ffp2, bussis midagi kolmandat või mõlemat. Aga mitte, et pohyolo ja lasen üle?

Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tänases EPLis:

"Vandenõuteoreetikute üks jutupunkte on, et koroonapandeemia eksisteerib ravimifirmade nuumamise tõttu. Ometi ei takista see ühtmoodi mõtlejate gruppides inimestel üksteisele ravimeid ja toidulisandeid soovitada....Eesti ühes Telegrami grupis soovitatakse võtta tsinki, C-vitamiini, joodi ja hulka teisigi toidulisandeid, et keha paremini viirustele vastu hakkaks. Mõni inimene postitab lausa detailseid õpetusi, mida ja mis koguses võtta, et keha kõige tervem ja vastupidavam oleks"

ma saan aru et artikli point on et üks ravimifirma kõik, kuid kirjutada negatiivses toonis vitamiinide võtmist on küll üsna tagurlik näide sellest

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    Tänases EPLis:

"Vandenõuteoreetikute üks jutupunkte on, et koroonapandeemia eksisteerib ravimifirmade nuumamise tõttu. Ometi ei takista see ühtmoodi mõtlejate gruppides inimestel üksteisele ravimeid ja toidulisandeid soovitada....Eesti ühes Telegrami grupis soovitatakse võtta tsinki, C-vitamiini, joodi ja hulka teisigi toidulisandeid, et keha paremini viirustele vastu hakkaks. Mõni inimene postitab lausa detailseid õpetusi, mida ja mis koguses võtta, et keha kõige tervem ja vastupidavam oleks"

ma saan aru et artikli point on et üks ravimifirma kõik, kuid kirjutada negatiivses toonis vitamiinide võtmist on küll üsna tagurlik näide sellest
    Ma arvan, et sa said artikli poindist valesti aru. See vitamiini näite mõte on irooniline, sest uhhuud arvavad, et vaktsiinide süstimine nuumab ravimitootjaid ja nad ei soovi seda teha. Samas aga soovitatakse tarvitada kõik muid ravimeid ja vitamiine, et viirus eemale hoida. Lõppkokkuvõttes ikka ravimifirma saab oma raha kätte uhhuu käest.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Apotheka ja muud apteegid pidid just enda suure kasumi saama igasugu vitamiinidest, toidulisanditest ja muust sellisest, mida otseselt nagu vaja põle, aga kõik muudkui ostavad.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

omast kogemusest väidaks, et arstid, eeskätt perearstid, on ka väga varmad igasugu toidulisandeid soovitama. aga ussirohu jutt on üsna arusaamatu. seda ju käsimüügist "lamemaalased" ei saa. kui arstid kirjutavad välja, siis kirjutavad.

Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Apotheka ja muud apteegid pidid just enda suure kasumi saama igasugu vitamiinidest, toidulisanditest ja muust sellisest, mida otseselt nagu vaja põle, aga kõik muudkui ostavad.
    "Eestis kannatab ligi 80% inimestest D-vitamiini puuduse all, mille tagajärjeks võib olla kõrgem vastuvõtlikkus viirustele"

https://tervis.ohtuleht.ee/977220/tu...da-ka-apteegis

Vöi oli see sisuturundus v. Palju Südameapteek maksab sellise uudise eest ka

Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

D vitamiini puuduse masstestimine ja lisandina sissesöömine on klassikaline moodsa ussiõli juhtum.

Eesti koondislane Kasutaja gizmoduck avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    D vitamiini puuduse masstestimine ja lisandina sissesöömine on klassikaline moodsa ussiõli juhtum.
    ma just terve elu kasvanud teadmisega et põhjamaa elanikel by default D vitamiini puudus ja vitamiine peaks võtma.

Eesti koondislane Kasutaja Rudy avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ma just terve elu kasvanud teadmisega et põhjamaa elanikel by default D vitamiini puudus ja vitamiine peaks võtma.
    See teadmine on õige.

Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Oled siis ilmselt kogu aeg terve nagu purikas ja energiajänes? Seda müügimehed ju lubavad. Mina tean paljusid inimesi, kes selle D vitamiini puuduse katastroofi konksu täiega alla neelasid kui see hullus Eestisse jõudis. Haigeks jäid täpselt sama tihedalt kui varem ja sügis-kevad väsimuse üle kaebasid ka kuigi numbrid olid testides ideaalilähedased. Paar aastat hiljem ei võta neist seda lisa D-elupäästjat enam ükski...

gizmole vastus siis.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud