320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viirused (bioloogilised)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    17 õnn ja rõõm



    Kommentaar


      Skisofreeniline on see, et kõik enda jaoks eitavad seda, et antud vaktsiin on katsejärgus (II/III katsejärk vastavalt tootelehele) ning võrdlevad Ibuprofeeniga.
      Pfizeri tootelehel on kirjas, et omal vastutusel teed. Ja see kõik on "vabatahtlik".
      Eriti ketser on olla see tüüp, kes ootab massikatsetuste lõpuni enne kui kaalub vaktsineerimist.
      Ise olen küll vaktsineerimise nimekirjas kohe pärast Silvia Ilvest.

      Kommentaar


        Algselt postitas Vask Vaata postitust
        mRNA vaktsiinide puhul tõenäoliselt ei ole, ent ei saa välistada selle mõjusid meie järglastele.
        Kas sa plastpakendeid ja punast liha ka väldid?
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja
          Sügavalt loodan, et sinusugsed debiilikud pannakse tulevikus selliste tekstide peale insta vangi/kooli või sunnitööle.


          Nõua Saverilt oma võlg sisse ja go. Sealne riigikord on sulle tunduvalt südamelähedasem.

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja
            Sügavalt loodan, et sinusugsed debiilikud pannakse tulevikus selliste tekstide peale insta vangi/kooli või sunnitööle.
            Miks nii hell ja selline heitimine hr Erdogan? Kui sina jooksid hirm hinges Sõles vanamutid pikali, et oma süst enne kõiki kätte saada, siis mina isiklikult aksepteerin seda, kuna hirm on väga juhtiv tunne. Kui oleks miski karm pandeemia oleks ka ise seal trüginud.

            See, kui ma otsustan mitte teha, on minu teadlik otsus mitte vaktsineerida hetkel ja ma pean selle olema endale ära põhjendanud võimalikult lihtsalt, sest erinevalt vaktsineeritust hakatakse mind mõnuga igalt poolt pigistama. Ja isegi debiilikuna pean ma ju selle otsuse tegema ning see on sama õige või vale, kui sellel, kes otsustab teadlikult vaktsineerida.

            Kommentaar


              Algselt postitas purgeenius Vaata postitust

              See, kui ma otsustan mitte teha, on minu teadlik otsus mitte vaktsineerida hetkel ja ma pean selle olema endale ära põhjendanud võimalikult lihtsalt, sest erinevalt vaktsineeritust hakatakse mind mõnuga igalt poolt pigistama.
              Peaks Robert Sarve poole pöörduma?

              Kommentaar


                Tegin testi täna. Ninas surkimine oli küll väga lamp. Nüüd peab ootama 3-4 tundi vastust :/

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  Kas sa plastpakendeid ja punast liha ka väldid?
                  Ei väldi, kuigi plastpudelite puhul oleks see isegi õigustatud, aga peaasi on neid päikese käes mitte hoida. Ei näe põhjust ühtki liiki liha eraldi vältida. Kui siis podagra ennetamiseks võiks mõne lihavaba päeva nädalas teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                    Miks nii hell ja selline heitimine hr Erdogan? Kui sina jooksid hirm hinges Sõles vanamutid pikali, et oma süst enne kõiki kätte saada, siis mina isiklikult aksepteerin seda, kuna hirm on väga juhtiv tunne. Kui oleks miski karm pandeemia oleks ka ise seal trüginud.

                    See, kui ma otsustan mitte teha, on minu teadlik otsus mitte vaktsineerida hetkel ja ma pean selle olema endale ära põhjendanud võimalikult lihtsalt, sest erinevalt vaktsineeritust hakatakse mind mõnuga igalt poolt pigistama. Ja isegi debiilikuna pean ma ju selle otsuse tegema ning see on sama õige või vale, kui sellel, kes otsustab teadlikult vaktsineerida.
                    lihtsalt sulle teadmiseks, et sinusuguseid ahve vaktsineeritakse sellepärast, et sa seda haigust edasi ei levitaks. ilmselgelt on sul kõikidest teistest pohui ehk täiesti saan aru miks vaktsiini vihkad.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Ei vihka ju ja ei ole pohhui!
                      Kui sa ei tea veel, siis levib ju ka vaktsineeritute kaudu haigus ja sellepärast ma ei saa, mis kühvel on. Kui oleks kindel teadmine, et vaktsineerimata inimesed ainult veavad haigust ringi, siis tuleksid nagunii ahvipüüdjad ja teeks asja ära.

                      Samuti on nobeli preemia laureaat Luc Montagnier avaldanud arvamust pandeemia ajal vaktsineerimisse ning paha haiguse muteerumisse. Ei levita ainult vaktsineerimata ahvid. No võib-olla siis levitavad, sest ega ju ei teata selle vaktsiini kohta eriti.



                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Tegin testi täna. Ninas surkimine oli küll väga lamp. Nüüd peab ootama 3-4 tundi vastust :/
                        Kurgus kuristamine palju lihtsam variant see test ära teha, aga seda vist pakub vaid Synlab.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
                          Ei vihka ju ja ei ole pohhui!
                          Kui sa ei tea veel, siis levib ju ka vaktsineeritute kaudu haigus ja sellepärast ma ei saa, mis kühvel on.
                          Sellel peaks see konks olema, et kui vanamammid on vaktsineeritud, siis ei kuku nad koroonaga intensiivi ja ei tõmba kogu meditsiinisüsteemi käpuli, eks.

                          Muus osas oleks äkki tõesti olnud esimesena mõttekam olnud vaktsineerida noored ja need, kes tahavad. Kui nendega kõik olnuks okei, siis jooksnuks kahtlejatest ka inimesed vaktsineerima. Aga nüüd hakati mingi meeletu kampaaniaga inimesi taga ajama ja sellise lähenemisega on kahtlejate muutumine eitajaks loogiline.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sellel peaks see konks olema, et kui vanamammid on vaktsineeritud, siis ei kuku nad koroonaga intensiivi ja ei tõmba kogu meditsiinisüsteemi käpuli, eks.

                            Muus osas oleks äkki tõesti olnud esimesena mõttekam olnud vaktsineerida noored ja need, kes tahavad. Kui nendega kõik olnuks okei, siis jooksnuks kahtlejatest ka inimesed vaktsineerima. Aga nüüd hakati mingi meeletu kampaaniaga inimesi taga ajama ja sellise lähenemisega on kahtlejate muutumine eitajaks loogiline.
                            Kusjuures, ma olen kuulnud meditsiini ringkonnas ka seletust, et oleks pidanud alustama noormatest, sest nemad olid pigem suuremad levitajad ja liikujad.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                              Kurgus kuristamine palju lihtsam variant see test ära teha, aga seda vist pakub vaid Synlab.

                              confido lehl kirjas et pakuvad

                              Kommentaar


                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X