320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Ma näiteks ei pane turvavööd ka peale, tra te mu vabadust piirate nahui ega ma matsu nkn ei pane, sest ma täiega hea sõitja ja üldse ega see teisi ei kaitse ju kui mul see peal mv.
    Väga õige ma arvan, et selle reegliga hakkaski see lumepall veerema.

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Kas oli valus ka kui pea ära lõid?
      Ma tahan vabalt vabade inimeste massis ringi kõndida ja teistele vabadele inimestele vabalt näkku köhida! Ma nõuan vabadust vabalt viirust levitada! Ma pole ometi mingi ori!
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Siiralt hea meel näha, et ikka osatakse nalja ka veel teha ja mu cringe postitus täitis eesmärki. All good ja kandke maske, et tõesti normaalne elu normaliseeruks.

        Kommentaar


          Aga muidu see on lahe, et Grippi kõvasti vähem see aasta. Ise pole ka haige olnudki kordagi. Mask, kätepesu ja social distancing kõik aitavad.

          Kommentaar


            Seda ma mõltesin, et kuhu Mask on kadunud.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Te olete kõik lollid. Mask ei kaitse 5G eest, mis on kogu probleemi alus. Võib-olla fooliumist mask mütsiga.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Aga muidu see on lahe, et Grippi kõvasti vähem see aasta. Ise pole ka haige olnudki kordagi. Mask, kätepesu ja social distancing kõik aitavad.
                sama teema. tavaliselt aastas 2-3 korda suurem nohu ja kurguvalu, nüüd on piirdunud ainult ühe korraga.
                ei saa aru sellest võrdlusest, et grippi ju on surnud igaaastaselt umbes samapalju inimesi kui nüüd covidisse. miskipärast ei räägita, et grippi haigestumus on ka suurem olnud, sest esiteks pole varem selliseid piiranguid olnud
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mis neil viga on, kellel on arstilt kiri, et ei pea maski kandma vms?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      surmade arv kuude lõikes aastast aastasse.

                      vähem paanikat ja elu on lill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas El President Vaata postitust
                        surmade arv kuude lõikes aastast aastasse.

                        vähem paanikat ja elu on lill.
                        Jah. Ärme selle peale ka mõtle, et Covid saadab inimesi haiglasse, kus nad vajavad arsti personali ja voodikohti ning samal ajal tädi Malle südame oppi lükatakse edasi.

                        Kommentaar


                          Kusagil on kindlasti ka selles osas statistika olemas?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Jah. Ärme selle peale ka mõtle, et Covid saadab inimesi haiglasse, kus nad vajavad arsti personali ja voodikohti ning samal ajal tädi Malle südame oppi lükatakse edasi.
                            mind ausalt öeldes üllatas et kui tädi Malle haiglasse südame oppi tegema läheb a selle juures avastatakse tal covid, läheb kirja kui covid haige kes haiglaravi vajab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Mis neil viga on, kellel on arstilt kiri, et ei pea maski kandma vms?
                              astma äkki vms
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                veel natuke surmastatistikat. riike saab valimisse lisada või sealt ära võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X