320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Praegu sõidan trolliga Mustamäele restosse. Kõik kannavad peale mu maski. Eile vaatasin ka Lasnakale sõites sama, samuti kõik kandsid.

    P.s. mul läks maskil see faking kõrva taha käiv nöör katki.
    See on mingi räigemat sorti vandenõu. Kui endal mask kaasas on, siis alati pooled inimesed samas ühissõidukis maski ei kanna. Aga kui mask maha jääb, siis oled kohe ainuke maskita tüüp trammis/bussis. Küllap peaksid Varro Vooglaid ja Kalle Grünthal uurima, mis värk on.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      See on mingi räigemat sorti vandenõu. Kui endal mask kaasas on, siis alati pooled inimesed samas ühissõidukis maski ei kanna. Aga kui mask maha jääb, siis oled kohe ainuke maskita tüüp trammis/bussis. Küllap peaksid Varro Vooglaid ja Kalle Grünthal uurima, mis värk on.
      See oleks päris hea lugu, kui küsiks selle kohta kommentaari kõigilt. Alates majandusteadlastest, Irja Lutsarilt kuni siis su mainituteni välja.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        P.s. mul läks maskil see faking kõrva taha käiv nöör katki.
        Mul juhtus sama lugu oma maskiga, mida kasutan alates 2020 märtsi algusest, kui selle Milano lennujaamas kohustuslikus korras sain. Aga ma leidsin lahenduse - välkariga veits kilet peale sulatada, ja saigi korda!

        Kommentaar


          Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
          Mul juhtus sama lugu oma maskiga, mida kasutan alates 2020 märtsi algusest, kui selle Milano lennujaamas kohustuslikus korras sain. Aga ma leidsin lahenduse - välkariga veits kilet peale sulatada, ja saigi korda!
          Aluspükse vahetasid ka viimati 2020 märtsi alguses?

          Kommentaar


            Austraalia Victoria osariigi plaanid, ehk siinmail on paradiis:

            Kommentaar


              Algselt postitas Arsenaalium Vaata postitust
              Aluspükse vahetasid ka viimati 2020 märtsi alguses?
              Ei, neid vahetan iga päev. Aga maski kannan siis, kui öeldakse, et muidu ei teenindata. Juhtub pmst korra kuus? Ülejäänud aja vedeleb taskus või auto kõrvalistmel.

              PS. Olen vaxitud ja ei ole maskivastane, lihtsalt ei kanna ja kõik, v.a. siis nagu ennist öeldud - muidu ei teenindata. Aga üldiselt on enamusel suht savi sellest maskindusest. Kehtib nii Eesti, kui Lääne-Euroopa kohta. Vaatan hetkel pubis Chelsea-Totsi mängu Portugalis - rahvast pubis nii 50-60. Maske külastajatel peas = NULL. Maskides teenindajaid = 3. Maskinõudmiskordade arv = NULL. Ehk siis saan aru et Rakveres nõutakse rohkem maskikandmist

              Kommentaar


                Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                Ei, neid vahetan iga päev. Aga maski kannan siis, kui öeldakse, et muidu ei teenindata. Juhtub pmst korra kuus? Ülejäänud aja vedeleb taskus või auto kõrvalistmel.

                PS. Olen vaxitud ja ei ole maskivastane, lihtsalt ei kanna ja kõik, v.a. siis nagu ennist öeldud - muidu ei teenindata. Aga üldiselt on enamusel suht savi sellest maskindusest. Kehtib nii Eesti, kui Lääne-Euroopa kohta. Vaatan hetkel pubis Chelsea-Totsi mängu Portugalis - rahvast pubis nii 50-60. Maske külastajatel peas = NULL. Maskides teenindajaid = 3. Maskinõudmiskordade arv = NULL. Ehk siis saan aru et Rakveres nõutakse rohkem maskikandmist
                Sa oled see mees ka kes poes käru jätab parkla keskele ja põhimõtteliselt ära ei vii ennem kui keegi ei pane ultimaatumit? Ja pappkastid paneb lahti tegemata prügikasti peale? Põhimõtte värk noh.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Tundub, et piirangud on ära väsitanud ka need, kes ei ole vaktsineerimisvastased

