320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Indialasest sõber väitis just, et tema extended familys on kõik hetkel koroonahaiged ja haiglaravi ei saa keegi. Osades linnades täielik apocalypse. NY või Bergamo tüüpi olukord, but on a big scale.
    See kõlab jube kohutavalt - aga kui see pandeemia hakkas eelmisel aastal, siis oli paljudel kohe meelel, et kui see peaks vaesematesse ja tihedalt asustatud riikidesse jõudma on pupus.

    Kommentaar


      Suurema hurraaga kuulutati välja, et 17. maist saaksid pea kõik soovijad vaktsineerima minna, nüüd kardetavasti võivad veel vanuseliselt jupitada, paneks ikka nuge teritama küll.

      Kommentaar


        Eks siin üldse vahepeal suure suuga asju välja hõigatud, mille kohta pärast vaikselt suunurgast midagi arusaamatut pomisetakse.
        See kaubanduskeskuste fookus on ikka paljudele teistele sektoritele paras näkku sülitamine (loe: kultuur). Ja ilmselt pole ma ainus, kelle jaoks jääb segaseks, miks väljas värske õhu käes sportimine peab olema piiratud osalejate arvuga 10+1, kui poodides seisavad inimesed järjekordaeds ilma mingi distantsi hoidmiseta ja lõuamähkmetega üksteisel ilusti seljas.

        Kommentaar


          Et kui mingi kamp ei pea reeglitest kinni, siis kaotame ka mujal reeglid ära?

          Kommentaar


            Ärge otsige mingeid loogikaid ja pidage reeglitest kinni. Toidupoes sabas seista võid ja ehituspoes ei või ja nii on. Lastel vabas õhus trenne ei toimu----> terve stata kutte täis, kes mängivad hoovivutti ja joovad ühes 5l veenõust vahepeal - ise nägin.

            Kommentaar


              Ta on siin:

              Kommentaar


                Eks sealt kooru ka omad tüved välja. A la Nerymari tüvi (viirus on, munnigi viga pole, kuid terve maailm peab kannatust näitama), Roy Keani tüvi (niidab haiglasse), Giggsi tüvi (palavikuga läheb pea nii sassi, et venna koju minnes jagad kolakaid ning sätid ennast vennanaise juurde magama), EPLi kohtuniku tüvi (viirus lihtsalt ei allu reeglitele).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Eelnimetatud tüvede vastu ei aita ka süst kindlasti.

                  Kurioosum:

                  Maailma suurima vaktsineeritute osakaaluga riik Seišellid on sunnitud koroonapiiranguid karmistama, kuna nakatumine on kõigele vaatamata kasvamas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                    Eelnimetatud tüvede vastu ei aita ka süst kindlasti.

                    Kurioosum:

                    https://forte.delfi.ee/artikkel/9334...uid-karmistama
                    "Kasutusel on Hiina ja India vaktsiinid"

                    Edasi ma ei lugenud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Eks sealt kooru ka omad tüved välja. A la Nerymari tüvi (viirus on, munnigi viga pole, kuid terve maailm peab kannatust näitama), Roy Keani tüvi (niidab haiglasse), Giggsi tüvi (palavikuga läheb pea nii sassi, et venna koju minnes jagad kolakaid ning sätid ennast vennanaise juurde magama), EPLi kohtuniku tüvi (viirus lihtsalt ei allu reeglitele).
                      Aga Liverpooli tüvi? Ma mõtlen seda tüve, et 40 aastat üritati vaktsiini leida ja kui lõpuks leiti siis paariks kuuks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Aga Liverpooli tüvi? Ma mõtlen seda tüve, et 40 aastat üritati vaktsiini leida ja kui lõpuks leiti siis paariks kuuks.
                        Paar kuud, paar aastat. Pateito, patato. Plastik fänn, noku nah.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          "Kasutusel on Hiina ja India vaktsiinid"

                          Edasi ma ei lugenud.


                          Pole ju võimatu, et Eestisse on ka saadetud Hiina või INdia tehaste kraam. Eksisteerib ju euroopas toidurassism. Miks mitte ka nüüd vaktsiinirassism. Või siis levib Liverpooli tüvi, mis on hoogu saanud peale viimast tiitlit.

                          Kommentaar


                            See ida-virumaa eelsitamine ja igast imeterikkide välja mõtlemine hakkab tõsiselt närvidele käima juba.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              See ida-virumaa eelsitamine ja igast imeterikkide välja mõtlemine hakkab tõsiselt närvidele käima juba.
                              Jah, juttu on palju, aga miks nii vähe tehakse?
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Võhandu Maratoni ärajätmisest on küll kahju ja korraldajatele props. Kahju, et teed nii vinget asja ja siis tuleb Eesti Vabariigi valitsus...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X