320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
    ma just terve elu kasvanud teadmisega et põhjamaa elanikel by default D vitamiini puudus ja vitamiine peaks võtma.
    See teadmine on õige.

    Kommentaar


      Oled siis ilmselt kogu aeg terve nagu purikas ja energiajänes? Seda müügimehed ju lubavad. Mina tean paljusid inimesi, kes selle D vitamiini puuduse katastroofi konksu täiega alla neelasid kui see hullus Eestisse jõudis. Haigeks jäid täpselt sama tihedalt kui varem ja sügis-kevad väsimuse üle kaebasid ka kuigi numbrid olid testides ideaalilähedased. Paar aastat hiljem ei võta neist seda lisa D-elupäästjat enam ükski...

      gizmole vastus siis.

      Kommentaar


        Algselt postitas vendetta Vaata postitust
        Oled siis ilmselt kogu aeg terve nagu purikas ja energiajänes? Seda müügimehed ju lubavad. Mina tean paljusid inimesi, kes selle D vitamiini puuduse katastroofi konksu täiega alla neelasid kui see hullus Eestisse jõudis. Haigeks jäid täpselt sama tihedalt kui varem ja sügis-kevad väsimuse üle kaebasid ka kuigi numbrid olid testides ideaalilähedased. Paar aastat hiljem ei võta neist seda lisa D-elupäästjat enam ükski...

        gizmole vastus siis.
        Mis haigused sul d-vitamiini puudusega siis sama palju tulid? Köha ja nohu, puukentsefaliit või B-hepatiit äkki?
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Nende toidulisandite ja vitamiinidega pidi jah see teema olema, et keha ei omasta kui neid kuidagi vägivaldselt tabletikujul sisse süüakse. Teine teema kui oma söögiharjumusi muuta. Ehk siis c vitamiini tabla asemel söö mustsõstraid või sidrunit.
          Erandiks juhtumid, kus kehal on tõeline puudus millestki, aga pole kindel kas see põhjamaade rahvaste d-vitamiini puudus selle alla kuulub.

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Mis haigused sul d-vitamiini puudusega siis sama palju tulid? Köha ja nohu, puukentsefaliit või B-hepatiit äkki?

            Minust ei olnud jutt ju? Olid inimesed, kes jäid uskuma, et D vitamiini tase on võti kuidas sügis-talv nakkushooaja haigused külge ei hakka. Gripist alates kuni tõesti isegi üldist väsimust selgitas müügimees D vitamiini numbritega. Alguses olid õnnelikud ja üritasid teisigi oma usku pöörata. Hiljem vähehaaval kõik loobusid D vitamiini taseme testimisest ja lisandina võtmisest, sest mingit reaalselt tajutavat vahet ei olnud.

            +1 LeeRomeno jutule ka. Kui mingid analüüsid paigast ära, siis enne lisandeid võiks proovida toitumisharjumusi muuta või parandada. Omalt poolt julgen alati soovitada kvaliteetset värsket kala menüüsse. D vitamiini ja muud kasulikku ja maitsev ka.

            Kommentaar


              vist nii ja naa,

              eks D nagu ka muid vitamiine on erisuguseid
              (ühest küljest on peale sügis-talvist kaamost ja mõnikord ärajäänud suve inimestel tohutu D-vitamiini puudus, aga meie apteegis sellist ei pruugi olla)

              keemikust klassivend veidi selgitas

              D-vitamiinil on eri vormid. Veres mõõdetakse kaltsidiooli, aga müügil on ainult kolekaltsiferool ehk "D3".
              Kalas ja munas on veidi seda kaltsidiooli
              Retseptiravimina on mõnel pool, nt Hispaanias

              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Neid maske ei kanna poodides väga tihti ei kliendid, emõnikord turvatöötajad ega ka müüjad/saaliteenindajad. Et noh. Tõmmake maha see kohustus juba parem.
                see hetk vist käes, kui vähem on maskis kui maskita inimesi.
                Tõmmake maha see kohustus juba parem.2.0.

                Kommentaar


                  Täna Poes tundus tõesti,et 50-50 oli maskis ja maskideta suhe. Väga palju kovidioote vist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    Minust ei olnud jutt ju? Olid inimesed, kes jäid uskuma, et D vitamiini tase on võti kuidas sügis-talv nakkushooaja haigused külge ei hakka. Gripist alates kuni tõesti isegi üldist väsimust selgitas müügimees D vitamiini numbritega. Alguses olid õnnelikud ja üritasid teisigi oma usku pöörata. Hiljem vähehaaval kõik loobusid D vitamiini taseme testimisest ja lisandina võtmisest, sest mingit reaalselt tajutavat vahet ei olnud.

                    +1 LeeRomeno jutule ka. Kui mingid analüüsid paigast ära, siis enne lisandeid võiks proovida toitumisharjumusi muuta või parandada. Omalt poolt julgen alati soovitada kvaliteetset värsket kala menüüsse. D vitamiini ja muud kasulikku ja maitsev ka.
                    Ma pigem pidasingi silmas seda, et D-vitamiini puudus ei ole otseselt haigustega seotud.

                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    see hetk vist käes, kui vähem on maskis kui maskita inimesi.
                    Tõmmake maha see kohustus juba parem.2.0.
                    Oleneb poest. Tartus see küll nii ei ole, või vähemalt nendes poodides, kus ma olen käinud.


                    On other news. Mulle jäi see silma -
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Nende toidulisandite ja vitamiinidega pidi jah see teema olema, et keha ei omasta kui neid kuidagi vägivaldselt tabletikujul sisse süüakse. Teine teema kui oma söögiharjumusi muuta. Ehk siis c vitamiini tabla asemel söö mustsõstraid või sidrunit.
                      Erandiks juhtumid, kus kehal on tõeline puudus millestki, aga pole kindel kas see põhjamaade rahvaste d-vitamiini puudus selle alla kuulub.
                      Põhiline teema on tegelikult selles, et apteekides olevad vitamiinid ja toidulisandid on 90% ulatuses sünteetilised, millest inimkeha on võimeline reaalsusesena vaid kuni 20% tema ettenähtud võimekusest omandama.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                        Oleneb poest. Tartus see küll nii ei ole, või vähemalt nendes poodides, kus ma olen käinud.
                        Provintsi jõuavadki trendid hiljem

                        Kommentaar


                          Kas Portugalis ongi nii nagu Irja Tähismaa kirjeldab, et koroonaga seotud vastandumine on minimaalne ning arstid kasutavad raviks ka Ivermektiini?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Et inimesed ikka üldiselt kannavad. Muud ei midagi.
                              Vabandust kui kukkus välja nähvamisena. Lihtsalt paljude ümbritsevate inimeste suhtumine reeglitesse on väga häiriv. Jõuetuks teeb.
                              Minu tutvusringkond ja lähem perering on seadusekuuleka olnud. Samas pool töökeskkonnast seda pole. Tekitab ängi.

                              Tänane uudis teeb väga kurvaks.
                              Suvel valitsuse kohtusse kaevanud Eesti suurim spaa- ja saunakeskus Mustamäe Elamus Spa hakkab 24. septembrist oma külastajatele pakkuma tasuta COVID-19 antigeeni kiirteste.
                              Teen tapeeti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                                Kuhu sa sihid selle kurbusega?
                                "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X