                  Ilma tõendita pääseb vaid poodi ja ühistransporti ja seal on mask ainuke vahend, mis süstimata inimest kaitseb -
                  aga jah, pole selge, kui kaua suudetakse režiimi pidada

                  (muidugi pole olukord enam päris sama kui aasta tagasi, kui 0 asemel on vaktsineeritud siiski laias plaanis 2/3)
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Inimesed on ju nagu lapsed. Kui laps on väsinud, siis ta jonnib. Noh, sama keiss maskiga. Osad jonnivad, kuigi on muidu okeikad inimesed.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                      Ei, neid vahetan iga päev. Aga maski kannan siis, kui öeldakse, et muidu ei teenindata. Juhtub pmst korra kuus? Ülejäänud aja vedeleb taskus või auto kõrvalistmel.

                      PS. Olen vaxitud ja ei ole maskivastane, lihtsalt ei kanna ja kõik, v.a. siis nagu ennist öeldud - muidu ei teenindata. Aga üldiselt on enamusel suht savi sellest maskindusest. Kehtib nii Eesti, kui Lääne-Euroopa kohta. Vaatan hetkel pubis Chelsea-Totsi mängu Portugalis - rahvast pubis nii 50-60. Maske külastajatel peas = NULL. Maskides teenindajaid = 3. Maskinõudmiskordade arv = NULL. Ehk siis saan aru et Rakveres nõutakse rohkem maskikandmist
                      Pubis on suht keeruline maski kanda ja sealt õlut läbi kallata. Ma võin öelda, et isegi Eestis võetakse süües ja juues mask ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                        Sa oled see mees ka kes poes käru jätab parkla keskele ja põhimõtteliselt ära ei vii ennem kui keegi ei pane ultimaatumit? Ja pappkastid paneb lahti tegemata prügikasti peale? Põhimõtte värk noh.
                        Ei, küsimus pole põhimõttes, muidu ju ei kannaks kuskil. Küsimus on valikutes ja asja mõttekuses. Eriti tuleb see välja kohtades, kus peale maksmist ei koti kedagi, kas sul on mask või mitte, a enne seda virisetakse ehk siis vbolla on küsimus nõudjate põhimõtetes, või õigemini, nende puudumises. Muide, lennujaamas nägin peaministrit, kes vestles elavalt ühe erakonnakaaslase, endise ministriga - ja tollel polnud nägu maskiga kaetud - ses mõttes et mask oli, aga tilpnes lõua all.Ja ei tulnud kõige kõrgemalt tasandilt tolle sõpsi suhtes mingit märkust. Põhimõtted? Nendega võib tänapäeval perset pühkida

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                          Pubis on suht keeruline maski kanda ja sealt õlut läbi kallata. Ma võin öelda, et isegi Eestis võetakse süües ja juues mask ära.
                          eestis nõutakse (või vähemalt peaks nõutama) sisenemisel tõendit, siin mitte - fundamentaalne vahe eksole

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Praegu sõidan trolliga Mustamäele restosse. Kõik kannavad peale mu maski. Eile vaatasin ka Lasnakale sõites sama, samuti kõik kandsid.

                            P.s. mul läks maskil see faking kõrva taha käiv nöör katki.
                            Sa soovid öelda sellega?
                            Peale selle, et oled hooletu.
                            Või, et kui ühes trollis on kõik tublid inimesed siis mujal enam olema ei pea? Või?
                            Teen tapeeti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                              Sa soovid öelda sellega?
                              Peale selle, et oled hooletu.
                              Et inimestesse on veidi ikka usku, noh nii enne sinu postitust vms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Et inimestesse on veidi ikka usku, noh nii enne sinu postitust vms.
                                Mina usun ka, et mõnu postitus oli pigem näide, kuidas inimesed ikka veel kuulavad ja kuuletuvad. Mis on iseenesest tore. Kui sellest tolku oleks. Kui kõik kannaks FFP2 maski, kannaks seda korrektselt, vahetaks seda 4 tunni tagant, ei katsuks maski väliskülgi sõrmedega, ja hoiaks ülima täpsusega 2m vahet... Ka siis ei kaoks see viirus kuhugi...rääkimata sellest pakazuhhast selle tekstiili/sünteetikaga, mis ühistranspordis toimub

                                Kommentaar

                                Working...
                                X